VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

NEJLEPŠÍ PAŘBA NA SVĚTĚ

31. srpna 2008 v 18:41 | haf |  žiju
Jsem zamilovaná!=). Včera jsem na zábavě v Jistebníku potkala někoho, kdo mi vyrazil dech. Má krátké černé vlasy, zelené oči a tancuje nejlepší ploužáky na světě! První kluk, se kterým jsem tancovala ploužák! Sedím si tak s Ditou na lávce, popíjím kofolu a pozoruju lidi. Najednou kolem nás projde nejnádhernější synek na světě. Ukazuju ho Ditě. Ta ho nevidí. Potom ho potkáme na parketu. Jak dotancujeme, tak si jdeme pro pití a říkám: ,,Jak bude nějaká pomalá písnička, tak s ním půjdu tancovat. A jak ne, tak mě tam dokopeš ty=)"
Pomalá písnička: mám ho oslovit nebo ne? Říkám si: Když ho neoslovíš, tak už nikdy nebudeš mít kluka! Nakonec jsem šla vedle něho a říkám: ,,Půjdeš tancovat ploužák?" On: ,,Já ploužák neumím." Já: ,,Já tě to naučím." Po píšničce se k nám připlete Dita. Ten týpek se představil jako Radim a pozval nás na kofolu! To se jen tak nevidí! Protancovali jsme celou zábavu a v jednom momentě, když mi bylo chladno, tak mi půjčil bundu! A prej, že gentelmani už vymřeli!:-) Ale mám u něj smůlu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MÁ HOLKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale dala jsem mu číslo a říkal, že se mi deska ozve, tak se ozval. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JÉŽIŠ, JÁ JSEM ŠŤASTNÁ JAK BLECHA, CO MI V KOŽICHU SEDÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak říkám, gentelmani ještě nevymřeli=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 haf haf | Web | 7. ledna 2011 v 15:09 | Reagovat

Bože, já byla taková kráva:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama