VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Šťastné, veselé a metalové:-)

24. prosince 2009 v 15:32 | haf |  různé
Tak, konečně (pro mnohé ale bohužel) je tu Štědrý den. Koukám, že letos jsem jaksik zapomněla na rozkrajování jablek a házení pantoflem:-D Ale což, mám hodně práce, no...pomáhám dělat rybí polívku a kapří řízky. Ale třeba si u stromečku pustíme po vodě ořechové skořápky se svíčkama.
Doufám, že všichni budou mít radost z dárečků, co jsem jim nakoupila. Vždycky jsem strašně nervózní z toho, co na to řeknou:-D
Ale to není to hlavní, proč jsem tu. Chtěla jsem tu hodit pár vánočních přání, takže čtěte: :-D
Třeba nějaké vyberete a budete posílat a posílat:-)

Sněží, sněží, Santa běží,
nese kupu dárečků,
namohl si svoje záda,
dostal z toho horečku.
Teďka žere paralen,
aby mohl zase ven.
Sáně reznou, sobi mečí,
malé děti u stromku brečí.
Brečí, brečí, strašně křičí,
Santa ten má záda v piči.
Snad se brzy uzdraví
a příští rok nás pozdraví.

Haloo!! Děti!!! Tady Ježíšek!!!! Letím, letím přímo k vám!!!! Žízeň mám fakt jako trám!! Chceš-li nějakou nadílku, nech za oknem cooo??? Lahvinku!!!! Veselé Vánoce!!!!

Vanoční idylka krásná se zdála, v ceste mi bohužel hospůdka stála. Jsme národ veselý, berte to s žertem, u kamen čekal me Mikuláš s čertem. Tak asi nepříjdu, moc mě to mrzí, však příští Vanoce budou už brzy. Poklusem s kreditkou kupujte dárky, já si dám pivečko a teplý párky. Už to tak vypadá, jste v pěkným srabu, dárečky nebudou - fakt na to dlabu. Pravda je taková, není jí rovno, já od Vás dostávám každý rok hovno. Komu co nadělit, pečlive zavžte, já si dám vínečko a Vy se snažte!!! S úsměvem na tváři - moc Vám to sluší, VESELÉ VÁNOCE a slunce v duši!!! Váš Ježíšek.

Saně sa mi rozpadly,
dárčeky mi ukradli.
Anjeli sa niekde tulia,
čerti zase trávu hulia.
Je to všetko na potvoru
asi pojdem na podporu.
Tvoj Ježiško :-D

Milé děti, letos díky Vencovi Klausovi (můžeme mu děkovat) jsem musel dát své soby i se sáněmi do bazaru, protože mi zvedli daně a neměl jsem na splátky..bohužel... Takže to teďka vezu ve škodovce (formanovi) a vejde se mi tam akorát to cukroví co mi necháváte u stromu, takže máte smůlu.. PS.: Nemám ani na zimní pneu-gumy, tak nevím jestli vůbec dojedu. Tvůj Ježíšek

Kapr, ač smažený, ješte sebou mrská, prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromek, k zemi se klátí, hasiči na dveře zoufale mlátí.

Po dlouhém roce Vánoce zase, nepustťe do domu červený prase! Pustťe jen Ježíška, chlapečka milého, má plno dárků a pindíka holého. Roznos dárků je jeho hobby, kdo z nás je zvědavý na smradlavý soby! Ježíšek vysoky asi půl pantu, napište na komín nechceme Santu! Šťastné a veselé Vánoce!

Tak tu máme po roce, zas ty slavný Vánoce... dárky budou, dluhu dosti jen pozor na rybí kosti !!!! VESELÉ VÁNOCE!!!

ANO, chteli jsme Vam poslat Silvestrovske SMS prani a krasne. Ale my jsme si rekli NE! Zadny stesti, pohodu, klid. Zadny penize. NIC! Tak Vam preju jako obvykle. Stasnej Novy rok preje…

Mega nářez pařbu, jináč Vám to natřu! Hodně jídla, pití, ať nám to na Novej Rok svítí! Aby jsme byli zdraví a na problémy srali! Lásku meli v srdíčku a užili si pařbičku!

Užívat si silvec umí každej blbec. Ohňostroj ten tríská, každej ať se zmrská. Alkoholu žrádla dost, ožerte se až na kost. Do hospody to máš krok, tak teda šťastnej Novej rok.

Nešťastným štěstíčko, nemocným zdravíčko, chudým konto mastné a všechny dny jen šťastné, slepým světlo, zmrzlým teplo a teplým - aby se to v hlavě přeplo.

Konec roku je tu zase, neožer se jako prase. Ještě není čas přípitku, tak brzdi, ty dobytku. Skelničkama ještě neťukej, raději si naposledy v tomhle roce za.....

Až tě pot studený po těle zamrazí a žhava rachejtle prdel ti rozrazí az všechny svatý uslysíš kolem hrát, tak bude pozdě stěstí ti přát. Proto předem P.F. 2010.

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav, takový Ti přeji stav. Vidím to však černě, budu na tom stejně.

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Každopádně šťastný nový rok.

Do nového roku Vám přejeme, ať zůstanou vaše auta na stávajících parkovacích místech... Pokud se tak nestane, nevadí, určitě je najdete kdekoli v Evropské unii... A to bez možnosti otravných prohlídek na hranicích a zdlouhavých front tamtéž...
Pokud ale máte slabší nervy, ujistěte se dříve, než padnete k zemi s infarktem, zda u sebe máte odpovídající hotovost pro vašeho lékaře... Může se totiž stát, že budete muset i tento ožehavý a nebezpečný zdravotní problém přechodit...
Přejeme hodně štěstí a pevné nervy.

Za okny sype se sněhu jako kráva,
domov nám provoní fernet, rum a tráva
Půlnoc se blíží, nohy se pletou,
děti zas uvidí maminku sjetou
Tátovi krví barví se džíny,
prdel mu natrhla petarda z Číny
Přeju šťastný poslední krok a taky celý Nový rok!

Urazil se na mě kapr, že ho vážně neberem,
nejvíce se ho však dotklo, že ho večer sežerem.
Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou,
ukazoval na mě z vany sprostá gesta ploutvičkou.

Zvoneček za dveřmi cinká,
v uších duní Metallica
Vánoce už tu jsou zase,
propadnem metalové spáse
Pod stromečkem plno dárků,
těším se, co najdu ve Sparku
Cradle of Filth přijedou k nám,
jupí, konečně, to se mám!
Musím to zapít-piva lok,
tak šťastný metalový Nový rok!

Tak tímto přeji všem mým SB a známým a prostě všem, co se kouknou na tento blog šťastné a metalové (veselé) Vánoce a šťastný Nový rok:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kirsti Kirsti | Web | 24. prosince 2009 v 15:55 | Reagovat

Šťastné a metalové i tobě!

2 Saxa Saxa | Web | 24. prosince 2009 v 17:02 | Reagovat

:) Tobě také Krásné Vánoce!! :)

3 lucy13 lucy13 | Web | 25. prosince 2009 v 16:24 | Reagovat

nespřátelíš?

4 Synyster .... your SB :-) Synyster .... your SB :-) | Web | 26. prosince 2009 v 9:05 | Reagovat

tak co přines ti ježuch, to co jsi si přála ;-) na mě byl ježuch letos nějak extrémně hodnej, protože jsem dostala naprosto úžasný dárky :D

5 haf haf | Web | 26. prosince 2009 v 11:45 | Reagovat

Jojo už chystám článek:-) Včera jsem na to jaksik zapomněla tak to jdu napravit;)

6 Šutr Šutr | E-mail | Web | 27. září 2011 v 3:05 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama