VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Srpen 2008

NEJLEPŠÍ PAŘBA NA SVĚTĚ

31. srpna 2008 v 18:41 | haf |  žiju
Jsem zamilovaná!=). Včera jsem na zábavě v Jistebníku potkala někoho, kdo mi vyrazil dech. Má krátké černé vlasy, zelené oči a tancuje nejlepší ploužáky na světě! První kluk, se kterým jsem tancovala ploužák! Sedím si tak s Ditou na lávce, popíjím kofolu a pozoruju lidi. Najednou kolem nás projde nejnádhernější synek na světě. Ukazuju ho Ditě. Ta ho nevidí. Potom ho potkáme na parketu. Jak dotancujeme, tak si jdeme pro pití a říkám: ,,Jak bude nějaká pomalá písnička, tak s ním půjdu tancovat. A jak ne, tak mě tam dokopeš ty=)"
Pomalá písnička: mám ho oslovit nebo ne? Říkám si: Když ho neoslovíš, tak už nikdy nebudeš mít kluka! Nakonec jsem šla vedle něho a říkám: ,,Půjdeš tancovat ploužák?" On: ,,Já ploužák neumím." Já: ,,Já tě to naučím." Po píšničce se k nám připlete Dita. Ten týpek se představil jako Radim a pozval nás na kofolu! To se jen tak nevidí! Protancovali jsme celou zábavu a v jednom momentě, když mi bylo chladno, tak mi půjčil bundu! A prej, že gentelmani už vymřeli!:-) Ale mám u něj smůlu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MÁ HOLKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale dala jsem mu číslo a říkal, že se mi deska ozve, tak se ozval. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JÉŽIŠ, JÁ JSEM ŠŤASTNÁ JAK BLECHA, CO MI V KOŽICHU SEDÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak říkám, gentelmani ještě nevymřeli=)

HEC

19. srpna 2008 v 14:12 | haf |  žiju
16. 8. byla ve Fryčkách pouťová zábava. Myslela jsem, že tam zas budou Rezoni, ale jak jsem uviděla plakát tak mě málem trefil šlak. Byli tam HEC-taneční skupina(a já dance nenávidím)! Ale jsem slíbila Didi (moje nej kámoška), že tam půjdeme. Tak jsem se už předem každého vyptávala, jak HEC hrajou. Od jednoho jsem se dozvěděla, že neví, druhý mi řek, že chodí nejradši na Rezony, třetí zase, že kdysi hráli pěkně, ale teď neví atd. Mno zábava se nakonec povedla. O přestávkách sice DJ hrál nějaké voloviny, ale jak kapela spustila první písničku (Zejtra mám od Ready Kirken), tak to byla jiná. To se mi ulevilo. A skupina nehrála žádný dance, ale pěkný rock, takový ten, na který se dá tancovat až do zblbnutí, prostě songy pěkně od podlahy.