VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Leden 2010

úplně úža obrázky Bendera a Homera:-D

29. ledna 2010 v 17:57 | haf |  obrázky
Žióva, já je miluju:-D

Chvilka s Kiss

29. ledna 2010 v 13:55 | haf |  Kiss


Výzo:-)

28. ledna 2010 v 11:14 | haf |  žiju
Tak, děťátka. Jak jste si užili dnešní den ve škole? Já docela jo, protože jsme se vůbec neučili. A s výzem jsem docela spokojená. Takže:
čeština: 2
angličtina: 2
občanská nauka: 1
matika: 4
fyzika: 2
chemie: 1
ekologie: 1
tělocvik: 1
počítače: 1
stroje: 1
ekonomika: 3
materiály: 2
oděvní technologie: 3
konstrukce a modelování oděvů: 2 (JO!!! JÁ SE ZE 4 ZLEPŠILA NA 2!!!)
aplikovaná výpočetní technika: 2
výtvarka: 1
praxe: 3
No, příští pololetí zkusím zabrat v té matice a dotáhnout to na vyznamenání:-D

Upa supa den dneska:-D

27. ledna 2010 v 20:05 | haf |  žiju
No, sice jsme měli až do 18.30 praxi, ale což. Dneska bylo úplně fajně:-D A to ze 3 důvodů:
1) JEDU NA KISS!!! Dneska před školou jsem byla pro lístek. Táta ho zaplatil se slovy: ,,To máš za výzo." (a navíc, Kiss tu budou 21. 5, tzn. 3 dny před mým svátkem, takže to bude super dáreček:-D, jednou jsem dostala podobný, ale byli to Kabáti:-D a taky úplně super show:-D).
2) Další diplom s Deathstars:-D Já je táááák miluju!!! Díkes, Synyster!!!
3) Mám šanci vyhrát lístky na Australian Pink Floyd Show, co bude v neděli v Ostrave:-D Když budu v pátek od 9.00 poslouchat rádio Hey...ale já beztak nevyhraju a je mi to jedno jestli tam budu nebo ne:-D
A teď obrázky:
Všichni mí miláčkové:-D A Kiss jsou dokonce Whiplasherovi idolové už od dětství:-D Jó, glam metal a death galm forever!!! :-D

Přetvářka...

24. ledna 2010 v 13:20 | haf |  různé
...co to je? Jen hnusná lež. Snaha o to, aby člověk na ostatní působil mile a kamarádky. Jenže...ono to zas až tak milé a kamarádské není. Jde o to, že někdo lži nenávidí.
Přetvářka ale může být i to, že v jádru skvělý člověk je na venek zlý a šikanuje ostatní. Protože ho něco naštve a on si ten vztek potřebuje nějak vybít.
Ach jo, setkala jsem se s oběma případy, ale horší je ten první. Uvedu příklad: v naší třídě je jedna docela fajn holčina (takových je u nás víc, ale já budu mluvit jen o jedné). Sedí vedle ní jedna holka, která s ní na první pohled nemá problém. Ale jakmile ta fajn holčina jednou napřišla do školy, ta kráva ji začala škaredě pomlouvat. Proč jí to neřekla do očí, že ji nesnáší? Třeba by si ta holka pak odsedla. To ta kráva neměla odvahu nebo co? Ano, někdy je dost těžké, říct druhému do očí pravdu. Ale...někdy je tu i naděje usmíření...jako se stalo třeba mně. Dlouho mě štvala jedna kamarádka, která se mnou v poslední době nikam nechtěla chodit. Vrchol všeho bylo to, že jsme se dlouho předem domlouvali, že spolu oslavíme silvestra a ona mi pak řekla, že k ní nemůžu. Proč, to nevím. Řekla jsem jí to do očí, všechno, co mi na ní vadilo. Už jsem to nesnesla. Chtěla se usmířit. Byla jsem na ni naštvaná, dlouho. Ale stejnak. Teď je to jako dřív. Připadá mi, že se změnila. K lepšímu. Jak dlouho nám to vydrží, to nevím.
Včera mi bylo pěkně bídně. Nevím, proč. Zkoušela jsem se přetvářet před mámou. Nebyla jsem to já, a tak jsem toho nechala. Přetvářka je HNUSNÁ!!! Hlavně pro toho druhého člověka. JE TO JEDNA VELKÁ LEŽ!!! A když se před svým nepřítelem tváříte, že ho máte rádi, lžete navíc i sami sobě... (a ten druhý vám za to opravdu nestojí...)

