VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Emo pomsta

27. října 2009 v 20:00 | haf |  píšu
Čoveče, asi se ze mne znovu stává emo. Ne tělem, ale duší. No, zase jsem vymyslela příběh o emo holce...a tím pádem tu píšu další článek o emu:D Ale aj tak doufám, že se bude líbit;)
V jednom malém městě žila holka. Jmenovala se Ema. Byla to obyčejná dospívající dívka, až na jednu maličkost. Byla emo. Byla přesný opak toho, co se o emu vykládá. Smála se, byla šťastná. Ovšem jen do té doby, než přešla na novou školu, protože se s rodiči přestěhovala. denodenně si tam prožívala peklo. Peklo, které jí působili její spolužáci. Našla si tam sice kamarády,kteří byli jako ona, ale všichni stejně byli terčem posměchu. A nejhorší ze všech byl Martin, kluk z Eminy třídy. Jakoby vedl celou školu. Jakoby byl vůdcem celé té anti-emo armády. jednou zašel opravdu daleko.
Ema příjde do třídy. Jako obvykle si všichni začnou šuškat blbosti typu: Že vůbec přišla do školy, že po cestě schválně neskočila pod auto. Nebo: že se ráno rovnou nepodřezala.
Ema si sedla do lavice. Chtěla si přichystat věci na hodinu, když vtom přišel Martin: ,,Hej, ty zrůdo! Už jsi se dneska řezala?"
Ema řekne, že ne, ale to neměla dělat. martin vytáhl žiletku: ,,Tak já ti teda pomůžu!" a řízl jií. Hluboko. Až Emě tekla krev.
Ema zařvala: ,,Au!" a nebýt učitelky, která tam v tu ránu přišla, asi by ji podřezali.
O přestávce Ema skončila na záchodě. Plakala. Naštěstí ji tam našly její dvě kamarádky. Ona jim to všechno vypověděla.
K1: ,,To nesmíme nechat jen tak!"
K2: ,,Musíme se pomstít! Já už ho mám taky plné zuby!"
V pátek večer bylo všechno ,,sečteno a podtrženo." Ty tři a ještě zbytek byndy šly na místo, kde Martin v páteční večery obvykle chodí-diskotéka Venuše. Když je tam uviděl, mohl se potrhat smíchy. Ema ale byla odhodlaná. Svou pomstu chtěla dokonat za každou cenu. Přišla k němu: ,,Pojď s námi."
,,proč? Pokus o vysvětlení, co to je emo? Já to moc dobře vím! Je to snůžka hovadin! Navíc, kam bych měl chodit s depkařema jako vy?" to už se kolem něj sbíhali i Emini kamarádi, ,,ještě bych od vás ty depky pochytil!"
Ema a její kámoši se naštvali. Drapsli ho za ruce a za nohy a prostě ho vynesli ven.
,,Kam mě to nesete? Pusťte mě, vy sráči! Z toho budete mít problémy!"
Beze slov ho však táhli, až ho dotáhli na osamělé místo, k jednomu velkému stromu. Jedna z Eminých kamarádek vytáhla z batohu lano. Přivázali ho k tomu stromu. Ano, přivázali! Pak Ema vytáhla žiletku a vyhrnula mu rukávy.
,,Za mě!" a řízla ho, ,,A za všechny mé kamarády a všechny ostatní pravé emo lidi na světě!" a znovu řízla.
Řezala a řezala. Řezala ho do jeho zápěstí. Jeho dech se mu dral z plic závratnou rychlostí. Jeho hlas se mu dral z hlasivek jako o život.
,,Áááááááááááááá!" křičel Martin, nikdo ho však na kilometry daleko neslyšel. Jenom jeho mučitelé.
Byly to hluboké krvavé rány. A bylo jich dost na to, aby vykrvácel.
Když už si řekli, že už toho bylo dost, sebrali se a odešli. Co na tom, že všichni skončí v pasťáku,k Co na tom, že je tam možná budou taky šikanovat? Co na tom, že si zase budou prožívat peklo? Hlavně, že se zbavili svého úhlavního nepřítele.
Nechali ho tam napospas mouchám a červům. Ostatně, nic jiného si nezasloužil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Vampire*Michel* *Vampire*Michel* | Web | 22. listopadu 2009 v 12:52 | Reagovat

LuXusNí ako :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama