VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Duben 2010

Tento kocour fakt nemá chybu:-)

26. dubna 2010 v 21:13 | haf |  co mě zajímá
Garfield je komiks vytvořený Jimem Davisem. Vychází pravidelně od 19. června 1978 a v hlavních rolích se v něm představuje líný kocour Garfield, poněkud nemyslící ped Odie a jejich společensky nešikovný majitel Jon Arbuckle. Komiks aktuálně přetiskuje přibližně 2570 novin a časopisů, což z něj dělá jeden z nejpopulárnějších komiksů současnosti. V ČR jej otiskuje deník Právo.

První vskyt Garfieldových oblíbených i neoblíbených věcí v komixu:
To, že Garfield miluje lasagne se čtenáři dozvěděli poprvé 15.7.1978. První týden diet (oblíbené opakující se komiksové téma) začal 27.8.1978. Garfieldova nenávist k pondělkům se objevuje poprvé 18.9.1978.

Hlavní postavy:
  • Garfield: Jaký je vůbec Garfield? Miluje jídlo - obzvláště lasagne (lasaně) -, ale spíše preferuje spaní. Nakopává psy, s radostí napadá pošťáky, poškrábe každý nový kus nábytku… Surově zápasí hlavně s těmi, kdo se pokusili přiblížit k jeho misce s žrádlem, pokud to ovšem nebylo za účelem jejího doplnění. Neustále trpí depresemi a špatnými náladami a málokdy je spokojen. Svět vidí pesimisticky, nebo si myšlenky doplňuje svými teoriemi, které jsou však v souladu s jeho láskou k jídlu a spánku. Rád zpívá také na plotě, ale vůbec mu nevadí, že jeho noční show všichni nesnášejí! A že jste ho nikdy neviděli jít na golf nebo do přírody, což nesnáší naopak on? A co třeba jeho řádění po supermarketech, diety, zamačkávání pavouků, strach z myší a panická hrůza z veterinářů? Je to prostě nenapodobitelná oranžová tlustá koule chlupů, která má ve světě již desítky milionů fanoušků. Všichni jej milují takového, jaký je. A že si nehraje s klubíčkem jako ostatní roztomilá koťátka, ale že si brousí drápky o záclony v obýváku? To by pak nebyl Garfield…
  • garfield

  • Odie: Milý, ale hloupý pes neurčité rasy. Podle Garfielda napůl bígl a napůl cihla. Jeho původní vlastník Lyman ho zanechal u Garfieldova majitele Jona, což obézní kocour nesl se značnou nelibostí. Odie je častým terčem Garfieldových nejrůznějších žertíků (nejčastěji shazování ze stolu).
odie
  • Jon Arbuckle: Garfieldův a Odieho páníček. U svých domácích mazlíčků nemá absolutně žádnou autoritu. S trpělivostí snáší všechny jejich kanadské žertíky. S oblibou poslouchá polku. Nikdy neuklízí ve své lednici, což vede k mnoha vtipným situacím. Obléká se extravagantně, mnohdy až nevkusně. Miluje Garfieldovu veterinářku Lízu. Ta však jeho snahám o pozvání na schůzku odolávala až do roku 2006.
jon
  • Arlene: Kočičí slečna. Je snadno identifikovatelná díky velké mezeře mezi předními zuby. S Garfieldem má zvláštní milostně-nenávistný vztah. Garfield totiž miluje sebe a to Arlene nesnáší.
  • arlene

  • Pooky: Pooky je Garfieldova hračka, hnědý plyšový medvídek s růžovými tlapkami. Poprvé se v komiksu objevil 23. října 1978 v Jonově skříni. Občas poslouží Garfieldovi jako osobní ochutnávač, Garfield s ním spí ve své postýlce.
    pooky
V roce 2004 byl natočen film Garfield ve filmu ve kterém si zahrál Breckin Meyer (Jon), Jennifer Love Hewitt (Liz) a další. O dva roky do kin dorazil další film Garfield ve filmu 2. Na DVD vyšel i v česku Garfield šokuje (Garfield Gets Real). V roce 2007 vyšel nenadabovaný Garfield's Fun Fest a v r. 2009 Garfield's Pet Force.

Scorpions byli úžasní!!!

23. dubna 2010 v 17:53 | haf |  žiju
No, nářez jak cyp:-D Přijeli jsme sice za 5 minut 12, ale vůbec to nevadilo, protože tam stejně ještě hodinu kecal Paroubek a nějaké politické krysy. Z publika byly slyšet a vidět narážky na politickou "diktaturu" ČSSD. Někdo tam strašil s komunistama:-D No, div jsem tam neusnula. Pak měla být 10-15 minut zvukovka. Prej 10-15 minut:-D Jestli toto bylo 10-15 minut, tak já jsem potom svatý papež:D Trvalo to minimálně půl hodiny. Ale stálo to za to. Nejdřív nás uvítali nějakým videem a slovy "Welcome to Scorpions" nebo něco takového a Oni se objevili v celé kráse. Klaus ve svém typickém šátku a brýlích, Rudolf se svými tanečními kreacemi, šílený James a mistři Matthias a Paweł. A proč, že byl bubeník James tak šílený? No, při sólu si vzal pivo (české, takže se "dočkal" otázek, jestli mu to chutná:-D), schválně se polil, pak pozhazoval činely z bicích, vylezl si na kopák a svlíkl si tričko:-D Všichni z toho nemohli. Za mnou to dvě ženský okomentovaly slovy, že je to blbec:-D Ale bubnoval skvěle.
Až na to, že jsem tam potkala spolužačku ze třídy, ten koncert nemá komentář. Prostě musíte vidět fotky a vidět videa (mimochodem, moje:-D)

Více se mi jich bohužel nahrát nepovedlo, protože jsem měla malou paměť v mobilu. Ale docela mě překvapil ten zvuk:-) Jo, a toho mého ječení si nevšímejte a vnímejte jen přenádherný a přeúžasný hlas Klause Meineho:-D

LIDIČKÝ, DRŽTE MĚ NEBO TO SE MNÚ SEKNE:-D

22. dubna 2010 v 15:14 | haf |  žiju
Žádný lepší nadpis mě nenapadl. Ale dneska to fakt bude terno!!! A zítra ten nejhorší den v životě:-D JÁ JEDU NA SCORPIONS!!! No Maryja Josef, ten Bůh mě asi vyslyšel, jak jsem nadávala, že se do té Prahy na ně nedostanu. A teď to mám v Ostravě a ještě k tomu zadara. FAKT!!! A NENÍ TO ŽÁDNÝ REVIVAL, ALE PRAVÍ SCORPIONS!!! Pan Paroubek si je tam pozval na předvolební kampaň, ale na to mu já zvysoka seru:-D Mně zajímají jen si Scorpions:-D Mějte se tu pěkně, lidičky, zítra tu pridám zážitky a fotky:-D
klaus meine

Plno vzpomínek

18. dubna 2010 v 14:52 | haf |  různé
Včera jsem v šuplíku vyhrabala pásku z loňského Masters of Rock. Ano, byla jsem tam poprvé a na to se nezapomíná. To, co se mnou ta páska zažila (a jistě i s jinýma, kdo tam taky byli poprvé)... Tyto vzpomínky se se mnou potáhnou celý život. Tu pásku jsem si tehdy schovala do šuplíku s tím, že je škoda ji nosit na ruce, protože se ušpiní a já ji budu muset prát a ona vybledne. Včera jsem se na to vykašlala a uvázala si ji na ruku (pověstné "takové to černé", co ji drží na ruce, když vám ji pořadatelé dají u vstupu do areálu likérky R. Jelínek, jsem "rozmontovala" nůžkama, abych si pásku nezničila). Napadlo mě, že na praní budu používat Prevol Color Magic, aby páska nevybledla:-D
No, ale ke vzpomínkám: samozřejmě k nim patří zážitky z koncertů (viz. tady), ale i jiné. Nikdy nezapomenu na tu naši bandu c celé ČR, pokřik HOVNÓÓÓÓÓÓ:-D a stánek s Radegastem. Tam se fajně sedělo...:'-(
:-)
ona páska:-)

Další věcí, ke které se váže hodně krásných vzpomínek, je můj batůžek. Ten jsem dostala, když mi bylo 11 a se školou jsme jeli na výlet do zoo na Svatém kopečku v Olomouci, na hrad Bouzov a do Javořičských jeskyní. Protože učitelka tedhy potřebovala někoho na výpomoc s hlídáním, tak jela i moje mamka:-D Pak byl nějakou dobu batůžek ve skříni. Dokud jsem ho nevytáhla na koncert Chinaski. Všechny koncerty se mnou zažil on (No Name, Kabát, Wanastowky, pak nějakou blbost, co moderoval Mareš...no, jó, na metal jsem tehdy byla moc malá:-D). No, a taky se mnou zažil ten MOR. Ale ještě něco: zažil se mnou i první lásku, první ploužák a první pusu. A taky první zábavu. Od té doby ho na všechny kalby nosím s sebou (protože je praktický) a taky se mnou zažívá všechno ohledně kluků. Váže se k němu i vzpomínka na loňský festival v Kozlovicích (jo, když už jsme u těch Kozlovic, tak tehdy zrovna byla pouťová zábava ve vedlejší obci a když už jsme u těch poutí, tak tam ho taky nosím, holt je praktický, no:-D, ségra si taky libuje v malých taštičkách:-D), kde jsem potkala svého nynějšího přítele:-) (samo, že na rande taky nosím ten batůžek:-D...už to asi vyznívá, jako bych s tím byla postižená, ale holt baťoh do školy si pochopitelně brát nebudu, ty obrovský tašky na praxi taky ne, kabelka mi příjde hrozně nepraktická a něco, kam bych si dala peněženku, mobil a šminky, snad mít musím, ne?)
batůžek

To je on. To bílý kulatý je placka Stratovarius, pořízená na MOR:-)

A poslední věc: deník. Někdy je lepší než nejlepší kámoška, když se potřebuju vykecat a nechci, aby to někdo věděl. To snad ani nepotřebuje komentář. Včera jsem zjistila, že už mi zbývají jen 2 stránky. Nějak se mi ho nechce končit. Ale budu muset. !!!A NIKDY HO NEVYHODÍM!!! Proč? Protože je to můj první deník, kterému na podzim budou už 3 roky. Nejdříve jsem si to psala jen tak do sešitu, ale pak jsem si řekla, že by to chtělo něco pevnějšího. Tak jsem si koupila tenhle. Byl to takový zvláštní pocit, když jsem si ho nesla domů. Říkám si: Tak, teď mám svůj vlastní deník, který budu mít celý život a budu si ho číst. Tato "knížka" se mnou ponese všechny mé nejtajnější zážitky a touhy.
Dostala jsem sice sprda za to, že utrácím za zbytečnosti, ale ty prachy za to stály. Je to ta nejkrásnější "knížka", co jsem kdy vlastnila. Doufám, že si ji nikdy nikdo nepřečte. Nejlepší bestseller? Vlastní deník čtený poprvé po několika letech. Blog je chabá náhrada:-)
...

Jak šel čas, tak jsem si ho postupně vyzdobovala. K té první nálepce se vážou vzpomínky na bývalou střední (dostala jsem je ke konci druháku od holek ze třídy) a k té druhé vzpomínka na mé první glády (nálepky chodí v zásilce s botama):-D

Že by diplíky za bleskowku a taky jeden za spřátelení4?

15. dubna 2010 v 18:59 | haf |  Diplomy pro Vás
Tákže, začněme s tím pro Zera, pro něhož mám Iana Curtise za bleskowku...
zero
...a Oasis za spřátelení:
zero

pro Zdebru mám Tarju Turunen:
zdebra
Queen pro Anču:
anča

pro Saxu Joey Jordison:
saxa
Synyster Gates jen a jedině pro Kirsti:
kirsti
pro Synyster Slipknoti:
synyster

pro ghostlady mám Andre Matose:
pro ghostlady za bleskovku 4

a nakonec diplík pro Mišku:-)
pro Mišku za bleskovku 4

Bleskowka 4

11. dubna 2010 v 14:47 | haf |  Bleskovky a soutěže
Už jsem tu nic podobného dlouho nedala:-D
1) Čau;-)
2) Jaký byl apríl?
3) Hraješ na nějaký hudební nástroj? (jestli jo, tak na jaký)
4) Těšíš se, až ti bude 18?
5) Co škola (práce)?
6) Je venku pěkně?
7) Tak proč sedíš u compu a nejdeš ven?:-D (pozn.: když je venku škaredě, tak nemusíte odpovídat:-D)
8) Tvoje nej hudba? (uveď interprety)
9)  Co chceš na diplom?
10)  Chceš už konec?
11) Fakt jo?
12) Tak ještě otázečka: fakt ten zasranej konec chceš?:-D
13)  Tak zdar, no;-):D

Řetězák z blogu, o jehož majitelce doufám, že na mě nebude naštvaná za kopírování:-D