Diplomy od Babsi

22. ledna 2010 v 23:27 | haf |  Diplomy pro mně
SUPEEEER, DÍKES, KONEČNĚ NĚJAKÝ DIPLOM S DEATHSTARS (MÍ NEJ):-D!!!
Na prvním se Whip fajně xichtí:-D a na druhým je fajná tá první fotká:-D

Synoveček a Kiss:-)

21. ledna 2010 v 19:09 | haf |  žiju
No, tak to se podívejme. Můj 14 letý synoveček má zjevně hudební vkus po své mamince a tetičce:-D Začal poslouchat Kiss:-) Pár písniček mu poslal kámoš a on se do toho úplně zbláznil:-D Dneska přišel, měl na ruce načmárané logo "Kiss" (takovým tím stylem, jak je to napsané třebas na plakátech), pustil ty svoje písničky a začal se mi hrabat ve starších číslech Sparku. Našel 2 čísla s Kiss (hlavní článek) a usoudil, že nejlepší bude, když mi je zabaví:-D Pak si prohlížel moje náramky a staral se o to, kde jsem je sehnala (a ještě, kde jsem sehnala plakáty a tričko). Řekla jsem, že mám ještě jeden náramek (původně dárek pro jednoho známého) a dala jsem mu ho.
Jo, a ještě jedna drobnůstka: možná mám s kým jet na jejich koncert do Ostravy:-D
Ale to, že je poslouchá, tak to je JEDINĚ DOBŘE!!!:D:D:D:D

Hezké narozky, Matte!!!

20. ledna 2010 v 21:00 | haf |  Bullet For My Valentine
Tákže, Matt Tuck dneska slaví svých 30 let! Takže tímto mu chci popřát všechno nejlepší a ať má jeho band stále tak dobré písničky a...prostě mu přeji skvělej život:-) A tuto rubriku bych mu chtěla věnovat jako takový malý dáreček:-)

řetězáček

19. ledna 2010 v 14:06 | haf |  různé
Máš rád/a módu?
Hm, co se dá považovat za módu? Móda má pro každého jiný smysl. Pro metalisty metalová móda, pro gothic gothická móda (obě jsou mimochodem nádherné), pro punk zas epunková móda...
Jakej styl máš nejradši? Asi gothic a metal a samozřejmě svůj...
Co je v tvým šatníku nej?
Gothic šatišky:-D (prosinec)
V čem se cítíš pohodlně?
Nvm...
V čem se cítíš sexy? Ve svých šatiškách:-D
V čem by si nikam nešel/a? Nahá a v disko hadrech
Nosíš rád/a doplňky? jj
Kde nakupuješ?
Na netu a sem tam u vietnamců a na pouti
Koupila sis někdy něco u tamanu?
Viz. předchozí otázka...
Záleží ti na botech?
Na svých ano.
Jaké botky nosíš nejradši?
Glády (Steel).
Koupil/a sis něco tento týden na sebe?
Ne, ale chtěla jsem...
Jak často nakupuješ?
Tak často, jak se mi zlíbí...
Kolik běžně utrácíš?
Heh, hodně:-D
Máš nějaký modní vzor?
Ne...
Líbí se ti co nosí tví příbuzní?
Oni chodí tak normálně...
Líbí se ti co nosí tví kamarádi?
O to se nestarám.
Kritizuješ je někdy?
Ne, je to jejich věc, ať si chodí, v čem chcou.
ochválíš je někdy?
No, sem tam i jo:-)
Víš z jakého blogu je tento ,,módní" řetězák? :
Nvm, asik od nějaký pipiny, ale to je jedno:-D
Napiš 5 lidí co mají pokračovat:
Ti, co chcou...

