VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Prosinec 2009

Photos s novými vlásky a v nových ,,šatiškách"

31. prosince 2009 v 17:18 | haf |  žiju
Mnu, takže, tady jsou slibované fotečky s novými vlasy a v mém dárečku od Ježíška:-) Akorát, že ty vlasy nejsou fialové celé. Zbytek barvy je ta hnusná vyblitá a vymytá černá (mimochodem po nabarvení pěkná barva:-D), ale vypadá to líp než před tím:-) Vymyslely jsme s holkama, že to nejdřív vyzkoušíme a uvidíme, jak to bude vypadat a jestli se to vůbec chytne. No a že bysme to pak nabarvily celé...no jenže to vidíte:-D Výsledek dopadnul tak, jak dopadnul;-)
A na řadu přichází šatišky:-)

A 2 nejlepší fotky na konec (teda aspoň mně se líbí nejvíc)...
A nakonec i ten šťastnej Novej rok všem vinšuju:-)

Silvestr v prdeli!!!

30. prosince 2009 v 19:50 | haf |  žiju
Takže jak jsem psala do komentů: měla jsem jít ke své kámošce a jejímu klukovi. Jenže to by mi nesměl na poslední chvíli napsat že jede ke svému tátovi. No takže jsem vzala telefon a zavolala Ditušce že můžem oslavovat spolu. Jenže milé Ditušce něco přelítlo přes nos a VYSRALA SE NA MĚ!!! Řekla že ne a že jede ke svému tátovi! To ale není poprvé, co mi tohle udělala. Vždycky jak chcem jít na nějakou zábavu tak věčně nemá kasu (chápu ji, má rozvedené rodiče a musí šetřit), ale minule měla a...nechtělo se jí! Máma mi říkala, ať se na ni vykašlu. A asi to udělám. Jenže...máme pro sebe dárky. Já bych věděla, co s tím ode mně. Je to palestina a mně se ta moje už nelíbí. Jenže ona má pro mě spoďáry a jí by to bylo velké a vyhodit to je škoda...
A vůbec, proč to sem píšu. Ať jde někam!

Středeční chvilka s Apocalypticou

30. prosince 2009 v 15:09 | haf |  videa
Tady přidávám pár videí, které se mi opravdu líbí;-)

A líbezné tóny se rozléhají klidnou krajinou, lukami, lesy, stromy, jejichž koruny dokáže rozčísnout jen zlaté sluneční světlo...

Toto je prostě klasika...kdo ví, co by na to řekl Jimmy Page

Oh, tak toto je zas klasika od Metallicy...A ten Perttu a Eicca...do těch jsem se zamilovala!!! Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more.

Co dodat? Můj kytarový mistr je Kirk Hammet. Mí celloví mistři jsou chlapi z Apocalypticy.


Řetězáček from Blackwish

26. prosince 2009 v 13:30 | haf |  různé
1)
Vyhláskuj své jméno pomocí prvních písmen názvů tvých oblíbených písniček:

h: Hearst Busrt Into Fire (Bullet For My Valentine)
a: Astral Romance (Nightwish)

f: Frozen (Within Temptation)

Toť se ví, že ten Ježuch byl aj u nás:D

26. prosince 2009 v 12:03 | haf |  žiju
A jak už to tak bývá, přinesl s sebou i nadílku:) A jak už to tak bývá, některé dárky jsou plně SUPER a jiné...no prostě už horší, no (nechci urazit ty, co mi to kupovali:D)
Takže, nejprve ty ,,horší:" nálepky (jak pro emaře...sorry, ale k ničemu jinému to přirovnat nejde), hrnek, deštník a podprsenku (heh, já neteři dala to samé a mám to od její máti:D).
A teď ty úplně THE BEST (jsou sice jen 3, ale jsou úplně skvělé:)):
Asi to seřadím od nejlepšího po nejhorší:) Takže 1) krásné gothic šaty, 2) mikina AC/DC a 3) nádherná souprava (kalhotky+porprda, ale to teprve dostanu od kami, se kterou se uvidím až na silvestra). A ještě si dám takový malý dáreček, ale doufám, že mi bude slušet: přebarvím si vlasy. Původně jsem chtěla červenou, ale natrefila jsem na krásnou fialovou:-) Takže s tou mojí vyblitou barvou bude ÁMEN!!! Ale musím počkat do pondělka, protože mám málo té barvy a chci si jí koupit víc:-) A až to bude všechno hotovo, tak se můžete těšit na fotečky se mnou s krásnou fialovou hlavou a v těch nádherných šatiškách:-) (ale včera na zábavě schytaly malou spršku zelené:-D)
Prozatím dávám obrázky z Nosferatu:
Na té včerejší zábavě mi je všichni jen chválili:-)

Šťastné, veselé a metalové:-)

24. prosince 2009 v 15:32 | haf |  různé
Tak, konečně (pro mnohé ale bohužel) je tu Štědrý den. Koukám, že letos jsem jaksik zapomněla na rozkrajování jablek a házení pantoflem:-D Ale což, mám hodně práce, no...pomáhám dělat rybí polívku a kapří řízky. Ale třeba si u stromečku pustíme po vodě ořechové skořápky se svíčkama.
Doufám, že všichni budou mít radost z dárečků, co jsem jim nakoupila. Vždycky jsem strašně nervózní z toho, co na to řeknou:-D
Ale to není to hlavní, proč jsem tu. Chtěla jsem tu hodit pár vánočních přání, takže čtěte: :-D
Třeba nějaké vyberete a budete posílat a posílat:-)

Sněží, sněží, Santa běží,
nese kupu dárečků,
namohl si svoje záda,
dostal z toho horečku.
Teďka žere paralen,
aby mohl zase ven.
Sáně reznou, sobi mečí,
malé děti u stromku brečí.
Brečí, brečí, strašně křičí,
Santa ten má záda v piči.
Snad se brzy uzdraví
a příští rok nás pozdraví.

Haloo!! Děti!!! Tady Ježíšek!!!! Letím, letím přímo k vám!!!! Žízeň mám fakt jako trám!! Chceš-li nějakou nadílku, nech za oknem cooo??? Lahvinku!!!! Veselé Vánoce!!!!

Vanoční idylka krásná se zdála, v ceste mi bohužel hospůdka stála. Jsme národ veselý, berte to s žertem, u kamen čekal me Mikuláš s čertem. Tak asi nepříjdu, moc mě to mrzí, však příští Vanoce budou už brzy. Poklusem s kreditkou kupujte dárky, já si dám pivečko a teplý párky. Už to tak vypadá, jste v pěkným srabu, dárečky nebudou - fakt na to dlabu. Pravda je taková, není jí rovno, já od Vás dostávám každý rok hovno. Komu co nadělit, pečlive zavžte, já si dám vínečko a Vy se snažte!!! S úsměvem na tváři - moc Vám to sluší, VESELÉ VÁNOCE a slunce v duši!!! Váš Ježíšek.

Saně sa mi rozpadly,
dárčeky mi ukradli.
Anjeli sa niekde tulia,
čerti zase trávu hulia.
Je to všetko na potvoru
asi pojdem na podporu.
Tvoj Ježiško :-D

Milé děti, letos díky Vencovi Klausovi (můžeme mu děkovat) jsem musel dát své soby i se sáněmi do bazaru, protože mi zvedli daně a neměl jsem na splátky..bohužel... Takže to teďka vezu ve škodovce (formanovi) a vejde se mi tam akorát to cukroví co mi necháváte u stromu, takže máte smůlu.. PS.: Nemám ani na zimní pneu-gumy, tak nevím jestli vůbec dojedu. Tvůj Ježíšek

Kapr, ač smažený, ješte sebou mrská, prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromek, k zemi se klátí, hasiči na dveře zoufale mlátí.