10. dubna 2010 v 22:18 | haf |  různé
Kolik ti je? V červenci mi bude 18. Bože, toto letí...Já nechci být dospělá!!! Chci být furt dítě:-(
Kolik bys chtěl/a aby ti bylo? Pořád 16. To je neljepší věk. Teda, aspoň u mně byl.
Hraješ golf? Cože? To by mě nudilo:-D
Píšeš na klávesnici všemi deseti? Momentálně osmi:-D Jinak netuším, nevím, I don't know...:-D
Máš sourozence? Jo, 2 sestry. To je nadělení, co? Ještě, když maj děti. To je pak početná rodinka:D
Máš svůj vlastní počítač? Jo, notes. Ale přetahuju se o něj s kýmkoliv:-D
Jsi žárlivý/á? Nevím, není na koho:-D
Jsi pro Johnnyho Deppa nebo pro Orlanda Blooma? Pro Johnnyho. Je hezčí a každý film s ním je BOMBA!!!:-)
Máš tajemství, které nikdo jiný neví? A víte, že jo? Mám tajemství, který jsem ani svýmu deníku (zatím) nevyzradila.
Co nejlepšího jsi kdy uvařil/a? No, tak to nevím, asi špagety:-D Ale já spíš peču, než vařím. Naposled jsem pekla velikonočního beránka a chuťově se mi poved. Akorát málo vykynul. Ale dobrý byly perníky na Vánoce. Po těch se jen zaprášilo:-D
Kolikrát jsi byla zamilovaný/á? Doopravdy zatím jen jednou.
Maluješ se? Kdysi jsem se malovala. Teď na to ráno nemám čas a pak se není kam malovat. Do obchodu mi to příjde zbytečný.
Piješ kafe? Jo, nejlepší je ledový:-)
Co umíš nejlíp? Hrát na nervy:-D
Šel/šla bys do superstar? No, onehdy jsem si říkala, že by mě možná vzali:-D Bože, jsem děsně egoistická:-D
Trápí tě právě něco? No, je toho docela hodně, ale to jsou ty právě ty věci, co jsem ani deníku nevyzradila.
Oblíbené číslo? 666:-D
Kdo má pokračovat? Asi každý, kdo chce;-)

Včerejšek

8. dubna 2010 v 19:25 | haf |  žiju
Tento článek jisté lidi asi nenadchne. Nicméně ho sem napíšu. Potvrdily se mé domněnky o tom, že jistí lidé z mé třídy jsou pipiny. Je to normální, aby mě někdo vyháněl ze židle, na které běžně sedí? Jen čtěte:
Měly jsme praxi, tentokrát ovšem dopoledne a ne tak, jak to míváme obvykle. Takže jsme na dílně byly nasáčkované ještě s jinou třídou. Když jsem přišla na vyučování, u mého stroje už seděla holka z té druhé třídy. Takže jsem si sedla jinam a neřešila to. Jenže co se nestalo. Já si sedla na místo, kde sedí ta největší pipina ze třídy. Ta to nemohla přenést přes srdce a nemohla si sednout jinam (přitom volných strojů tam bylo dost, v pohodě jsme se tam vešly). Začala mi nadávat, že mě zabije, tak jsem jí řekla svoje a ona ztichla.
Jenže: jak přišla učitelka, tak jsem šla na střihárnu stříhat díly na pánské kalhoty, což chvilku trvá. Určit střihovou polohu, nakreslit díly a pak je vystřihnout... Pak mi učitelka řekla, že to mám nastehovat. Tak jsem šla na "své" místo. Jenže tam už seděla jiná spolužačka. Prý si potřebovala dodělat pár věcí do ročníkovky. Jaká náhoda, že zrovna u mně na stole? I řekla jsem, že mě nemá co podsedat, protože je to neslušné a je tu dost jiných volných stolů. Samozřejmě se to neobešlo bez hádky. Spor nakonec vyřešila učitelka, ale stejně jsme celou praxi byly na sebe namíchnuté.
Včera večer jsem tak uvažovala nad tím, že bych nemohla, kdyby mi ta pipina, co jsem seděla u "jejího" stroje, zasedla místo:-D

Nevím v Rockparádě na TV Public!!!

2. dubna 2010 v 20:49 | haf |  jiné kapely
Tak je vidět, že i dobrá kapela z Ostravska má šanci mezi takovejma jako je Škwor a Arakain:-)
Jejich klip:

Jestli chcete, tak na celou dubnovou Rockparádu se podívejte tady (a hlásněte, prosím pro Nevím:-D).