Krávoviny o metalu

17. ledna 2010 v 16:17 | haf |  různé
Neuvěříte, co za blbosti jsem se dočetla na různých blozích, když jsem do vyhedávače zadala slovo "metal". Ona tam sice byla i pravda, ale třeba Queen označit jako power metalovou kapelu...to je trošku moc.
Tady je výčet té nepravdy (přečetla jsem si pár jednotlivých článků a pak to zkroula na jeden):
1. článek:
Death metal: Často se používají podladěné kytary a dvojkopákové bicí. Mezi nejznámější interprety patří Cradle of Filth, Hypocrisy, Massacra, Morbid Angel a taky Arch Enemy, kde svůj "úžasný hrdelní zpěv" předvádí žena.
Black metal: Je velmi podobný death metalu, připomíná však spíše kombinaci metalu a punku.
Power metal: Mezi nejznámější skupiny patří Rhapsody of Fire, Iron Maiden, Judas Priest, Nightwish a dokonce i celosvětově známí Queen.
Doom metal: Zástupci doom metalu jsou Anathema, Paradise Lost, My Dying Bride, Amorphis nebo Saturnus.

2. článek:
Metal (heavy metal): Přímého předchůdce lze hledat v hard rocku, a sice ve skupinách jako Black Sabbath, Blue Öyster Cult či Deep Purple a Led Zeppelin.
Evropa
První formace, o které se dá říci, že hrála heavy metal, jsou Judas Priest. Na evropské pevnině se tímto stylem proslavily německé skupiny Accept (skupina Accept je mimochodem mnohými považována za tvůrce heavy metalu), které později ovlivnili další, jako např. Helloween.
Navazující styly
V devadesátých letech vycházejí z heavy metalu některé další podžánry jako death metal, black metal, gothic metal (pozn. aut.: Když nebereme v úvahu, že Kataklysm a black metal vznikli "už v 80. letech"...). Jako odpověď na "uhlazený" hevík vznikl hudební styl grunge (anglicky drátěnka na nádobí), jehož zpěváci byli přesným opakem čím dál více komerčního heavy metalu (svědčila o tom například image členů skupin - zatímco grungoví zpěváci byli pověstní "flanelovými košilemi, ušpiněnými teniskami Converse, mastnými vlasy a tvrdými drogami (kokain a heroin)", interpreti heavy metalu se objevovali s natupírovanými vlasy, v čistém, neroztrhaném oblečení atd…). Zajímavá je též interpretace tohoto žánru na klasické hudební nástroje skupinou Apocalyptica.
pozn. aut.: Nemám slov:D:D:D:D

3. článek: POZOR!!! KDO NEMÁ SILNÝ ŽALUDEK, TAK AŤ TO RADŠI NEČTE!!!
mno.....metal styl je styl,cerne barvy,cervene barvy a podobne....metalisti maji podobne ucesi jako emari,ale ale rozhodne se nerezou ani nic podobnyho...akorat si treba nechavaji prodluzovat jazyky coz se mi teda fakt vubec nelibi...... jinak proste nosijou glady atd... http://.www.metalshop.cz/ toto je stranka, kdejsou ty riuzny metalisticky obleceni atd.

Jako, nevím, kde to ta holka sebrala nebo si to prostě jen vymyslela nebo potkala nějaké metalisty, co byli úplný dilina nebo potkala nějakýho emo-punkáče a myslela si, že je to metalista...no prostě děs a hrůza, totok!!!:-!:-!:-!:-!

Pro vysvětlení:
  • Death metalisti rohodně nepoužívají podladěné kytary (aspoň teda Kataklysm ne).
  • Cradle of Filth patří spíše do black metalu, který nemá vůbec nic společného s punkem.
  • Iron Maiden a Judas Priest bych rozhodně zařadila do heavy metalu, Nightwish, to je takové sporné mezi gothic metalem a power metalem, ale Queen nemají s žádným druhem metalu vůbec nic společného. Ti hrajou hard rock. Rhapsody of Fire neznám...
  • Paradise Lost jsou gothic metal...
  • Black Sabbath ten heavy metal hráli a nebyli jen jeho předchůdci. Oni také byli první skupinou na světě, která ho hrála. Oni ho totiž vymysleli, když se inspirovali zvukem Birminghamských hutí (proto také název "heavy metal"=těžký kov)
  • Grunge teda nevznikl jako odpověď na heavy metal a už vůbec ne v 90. letech (spíš v 80. letech). A ty drogy? To je jen škatulka...
  • Metal je sice styl, kde se (dneska) nosí převážně černá, ale například v heavy metalisti kdysi hodně nosili džínovinu (rifle a vesty s nášivkama). Někteří to ještě nosí. Gothic metalisti (respektive viktoriánští) nosí i červenou, fialovou a purpurovou (ale převažuje ta černá).
  • Metalisti rozhodně nemají účesy jako emaři!!!
  • Glády sice převažují, ale nosí se i třeba klasické černé tenisky, "pičutky" nebo černé botasky.
Doufám, že moje vysvětlení bylo správné.

Diplomy za bleskovku 3

16. ledna 2010 v 20:47 | haf |  Diplomy pro Vás
Tak, snad se budou líbit:-)
Poznámka autora: pro mně osobně tento člověk znamená hrozně moc a tato fotka je úplně nádherná

Z procházky kolem kostela

15. ledna 2010 v 18:58 | haf |  fotím
Nemůžu si pomoct, ale mně se Brušperk (zapadákov, kde bydlím) po tmě strašně líbí. Byla bych fotila až do aleluja, ale zamlžil se mi objektiv a nějak nešel vyleštit:-D Ale štvali mě ti lidi, co tam furt chodili a ta auta, co tam furt jezdila. Kdyby to aspoň byla auta jak ze 60. let. Ty moderní kraksny se mi prostě nějak nechtěj líbit...
Ale začněme mýma úlovkama (sakra, proč tu nejde hromadné nahrávání???!!! GRRRRR!!!):

Bláznivá škola

14. ledna 2010 v 11:39 | haf |  žiju
Hm tak teď máme dvuhodinovku AVT (aplikovaná výpočetní technika) a já si tu v klídečku sedím na netu. Ještě hoďka a jdem domů. Ale to jsou tak 2 pozitivní věci na dnešku. Jinak je to den celkem na p***. Protože na zítřek nám navalili 4 testy a ještě úkol!!! A ještě mám kopírovat jakésik cipoviny do konstrukce...fůůůůj!!! VOLEJTE BLÁZINEC, UČITELÉ V NAŠÍ ČKOLE SE ZBLÍZNILI!!!
Jak já se těším, až bude víkend...
Hm, jak tak vidím, tak jsem překonaa svůj rekord v krátkosti článků:-D Ale jestli se někomu bude chtít číst tyto bláboly, tak mu gratuluju:-D

Úkol do školičky

13. ledna 2010 v 22:42 | haf |  různé
Chodím na oděvní průmku a toto byl úkol do výtvarky. Buhožel to kazí kvalita těch fotek, no...
Nu, jako některé ty postavy nic moc, ale stejně se mi to líbí (tak, je to moje, ne:-D).

Řetězák kterej mně fakt dostal:-D

12. ledna 2010 v 19:11 | haf |  různé
Pravidla: Zapnete přehrávač a náhodným výběrem spustíte písničky. Jejich názvy pak zapisujete jako odpovědi na dané otázky.
01) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?" - co odpovíš?
Rock'n'Roll Train-AC/DC
02)
Jak bys popsala sebe samu?
Hey Stoopid-
Alice Cooper
03)
Co se ti líbí na mužích? Aja Jippie-taková jedna blbina:-D
04)
Jak se dnes cítíš? The Death of Love-Cradle Of Filth
05)
Jaký je smysl tvého života? Die MF Die-Dope

06) Jaké máš motto?
Whisper-Evanescence

07) Co si o tobě myslí tvoji přátelé?
Right Here In My Arms-HIM
08)
Co si o tobě myslí tvoji rodiče? Rano-Iné kafe

09) Co je to 2+2?
Whiskey In A Jar-Metallica...dobrý výsledek, musím si dát 1:-D
10)
Co si myslíš o svém ex?
Scoff
-Nirvana

11) Co si myslíš o osobě, kterou máš ráda?
Utřel sem pysk v Kerfru-Ostravak
12)
Co si myslíš o svém partnerovi? Gently-
Slipknot
13)
Jaký je tvůj životní příběh? Bled For Days-Static X
14)
Čím chceš být, až vyrosteš? Huting High And Low-Stratovarius
15)
Co si myslíš, když vidíš osobu, kterou nemáš ráda? Brighter Than The Sun-Tiamat
16) Co ti budou hrát na pohřbu?
Tak mi to teda nandey-Wanastowi Vjecy
17)
Jaké máš koníčky? Lži, sex a prachy-Wanastowi Vjecy...tak to jo no:-D
18)
Z čeho máš největší strach? Kapela na šňůře-Wohnout
19)
Jaké je tvoje největší tajemství? Známka punku-Visací zámek...vůbééééc:-D Já su metalista a punker ne, ale Visáče poslouchám
20)
Co si myslíš o svých přátelích? Burn-The C
ureDalší úža fotečky Cata a Whiplashera

