VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Květen 2010

Obrázek do soutěže:-)

30. května 2010 v 22:43 | haf |  Deathstars
Tak jsem se přihlásila do soutěže o autogram Deathstars. No, doufám, že se mi to podle Vás, čtenářů povedlo:-) I když, omluvte, prosím, kvalitu. Nemám scanner, takže je to foceno mobilem.
Whip-soutěž

Nemůžu z něho:D

29. května 2010 v 14:34 | haf |  Kiss

TAKY BYCH CHTĚLÁÁÁÁÁÁÁÁ:D

Blázni:D

26. května 2010 v 16:40 | haf |  žiju
Včera byl úplně super den. S Ájou jsme šly na casting do Československo má talent:D Původně jsme tam chtěly jít spolu s tím, že Ája bude zpívat písničku, kterou složila pro svou mámu a já k tomu budu hrát na kytaru. Jenže nám to neladilo, takže jsme tam šly každá sama. Já jsem šla nejdřív. Zpívala jsem (pouze zpívala) Patience od Guns'n'Roses a pak Lásko má, já stůňu. No, tam jsem zmrvila poslední refrén:D Ája šla hned po mně s tou svojí písničkou.
A jak to bylo s porotou? Nebyla tam ta porota, co bude v televizi. Byl tam jenom nějaký chlap a režisér. Oni si to totiž natočí a pak to přehrajou té skutečné porotě.
No, měly jsme sice trému (a že teda pořádnou, při tom výstupu jsme obě měly rozklepaný hlas), ale stálo to za to. I za to čekání, protože jsme tam přišly ve 2 a na řadu jsme se dostaly někde kolem 9 večer. Ale našly jsme si tam spoustu nových kámošů:)

Rest In Peace Paul Gray:'-(

26. května 2010 v 8:20 | haf |  Slipknot
Právě jsem se dozvěděla ohromující zprávu: zemřel baskytarista můch miláčků Slipknot, Paul Derrick Gray. Bohužel, nemám moc času, abych to tu popsala dopodrobna, a tak si více přečtěte zde. :'-(
rip
...

NAŠI HOŠI JSOU MISTŘI SVĚTA!!!

24. května 2010 v 18:35 | haf |  různé
Tyyyyjoooooo, tak jsme se po 5 letech trápení konečně dočkali!!! Včera ten hokej byl úplně drsný! Nad Ruskem jsme vyhráli 2:1. Takže: ty nejdůležitější momenty: 1. gól jsme dali my (Klepiš). Pak Rusi dali gól, ale nebyl uznán (byl těsně po ukončení třetiny). Druhý gól jsme opět dali my (Rolinka) a těsně před koncem zápasu dali gól Rusi (Datsyuk). rusi byli pěkně nervní a pak, když dostali stříbrné medaile, tak si je sundali (včetně trenéra Vikova, který je letos trénoval poprvé). No, bylo to pěkné ukončení Růžičkovy kariéry (ten nás trénoval naposled). A to Rusi měli tu nejlepší sestavu: Ovečkina, Malkina a Kovalčuka. !!!PROSTĚ NAŠI VČERA HRÁLI JAK ĎÁBLI!!! AVE:D
ZLATI HOSI

WE WANTED THE BEST, WE GOT THE BEST!!!

22. května 2010 v 13:23 | haf |  žiju
Noo, bylo to úžasné!!! Mělo to začít v 7 večer, ale měli trošku zpoždění. Předkapela se jmenovala Taking Dawn. Hráli...řekla bych, že klasický hevyk. Začalo to výborně. Nažhavili nás s Eye of a Tiger z Rockyho. Zahráli pár písniček (repertoár obsahoval i zpěvákovy kecy) a zmizeli.
taking dawn logo
zpevak
kytarista
basak

A pro představu vkládám video (ale ne ze včerejška, paměť jsem si šetřila na hlavní hvězdu večera, jelikož mám jenom 1 GB:D)


Museli být nadšení, když je Kiss vzali s sebou na turné:D

To, co moje oči viděly potom, se dá nazvat černobílý úžas. Nečekejte živé Kiss, ti přišli až za hodinu potom a rozhodně nebyli černobílí:D Byla to černá opona s bílým nápisem Kiss (kdo ví, co se za ní dělo potom, co to všechno nachystali:D).
opona
pred koncertem
Čekání na Kiss nám zpříjemňovala hudba z repráků. A taky jeden starší opilý týpek:D Kupodivu na ty svoje vylomeniny měl dost místa:D Přišel ke mně a začal se tam se mnou a ještě nějakou ženskou a dvěma synkama vybavovat. Říká tý ženský: ,,Já jsem byl v Praze na AC/DC." Ona na to: ,,My jsme byli na Anderovi z Košic." :D Já na to: ,,Já jsem byla na Masters of Rock." On na mě: ,,Můj táta byl na Evě a Vaškovi.":D:D:D:D I dím já: ,,Můj táta byl na Petrovi Spáleném.":D:D:D:D On na to: ,,Jak to dopadlo?" A pak začali hrát Hendrixe. Ten týpek se hleděl pos...:D ,,Jimi Hendrix! To je Jimi Hendrix!" a šel pařit. Když Hendrix dohrál, tak tam pustili Who (My Generation). Ten týpek přišel ke mně a říká: ,,To je britská kapela Who. Dneska hraje Kdo!" a zas šel pařit. Who skončili a začai hrát Led Zeppelin. No, ten se zas hleděl posrat:D Přiletěl jak uragán a: ,,LED ZEPPELIIIIIIN!" a zas šel pařit. Ale už mu to nedohrálo, protože to, co následovalo, předčilo všechna moje očekávání o opravdové show!
kiss army
Nemám slov. Kiss prostě byli úžasní. Hráli jak písničky z nového alba Sonic Boom, tak i staré dobré pecky jako Detroit Rock City, I Was Made For Loving You, Crazy Night, God Gave Rock n Roll To You a ostatní. Gene Simmons jako obvykle ukázal svůj krvavý jazyk:D, Catman skvěle bubnoval a Tommy Thayer? To je vskutku znamenitý kytarista, který dokáže hrát jak ďábel i poslepu:D Při téměř každé písničce byl ohňostroj a z pódia šlehaly plameny (to byl vždycky šok, jak ty plameny vyletěly:D). Největší show ale byla při I Was Made For Loving You. Prostě, větší show jsem do té doby nezažila:D Mohli by se jim rovnat snad jen Kataklysm na loňském MOR, ale to dělalo to pogo:D
Kissáci dělají čest těm svým dvěma heslům: 1) na jejich koncertě protě zapomenout na starosti všedního života a užívat si a 2) YOU WANTED THE BEST, YOU GOT THE BEST!!! (neboli CHTĚLI JSTE TO NEJLEPŠÍ, MÁTE TO NEJLEPŠÍ...velkohubá slova, že?:D Ale v tomhle mají Kiss pravdu. Nejsou sice mí největší oblíbenci, ale show mají fakt nejlepší:D)
Jo, aby ten článek nebyl zbytečně dlouhý, tak se na videa koukněte tu:-)

Kiss-Ostrava Čez aréna

22. května 2010 v 13:20 | haf |  videa
Bohužel, moje je jen Detroit Rock City, sólo Catmana a Spacemana a Gene s tím krvavým jazykem, protože ostatní videa jsem měla moc dlouhá:-(
Omlouvám se, toto byla první, já debil to přehodila:D


Tam byl nejlepší Paul na tom kruhu:D

A klasika nakonec:)

Další řetězák

21. května 2010 v 16:11 | haf |  různé
Boty, které jsi dnes nosil/a: mý černý glády.

Tvé slabosti: naivita a závislost na pc a možná taky vztahovačnost.

Čeho se nejvíc obáváš
: smutku, depresí, smrti a takovejch kravin. Jsem blázen, no:D

Jak podle tebe vypadá perfektní pizza: nezajímá mě vzhled, ale chuť
Cíl, kterého chceš dosáhnout tento rok: tento ne, ale příští rok chci úspěšně odmaturovat

Nejčastěji používaná fráze na ICQ: jj.

První myšlenka, když se probudíš: nějaká blbost

Co se ti na sobě nejvíc líbí: tak to opravdu nvm:D

Kdy chodíš spát: v jedenáct a později.

Po čem/kom se ti nejvíc stýská: po Masters of Rock.


LIDIČKÝÝÝÝ, DRŽTE MĚÉÉÉ:D

21. května 2010 v 14:32 | haf |  žiju
Dneska do Ostravy přijedou Kiss!!! A jak už jsem psala, jedu na ně!!! JUCHŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!! Se zblázním:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Diplomy za bleskovku 5

17. května 2010 v 19:03 | haf |  Diplomy pro Vás
Táááákže: pro lucy 13:
pro lucy 13 za bleskovku 5

pro Dark-WerroniCu:
...

pro Misku:
...

pro Kirsti:
...

a pro ghostlady:
slash
Pozn.: z té fotky se můžu zbláznit:D MILUJU SLASHE A GUNS'N'ROSES!!!

Synthetic Generation

15. května 2010 v 13:31 | haf |  píšu
Kdo by dneska neměl počítač? Od jistého člověka jsem slyšela názor, že být dneska bez tohoto přístroje je jako nemít nohu, či jinou část lidského těla. Je to ale pro nás to nejlepší?
Kdysi lidé žili bez elektroniky a dneska bychom o někom takovém řekli, že je zaostalý. Ale ti lidé ŽILI.
Proč vlastně lidé vymysleli počítače? Odpověď je jednoduchá: Chtěli být prostě ve spojení, aniž by museli platit za telefon nebo chodit na poštu a ještě k tomu platit za odelání dopisu.
Ale proč jsme vymysleli internet? Odpověď je opět jednoduchá: Kdesi jsem slyšela, že studenti jedné univerzity chtěli nějakým revolučním způsobem zasílat své práce profesorům. Ano, způsob vskutku způsobil revoluci v komunikaci a nejen této záležitosti.
A tak se nabízí další otázka: Proč lidé vymysleli internetové hry, chat, blogy a podobné blbosti? Není snad lepší si zahrát karty s někým "živým" a ne přes icq, či něco podobného? Pomalu mi připadá, že některým lidem se zdá lepší párkrát kliknout na karty, které před sebou vidí na displayi a držet v ruce pouze myš počítače. Pomalu ani nevědí, co to je držet v ruce opravdovou papírovou kartu. Nebo takový chat, skype nebo icq: někteří už neví, jak zní lidské slovo. Místo toho by měli jedničky, kdyby je kantoři zkoušeli z toho, jak to slovo vypadá na obrazovce počítače.

Anebo například mp3: to je téma, o kterém bych mohla napsat samostatnou úvahu, jenž by zabrala dost místa. Lidé prostě nechtějí platit za CD. Ale to taky vede k internetové závislosti. Ale dneska, když si pustím CD, tak je to krásné. Vemte si takové LP: kdysi to letělo. Pak se objevily CD a pak mp3. Ale dneska, kdy je svět přeplněný komerční hudbou, se ty vinylové desky zase začínají objevovat. A když desky, tak i gramofony. A že jsou teda prodávané a zas v kurzu! Věřím, že jednou zas budou frčet CD. Jako to bylo třeba s módou: v 60. letech se nosily zvonové kalhoty. Podívejte se o takových 8 let zpátky a co na holkách uvidíte? Zvonové kalhoty! Nebo plísňové džíny: nosily se v 80. letech. A včera je měla na sobě spolužačka ze třídy.
Takže závěr: myslím (nebo spíš doufám), že jednou bude v kurzu životní styl bez počítačů. Ale to je jen nereálná myšlenka k zasmání se a pobavení:D


Ave tatíkům heavy metalu!!!

12. května 2010 v 19:39 | haf |  Black Sabbath a Ozzy
Moje nová závislost se nazývá Black Sabbath a Iron Man a War Pigs:D Ale samozřejmě, že i jejich jiné písničky
Slyšíte ten nádherný zvuk Iommiho kytary? No jo, Epiphone:D Asi si taky na hmatníkové ruce uříznu špičky prstů a nechám si na ně udělat kožené náprstky a na kytaru budu používat ty co možná nejměkčí struny, aby ta moje kytara taky měla takový zvuk:D

U nás na zahradě:-)

11. května 2010 v 20:04 | haf |  fotím
Kdo by řekl, že na zahradě můžou růst pampelišky a sedmikrásky? Každopádně jsou to nádherné objekty k focení. Jak já říkám, luční kvítí (častokrát bohužel považované za plevel:-() je nejkrásnější:)
...
...
...
...
...
...
...
...
...

Už jenom 10 dní!!! JUCHŮŮŮŮ!!!

11. května 2010 v 14:07 | haf |  žiju
Metalovej bůh se nade mnou v poslední době nějak smiloval:D To se mi nestalo, abych šla na takový velký akce 2x do roka:D (Scorpions-ty byli dokonce zadáčo:D a teď toto) UŽ ZA 10 DNÍ JDU DO OSTRAVY NA KISS!!! JUCHŮŮŮŮŮ!!! Už se mi o tom i zdálo (což se mi stalo poprvé, většinou se mi o koncertu zdá až potom). Takže, kdo tam jede, tak ať napíše a třeba se tam nevědomky nebo vědomky srazíme:D Takže zdár na koncertě nebo třeba ještě dříve tady:D
vstupenka do pekla
Ona vstupenka do ráje:D

Kiss

Kytary:-)