Po dlouhém roce Vánoce zase, nepustťe do domu červený prase! Pustťe jen Ježíška, chlapečka milého, má plno dárků a pindíka holého. Roznos dárků je jeho hobby, kdo z nás je zvědavý na smradlavý soby! Ježíšek vysoky asi půl pantu, napište na komín nechceme Santu! Šťastné a veselé Vánoce!

Tak tu máme po roce, zas ty slavný Vánoce... dárky budou, dluhu dosti jen pozor na rybí kosti !!!! VESELÉ VÁNOCE!!!

ANO, chteli jsme Vam poslat Silvestrovske SMS prani a krasne. Ale my jsme si rekli NE! Zadny stesti, pohodu, klid. Zadny penize. NIC! Tak Vam preju jako obvykle. Stasnej Novy rok preje…

Mega nářez pařbu, jináč Vám to natřu! Hodně jídla, pití, ať nám to na Novej Rok svítí! Aby jsme byli zdraví a na problémy srali! Lásku meli v srdíčku a užili si pařbičku!

Užívat si silvec umí každej blbec. Ohňostroj ten tríská, každej ať se zmrská. Alkoholu žrádla dost, ožerte se až na kost. Do hospody to máš krok, tak teda šťastnej Novej rok.

Nešťastným štěstíčko, nemocným zdravíčko, chudým konto mastné a všechny dny jen šťastné, slepým světlo, zmrzlým teplo a teplým - aby se to v hlavě přeplo.

Konec roku je tu zase, neožer se jako prase. Ještě není čas přípitku, tak brzdi, ty dobytku. Skelničkama ještě neťukej, raději si naposledy v tomhle roce za.....

Až tě pot studený po těle zamrazí a žhava rachejtle prdel ti rozrazí az všechny svatý uslysíš kolem hrát, tak bude pozdě stěstí ti přát. Proto předem P.F. 2010.

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav, takový Ti přeji stav. Vidím to však černě, budu na tom stejně.

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Každopádně šťastný nový rok.

Do nového roku Vám přejeme, ať zůstanou vaše auta na stávajících parkovacích místech... Pokud se tak nestane, nevadí, určitě je najdete kdekoli v Evropské unii... A to bez možnosti otravných prohlídek na hranicích a zdlouhavých front tamtéž...
Pokud ale máte slabší nervy, ujistěte se dříve, než padnete k zemi s infarktem, zda u sebe máte odpovídající hotovost pro vašeho lékaře... Může se totiž stát, že budete muset i tento ožehavý a nebezpečný zdravotní problém přechodit...
Přejeme hodně štěstí a pevné nervy.

Za okny sype se sněhu jako kráva,
domov nám provoní fernet, rum a tráva
Půlnoc se blíží, nohy se pletou,
děti zas uvidí maminku sjetou
Tátovi krví barví se džíny,
prdel mu natrhla petarda z Číny
Přeju šťastný poslední krok a taky celý Nový rok!

Urazil se na mě kapr, že ho vážně neberem,
nejvíce se ho však dotklo, že ho večer sežerem.
Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou,
ukazoval na mě z vany sprostá gesta ploutvičkou.

Zvoneček za dveřmi cinká,
v uších duní Metallica
Vánoce už tu jsou zase,
propadnem metalové spáse
Pod stromečkem plno dárků,
těším se, co najdu ve Sparku
Cradle of Filth přijedou k nám,
jupí, konečně, to se mám!
Musím to zapít-piva lok,
tak šťastný metalový Nový rok!

Tak tímto přeji všem mým SB a známým a prostě všem, co se kouknou na tento blog šťastné a metalové (veselé) Vánoce a šťastný Nový rok:-)

!!!KISS V OSTRAVĚ!!!

23. prosince 2009 v 11:52 | haf |  Kiss
Díky Blackwish jsem se dozvěděla úžasnou věc. Kiss budou 21. 5. 2010 v Ostravě v Čez aréně!!! Konečně něco takového v mém okolí. Ale už budu muset šetřit na lístky, protože nejsou nejlevnější. Ceny lístků se pohybují od 990 do 1290 Kč (pro Čez arénu). A aby toho nebylo málo, tak uspokojeni budou i pražští fanoušci (a nejen ti), a to 23. 5. 2010 v O2 aréně. Cena lístku se pohybuje od 990 do 1690 Kč. Lístky jsou v předprodeji od 27. listopadu a lze je koupit v Ticketpro nebo Eventim nebo objednat na www.sazkaticket.cz.
Turné je k nové desce Sonic Boom a jmenuje se Sonic Boom Over Europe: From The Beginning To The Boom.
Co říct více? Šetřete penízky (pro ty jako já:-D), zbuntujte kamarády a těště se!!!:-) (to je poznámka jenom pro fanoušky, ty co je nemusí, tak ať to radši ani nečtou!!!):-)
PS: Tímto Blackwish děkuji:-)

Luksjusní obrázky s Danim

21. prosince 2009 v 22:03 | haf |  Cradle of Filth
Ták. Nejdřív začněme diplomkem for me od Kirstie. Děkujíííí móóóóóóóóc;-) JE NÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDHERNEJ Až mě to zahřálo u srdíčka:-)
Toto se prostě musí jen chválit. 1) Super skupina, 2) suprovní vokály a do třetice všeho dobrého prostě styloš chlapík=)

Á...začněme=)Ehm...že by si ukousnul jazyk? Ale to bych mu nepřála a má to ode mně zakázáno, protože pak by nemoh mluvit a z jeho úst by pak nevycháze ten perfektně pekelný growl, šepot a...pstě perfektní vokál...

Ehm...chtěla bych být mezi těma holkama=D Ale oblíkla bych se na to ,,trošku" jinak. Což znamená: mikina Cradle of Filth, tričko nevím jaké (každopádně hóóóóóóódně stylové=D) a glády.

Jáj, no ty mi děláš chutě:-D (na koho asi?:-D na satana v kleci přece:-D):-DNo, tuž! Jak to tak vidím, tak práce není zas taká nudná!:-D

Ale tuž...No, pěkně se nam potatila:-D Jaky tata, taka dcera, no ni?:-D


Nn. Takový ty oči je budeš mít! Ti to přikazuju! Jako, že já jsem já!:-D


Je MŮJ!!! A nikomu ho nedám!!!:-D:-D:-D:-D

Jen to dojez! A nepůjdeš ven, dokud to nesníš!:D:D:D:D:D:D
Fešná to partička... Dani, někdo, koho totálně neznám a ten třetí bych řekla, že je buď fešný pán jménem Nightmare Industries nebo další fešný pán jménem protentokrát Whiplasher Bernadotte (oba viz. rubrika Deathstars)

Ajajaj=D No, kohopak to tu máme?! Že by pána Bernadotta? No, veeeeeeeelmi překvapivá fotečka=D Nevěděla jsem , že chlapi sa majú až tak rádi=D Ale to je jen dobře;-) Ale fotečka taktéž veeeeeeeeeeeelmi fešnááááááá jak cip:-D:-D

Nééééééé!!!:'-( Moje Šmajďátko prohrálo!!!:'-(

20. prosince 2009 v 23:14 | haf
Sakra!!! A to jsem mu ty palce držela jak na rukou, tak i na nohou!!!:'-(:'-(
Byl nej...:'-(:'-(

Oblečení, co ráda nosím

18. prosince 2009 v 23:44 | haf |  různé
Napadlo mě sem dát jednu takovou blbůstku o mém vkusu. Řekla bych asi, že to sice nosí každý metalista (každá metaliskta), ale já to mám ráda. Takže: začněme třeba tím, co nosím v létě: Takže trička: je to celé jen o černé, nosím spíš třička s rukávkem, ale mám i na ramínka (nejradši mám tričko Slipknot). K nim nosím buď tříčtvrťáky s páskem s nýty (ve tvaru lebek) anebo černo bílou kostkovanou sukni překrytou černou krajkou. Také nosím šaty. Jedny jsou takové sportovní a druhé (ty mi přišly dneska, takže si je dám pod stromeček...už se nemůžu dočkat Štědrého večera=)) jsou korzetové, na ramínka a s bohatou sukní (tyto šaty budu nosit i v zimě, a to na různé zábavy, no a samozřejmě i na letní fesťáky, takže už vím, co si vezmu na příští Masters of Rock:D; ale daly by se nosit i do tanečních a na plesy). Obuv jistí buď sportovní snadále nebo i žabky (když je fakt vedro) anebo černé 10 dírkové Steelky s lebkama (říkám jim trochu emo glády=D). Jako dpolňky používám kožené náramky s nýty a jeden celo kovový. Na krk pak ankh nebo kříž s falešnými diamanty (teď mi ale z něj 2 vypadly a ztratily se neznámo kam, takže teď už nevypadá tak pěkně jako, když jsem ho koupila...mimochodem u vietnamců, tam se dají sehnat dobré kousky za skvělé ceny=D).
Na podzim nosím hlavně kalhoty. To proto, že kdybych si musela pod sukni navlíkat nějaké punčocháče, tak by mi ujel autobus a já bych přišla pozdě do ústavu. Mám 2 typy: tmavé úzké a pak širší plátěné (takové ty kárované s výraznýma kolenama). K nim občas nosím široká trička, v nichž vypadám jak kluk=D, ale což. U nás se ta trička Metallicy a jiných mých oblíbenců prodávají jen ve střihu na kluky, ale mně to neva...(přes net to nechci moc kupovat, protože nemám zas tolik peněz, ale to tričko Slipknot je kupodivu dámské...samozřejmě z rockfashion:o)). Mikina? Tak ta je upe best! Nejlepší kousek z mých ,,školních" hader. Cradle of Filth Gospeed on the Devil's Thunder. Samozřejmě taky nosím bundu. Ta je ale na můj vkus jaksi moc barevná (ale jinou, bohužel, nemám a a ni si ji nemůžu dovolit:()-červeno-bílo-černá...a k tomu černo bílou palestinu. Obuv? Co jiného než mé oblíbené botky jménem trošec emo glády.
Zima? Tak to je něco podobného jak podzim, akorát, že do gládů nocím hrubé ponožky, pod kalhotama punčochy (od středy, kdy jsem venku málem umrzla), bundu mám khaki zelenou a k tomu černo bílou čepici s kšiltem (pozůstatek po mém emo období, ale na novou, stylovější, bohužel, nemám:(:-!) a černé rukavice.
No, tak to je můj vkus většinou ovlivněný financemi (bohužel:().

Martinův den v Ostravě

16. prosince 2009 v 21:31 | haf |  různé
Další článek o mém životě. Ale toto jsem tu prostě MUSELA napsat.
Péťa mi ve škole povídá: ,,Mám pro tebe informace o tom Chodůrovi!" (tímto ti, Peťulko, moc děkuju:))
No, to se podívejme, takže na tu autogramiádu přece jen půjdu. Ale s kým? Zbuntovala jsem Áju a Nikču. Nikča ho moc nemusí, ale Ája by šla. Jenže to mělo jeden háček. Nelíbilo se to její máti. No, dokopala ji k učení matiky. Chudák holka, s tou naší (a i jejich) učitelkou na matiku jsou ty hodiny otřesné. Nic pořádně nevysvětlí, takže to pochopí jen ti nadprůměrní inteligenti (my s Ájou patříme, bohužel, mezi ty průměrné). Místo mozku má snad jen čísla nebo co. Nechápu, který blbeček vymyslel, že v České republice musí být matika povinný předmět (ať se ode mě radši drží minimálně milión metrů daleko nebo ho zabiju!!!). Proč to není jak v Americe, kde si studenti středních škol můžou vybrat předměty, které chcou? (Nerada lezu Americe do prdele, ale toto bych fakt uvítala.) No, nic, ale to jsem odbočila.
Před časem stvořeným jen pro koncert a autogramiádu Martina Chodůra jsem se autobudem přesunula do Ostravy-Mariánských hor, před Sconto a Kaufland.
Než jsme se ho dočkali, tak jsem málem zmrzla.
Přišel! Oči diváků se rozzářily nad svým bohem. On otevřel ústa a z nich začaly vycházet líbezné tóny v podobě písně Elvise Presleyho (nevím, jak se ta píseňjmenuje). Hlas, který se tak líbezně rozplýval v našich uších, nám zapěl ještě 4 další písně: Feeling Good, Halleluiah, Rozeznávám a Paparrazzi (jo, i tu blbost od Lady Gaga, mimochodem, Lady Gaga=:-!, ale v podání Martina je to úžasné:)).
No, pak začalo peklo. Peklo jménem tlačenice, která se utvořila v koridorech směrem ke stanu, kde Chodůr rozdával podpisy.
Ale to jsem naštěstí přežila v docela zdravém stavu. I když mi umrzly nohy a ruce, tak mi to vůbec nevadilo=D
Zde je autogram od jmenovného (u toho stolu jsem ho viděla jen na zlomek vteřiny, dal mi tu kartu, já poděkovala a šla na autobus):
K němu jsem ještě dostala takovou blbost jménem antistresové mačkátko. Dáreček od štábu tv Nova...

Blázinec v angličtině

15. prosince 2009 v 13:49 | haf |  žiju
Už jsem tu nechtěla psát nic moc ze života (na to mám druhý blog-odkaz viz. oblíbené stránky), ale toto mi nedalo a musím se vás zeptat, jestli je to normální.
Začínali jsme druhou vyučovací hodinou. Angličtina. No, to není nic nenormálního. Enemže...nějací tupci nás vystrnadili z naší třídy, a tak jsme se přesunuli do protější učebny. Co na tom, řekne si asi každý, kdo tobude číst. No, jenže jsme tam nabyli sami. Spolek pomíchaný z nejrůznějších tříd naší školy (a že jich je teda jak nasraných), který s angličtinářkou nacvičovali na jakousi akademii. Vím akorát, že je to jakési představení v naší tělocvičně. No, jsem zvědavá, jak to dopadne. Podle toho dnešního spektaklu mají ještě co nacvičovat.
Jakási holka tam dělala maskota (tygr). Za doprovodu We Will Rock You (sranda jak to učitelka zpívala=D) tam chodila, ostatní měli mlátit do rytmu a řvát: Tigers! Tigers!
Pak tam přišli nějací kluci. Předváděli, že vyhráli pohár a ostatní zpívali Hey, hey, baby, I wanna know, if you'll be my boy. (ano, variantu písničky z Hříšného tance, akorát místo girl tam bylo boy) Pak za nima jako by přiletěly fanynky (řeknu vám, fakt blázinec...) a jakože je odháněli bodyguardi a byli tam ještě ,,fotograf" a ,,reportérka." No, řeknu vám, fakt pi****na jak cip...
Jak zazvonilo na přestávku, tak jsem byla nejšťastnější holka pod Sluncem, protože ten blázinec už konečně skončil (pro nás, OP3, haha:p) a já mohla v klídečku mašírovat za Ájou a Nikčou...