10. ledna 2010 v 19:46 | haf |  Deathstars
Páni, to snad ani není možný, ty fotky:-D
Až mně to vypaluje oči...kurva, já už skoro hovno vidím:-D

60., 70., 80. a 90. léta a současnost

7. ledna 2010 v 22:26 | haf |  videa
Pro každá léta mám pár apecifických kapel, které si ráda poslechnu. Takže lekce historie bigbeatu, heavy metalu a hard rocku začíná:-)
60. léta: totok je pro mně posvátná doba, protože vznikl big beat. Kdo ví, co by bylo, kdyby nevznikl. Ale heavy metal by vzniknul určitě, protože vzniknul z blues. Ale big beat a rock and roll znamenaly první dvě revoluce v hudbě. Taky si říkáte, že zas potřebujeme nějakou šílenou hudební revoluci a nějaký nový styl, který by v jednu dobu úplně šíleně žrali všichni na celém světě? Aby vznikl "nový rock and roll, heavy metal, či punk"?
Tuhle hraju na kytaru. A že docela slušně:-)

Tuto fakt miluju:-)

Tu taky umím na kytaru:-)

A nakonec ta nejlepší:-)

Nádhera, nemám slov... A prý vymysleli headbanging:-)

Tuto miluju ze 2 důvodů: 1) díky Townsendově kytaře. 2) díky Johnově koktání. Pete Townsend si prý udělal do komba díru, aby mu ta kytara zněla tak, jak zní:-D A že dostal opravdu dobrý nápad:-)


70. léta: no jo, vznikl heavy metal:-) Black Sabbath sice vznikli v roce 1968 a zprvu hráli blues rock a hard rock, ale sjně jsou to jedni z tatíků heavy metalu a stejně je sem zařadím...
Paranoid jsem tu už asi dávala, ale tuhle od nich nemůžu minout. Protože ji znám asi nejvíc.

GLAM METAL 4EVER!!! Škoda Catmana a Space Ace (myslím Ace a Petea)...

Heheh, nemá chybu:-D

80. léta:
Škoda, že tam není moc vidět Kirka. Je to totiž můj kytarový Bůh...


90. léta:
Tuto jsem tu už dávala, ale je tak krásná, že ji nemůžu minout. Chudáček Kurt:'-( 4 dny nebo kolik po natočení tohoto koncertu zemřel:'-( Budiž mu v nebi dobře a budiž mu země lehká:'-(:'-(

Nevím, jestli jsem to tu dávala, ale toto jsou pro mně králové Británie... Kurva, já už o těch videích vůbec nemám přehled:-D

Současnost: dám sem jen jedinou kapelku. Na dnešní dobu mi příjdou hrozně originální. Vždyť kdo dneska kromě Kiss nosí černo bílý make up a červené rty a zpívá takovým hlasem?:-D
Já vím, že jsem to tu už dávala (jo, přece jenom mám nějaký přehled:-D), ale toto prostě nemůžu minout. Píseň, díky které jsem je poznala

Bleskowka 3

6. ledna 2010 v 16:06 | haf |  Bleskovky a soutěže
1) Čágo, bélo, šílenci:-D
2) Jak po silvestru?
3) Vánoce dobrý nebo špatný?
4) Setkání s kámošem naživo nebo kecání přes icq a podobné programy?
5) Máš rád(a) sníh?
6) Čteš nebo četl(a) jsi někdy časpoisy jako Bravo, Top dívka, Popcorn?
7) A vůbec, jak jsi na tom s knížkama?
8) Líbí se ti Spark?
9) Tak čést;-)

Diplomky za bleskowku 2

4. ledna 2010 v 20:33 | haf |  Diplomy pro Vás
Jaj, musím se přiznat, že na bleskowku 2 jsem nějak zapomněla. Takže se omlouvám a jdu to napravit:-)
Takže nejprve pro uda-chester:
Pak pro Saxu:
Pro Synyster mám tento:
A nakonec pro |)@rRw€!$:
Tak snad se diplomky budou líbit a slibuju, že příště se budu snažit udělat je dříve;-) A ještě jednou se omlouvám;-)

Diplomek 4 me od Synyster

4. ledna 2010 v 18:53 | haf |  Diplomy pro mně
Se musím pochlubit:-D Je upe superní:-)