7. května 2010 v 21:57 | haf |  Kytary a vše s nimi spojené
Takže, k nápadu na tento článek jsem přišla takhle: prohlížela jsem si plakáty, které jsem měla na stěnách v pokoji (teď jsme malovali, takže je mám zatím dole). Našla jsem tam Jamese Hetfielda (na druhé straně byli Sonic Syndicate, které já ale nemusím). Spolu se mnou si ten plakát prohlížel můj 10letý synoveček, který řekl, že se mu líbí Sonic Syndicate (myslel, plakát, jejich hudbu vůbec nezná). A já mu začala vysvětlovat, že si plakáty lepím podle toho, čí hudba se mi líbí a ne podle toho, jak vypadají (jasně, že vítězem je pro mně James:-D). Pustila jsem si na mobilu Metallicu (písničku Master of Puppets). Kirk Hammet mě fakt dostává. Šla jsem dělat úkol do výtvarky-kreslit postavy. Řekla jsem si, že nakreslím kytaristu a inspiruju se vzhledem Kirka Hammetta. Samo, že jsem ho nakreslila s jeho kytarou. Jenže jsem nevěděla, jak vypadá hlavice s ladícími šrouby, tak jsem zašla na net. No, a obrázky mě přivedy k článku o mém nejoblíbenějším hudebním nástroji, kytarách (uvedu zde mé nejoblíbenější typy):-)
Takže, začněme.

GIBSON

Historie kytar Gibson

1894 - Orville Gibson, bývalý úředník ve skladu s botami, vyrábí svůj nejstarší zdokumentovaný nástroj, desetistrunnou kytaru. Orville vynalezl dvě nové mandolíny a také archtop (s klenutým víkem) kytaru.

Základní rozdělení

Gibson Les Paul-např. Jimmy Page, Ace Frehley, Slash-můj nej:-)
Firmu Gibson velmi proslvil slavný kytarista Les Paul, který ve 40. letech předal firmě Gibson návrh nového typu kytary - Les Paul, která po něm získala své jméno. Zpočátky ho firma odmítla, ale nakonec ho dala do výroby a teď jsou kytary Les Paul jejím hlavním produktem.
les paul

Gibson SG (krásná kytara, že?:-))-např. Angus Young, Pete Townshend
gibson sg

Gibson Explorer-např. Billy Corgan
explorer


Gibson Flying V (ten je krásnej, že?):-) 
fv

a Gibson Firebird
fb


FENDER

Tuto firmu založil Američan Leo Fender. V 50. letech 20. století navrhl jeden z nejznámějších a nejpoužívanějších typů kytar - Stratocaster.
Firma Fender vyrábí také basové kytary, kytarová komba a kytarové příslušenství. Má několik oddělení, nejznámější z nich jsou v Mexiku a USA. Fender své produkty vyrábí ručně (proto starší název Fender Electric Instrument Manufacturing Company), díky čemuž mají sice vyšší cenu ale i kvalitu. Vedle stratocasteru, vyrábí i starší model telecaster. Z baskytar např. Fender Jazz Bass a Fender Precision Bass.
Stratocastery mívají 3 jednocívkové snímače a hodí se spíše na jemnější styly, ale objevují se i varianty s jedním humbuckerem.
Základní rozdělení
Fender Stratocaster-např. Kurt Cobain, Jimi Hendrix, Eric Clapton
...

Fender Telecaster-např. Bruce Springsteen, Keith Richards
...

Fender Jazzmaster
...

Fender Jaguar-např. taktéž Kurt Cobain (hrál taktéž na Fender Jag-Stang, což je "kříženec" Jaguara a Mustanga)
..

Fender Showmaster
...

Fender Mustang
...

ESP Guitars

Jak už to tak bývá a je to dobře, ESP legenda začala v malém krámku nazvaném Electric Sound Products v Japonsku, kde Hisatake Shibuya nabízel svoje velmi kvalitní služby. Teď už by jen stačilo, aby se v krámku zastavil někdo slavný, říkal si Hisatake Shibuya a já bych mu vyrobil kytaru, která by mě proslavila. Jmenovala by se třeba ESP Kamikaze.
Čerta ho! Do obchodu si léta páně 1986 vkráčí George Lynch (Dokken) a chce opravit krk na své kytaře a Hisatake Shibuya mu jako bonus vyrobí jen tak zkusmo ESP Kamikaze.
Pak už tuhle story zná každý. Kolem roku 1987 si kytar ESP všímá Kirk Hammet, roku 1993 je už dost peněz v prasátku na přesun do L.A., kde se s prodejem, zpočátku kopií, zákonitě musí minimálně natrhnout pytel.
Jinak, ESP je přední značka původně japonská, dnes sídlící v Kalifornii. Vyrábí elektrické kytary a elektrické basy.