Bleskowka 2

13. prosince 2009 v 13:28 | haf |  Bleskovky a soutěže
1) Tě pic=)
2) Tvoje nej hadry?
3) Lyže nebo snowboard?
4) Když už tu jsou ty Vánoce, tak Ježíšek nebo Santa?
5) Šmajda nebo Chodúr?
6) A co vůbec říkáš na Super Star?
7) Co říkáš na novej dess tohoto blogu?
8) Co na diplomek?
9) Tak čáu;-)

Inis Mona-videum and textum

12. prosince 2009 v 16:24 | haf |  Eluveitie
Welcome to the land of questions
Welcome to the isle of lore
Where the veil came crumbling down

There it all began,
The germination
Unveiling a cryptic door
There it was revealed
Hopes and aspirations
Unclosing an enthralled door

Escalate the sense
Enhancing to join the dawn

I close my eyes, Inis Mona
And reminisce of those palmy days
I moon o'er you, Inis Mona
As long as I breathe
I'll call you my home

20 years I have walked your barrows
Years of emulous youth
I followed the path of the wise

There it all was sown
The inspiration
Removing the seven seals
There it was revealed
Enigma of freedom
Unclosing an unseen door


Eluveitie-historie

12. prosince 2009 v 16:22 | haf |  Eluveitie
No, na letošním Masters of Rock jsem vyštrachala další výbornou kapelku, tentokrát ze Švýcarska.

Eluveitie je Švýcarská, pagan/folk metalová kapela, založená v roce 2002.
Skupinu po čtyřech letech opustili Sevan a Rafi Kirderovi. Sevan hrál na flétnu, píšťaly a dudy a Rafi obstarával basu. Odchod obou muzikantů je podle oficiálního prohlášení kapely výsledkem dlouhodobých úvah a neshod v osobní rovině.

 • Členové
 • Chrigel Glanzmann-zpěv, flétna, kytara
 • Päde Kistler-dudy
 • Siméon Koch-kytara, zpěv
 • Meri Tadie-housle, zpěv
 • Kay Brem-baskytara
 • Ivo Henzi-kytara
 • Merlin Sutter-bicí
 • Anna Murphy-miněra, zpěv

Diskografie4

Eluveitie

Vodka-videum a textum

12. prosince 2009 v 16:03 | haf |  Korpiklaani
Vodka, you're feeling stronger
Vodka, no more feeling bad
Vodka, your eyes are shining
Vodka, you are the real MAN
Vodka, wipes away your tears
Vodka, removes your fears
Vodka, everyone is gorgeous
Vodka, yeah vodka

[Chorus:]
Drinking is good for you, soon you are unconstrained
Drinking is good for you, here comes the womanizer
Drinking is good for you, not anymore lonesome
Drinking is good for you, and you will feel awesome

Out of respect for nature, our vodka and drinkers.
Promising, that the vodka we reserve, is as pure as it was thousands of years ago

No jo, je na nich znát finská nátura:-D

Historie

12. prosince 2009 v 16:00 | haf |  Korpiklaani
Ále, řekla jsem si, že napravím absenci článků o Korpiklaani na mém blogu. Přece jen, tito týpci si zaslouží tady být;)
Korpiklaani
Korpiklaani
Korpiklaani
Základní informace
PůvodFinsko Finsko
ŽánryFolk metal
Aktivní roky1993 - současnost
Webwww.korpiklaani.com
Sestava
Současní členové
jako host: Virva Holtiton (vl. jm. Juha Jyrkäs) - zpěv, kantele a texty
Bývalí členové
V éře Shaman se v kapele vystřídali Toni Näykki - kytary, Juha Takkunen - kytary, Janne G'thaur - baskytara, Nalle Österman - bicí, Hosse Latvala - bicí, Weera Muhli - klávesy, Tero Piirainen - kytary, klávesy, vokály, Ilkka Kilpeläinen - baskytara, vokály a Juke Eräkangas - bicí, klávesy, vokály.
Korpiklaani na festivalu Metalmania v polských Katovicích
Korpiklaani (finsky lesní klan) je finská folk metalová skupina z Lahti založená v roce 1993 pod jménem Shaman. Zakladatelem kapely byl zpěvák a kytarista Jonne Järvelä. Do roku 2003 hrála kapela písně se sámskými texty, zatímco od této doby (kdy byl název změněn na "Korpiklaani" pro odlišení dnes už neexistující brazilské kapely Shaaman) jsou texty psány anglicky a finsky. Hlavními tématy písní je finská a laponská příroda, mýty Finů a Sámů a pro Finsko typický alkohol. Především v éře Shaman, ale i nyní užívá občas Järvelä jako jeden ze stylů zpěvu také sámský joik.

Studiová alba
Shaman
 • Odda mailbmi - singl (1998)
 • Idja (1999)
 • Shamániac (2002)
Korpiklaani
 • Spirit Of The Forest (2003)
 • Voice of Wilderness (2005)
 • Tales Along This Road (2006)
 • Tervaskanto (2007)
 • Korven Kuningas (2008)

Videografie

 • Wooden Pints (2003)
 • Hunting Song (2005)
 • Kädet Siipinä (2005)
 • Beer Beer (2005)
 • Happy Little Boozer (2006)
 • Tervaskanto (2007)
 • Keep on Galloping (2008)
 • Metsämies (2008)
 • Vodka (2009)

Diplomek pro Jeny

12. prosince 2009 v 15:48 | haf |  Diplomy pro Vás
Tak snad se mi povedl:-)

Seznam mých oblíbených kapel

11. prosince 2009 v 23:29 | haf |  různé
Se nudím, tak jsem si řekla, že sem dám jednu takovou blbost, kterou asi nikdo nebude číst:-D Je to inspirované jedním nejmenovaným blogem, který je ale totálně SKVĚLÝ=)
Takže:
A-Arch Enemy, AC/DC
B-Bullet For My Valentine
C-Children of Bodom (napsala jsem to tu, bo v angličtině není ch, tak to zařazujou pod c), Citron (no jo, krajané:D), Cradle of Filth (nej Britové a nej Čech)
D-Deathstars (Naprostá posedlost! Nej Švédi!)
E-Eluveitie
F-Faith No More (ty sice vůbec neznám, ale byli jediní, na koho jsem si vzpomněla=D)
G-Guano Apes, Guns'n'Roses
H-Hammerfall, Helloween, HIM
I-Iron Maiden
J-Judas Priest
K-Kataklsym (brutální pogovačka na Masters of Rock xD), Korpiklaani (jaktože tu o nich ještě nic nemám?!)
L-Legion of the Damned
M-Metallica, Megadeath
N-Nightwish, Nirvana (Jó, Kurtík, to byl, panečku, Bůh!)
O-Ozzy Osbourne (no, to je sice zpěvák, ale Pan zpěvák):)
P-Paradise Lost, Pearl Jam
Q-Kdo by neznal Queen?
R-Rage
S-toho je...tak třeba Sepultura, Ska P, Slipknot (néééééééééééééééééééééééj, twl!), Static-X, Stratovarius, System of a Down
T-Tiamat
U-UDO, UFO (obě kapely též vůbec neznám, ale opět byli jediní, na které jsem si vzpomněla xD)
No, a dál si nevzpomínám už vůbec xD
Tak zdar všem nespavcům a dobrou noc všem spavcům i nespavcům. Pac a pusu, vaše Štěkající zombie:)

Různý blbinky:p

9. prosince 2009 v 22:52 | haf |  různé
Zaprvé: Řetězáčky
Jaký je tvůj styl oblékání? černý hadry, glády
Jaká je délka a barva tvých vlasů? dlouhý po ramena a barva? ta je jak vyblitá. Už aby byly Vánoce, bo to se chci obarvit na červeno (až to bude, tak sem dám fotky, to přísahám;))
Jakou barvu mají tvé oči? hnědou
Maluješ se? jak kdy