Kdo hraje na kytary ESP?

Spousta výborných, slavných kytaristů hraje na kytary ESP. Například James Hetfield, Kirk Hammett (víte kde), Jeff Hanneman, Tom Araya (oba Slayer), Michael Amott (Arch Enemy), Max Cavalera (Soulfly), Stephen Carpenter, Chino Moreno (oba Deftones), André Olbrich, Marcus Siepen (oba Blind Guardian), Bjorn Gelotte, Jesper Strömblad (oba In Flames), Timo Tolkki (Stratovarius), Alexi Laiho (Children of Bodom), Emppu Vuorinen (Nightwish)
umělec zmiňovaný v úvodu článku:-)
...

Epiphone (na tu hraji já:D)

Zakladatelé Epiphone to neměli jednoduché, z Řecka se přestěhovali do Turecka, tam je turci pronásledovali a tak utekli do New Yorku. V Americe tak vybudovali velmi úspěšného konkurenta značky Gibson v oblasti lubových kytar - Epiphone.
Epiphone jako značku zaregistroval Epaminondas Stathopoulos v roce 1924. Společnost vyráběla mandolíny a bendža, kytary začala vyrábět až v roce 1928. Když v roce 1943 Epi Stathopoulo (s američanům vypadlo při imigračním řízen) zemřel, firmu převzali jeho bratři Orphie a Frixo.
No a koncem padesátých let, jak už to chodí, firmu Epiphone koupil Gibson.
Nejlevnější kytaru pod značkou Epiphone lze koupit za 3 000 a nejdražší mě známý Epiphone je lubovka John Lee Hooker 1964 Sheraton za pěkných 80 000 korun.
Nyní se Epiphone zabývá výrobou levnějších kopií kytar Gibson, ale také si drží svoji vlastní řadu lubových kytar. Kromě kytar vyrábí ještě nadějné lampove aparáty.

Kytaristé používající Epiphone kytary

Pro někoho bude možná překvapení kolik slavných kytaristů a kapel kytary Epiphone používalo a používá. Namátkou Beatles, U2, Noel Gallagher, John Lee Hooker, Tony Iommi (Black Sabbath), Les Paul (ironie osudu) a mnoho dalších.
tony iommi

Další diplom od Misky

3. května 2010 v 15:27 | haf |  Diplomy pro mně
tentokrát za 618. bleskovku:-)
...

Kurtův životopis

2. května 2010 v 21:25 | haf |  Nirvana
Dětství:...
Kurt Cobain se narodil 20. února 1967 v malém americkém městečku Aberdeen ležícím 140 km jihozápadně od Seattlu. Jeho matka Wendy pracovala jako číšnice, otec Donald byl automechanik. Z počátku bydleli v Hoquiamu, ale když bylo Kurtovi 6 měsíců, přestěhovali se do Seattlu, kde později vznikla jeho skupina Nirvana. Kurtův otec si tam našel práci v místní drtičce odpadu, zatímco matka se starala o domácnost. Kurt byl už od dětství hodně hubený kvůli léku Ritalin, jejž bral proti hyperaktivitě.
V Kurtových devíti letech se Cobainovi rozvedli, poněvadž jeho otec byl často mimo domov kvůli

 své profesi trenéra a rozhodčího v amatérském basketbalu. Po rozvodu se Kurt uzavřel do sebe a začal rodiče, zejména otce, nenávidět. Oba rodiče uzavřeli nová manželství a Kurtovo dětství bylo poznamenáno neustálým stěhováním od matky k otci, jeden čas bydlel dokonce u prarodičů. Prostřednictvím strýce se seznámil s hudbou skupin jako Black Sabbath či Led Zeppelin. Díky svým přátelům se seznámil s punkrockem a začal přemýšlet o založení vlastní kapely.

Dospělost:
Jeho první hudební skupina nesla název Fecal Matter, založena roku 1985, kde hrál Kurt Cobain se členy Melvins. Skupina neměla dlouhého trvání, nevydali jediné album. Zachovalo se pouze neoficiální demo 'Illiteracy Will Prevail'. Vzápětí však byla založena Nirvana a to roku 1986. Kurt:-)Cobain je autorem drtivé většiny skladeb Nirvany. V roce 1989 vydala své první album nesoucí název Bleach, které se moc neprosadilo - proslavilo se až po Nevermind. O dva roky později, 24. září 1991, skupina vydala průlomové album Nevermind. Album obsahovalo hity jako

"In Bloom", "Come As You Are", "Lithium" a především "Smells Like Teen Spirit" - jeden z největších hitů devadesátých let. V roce 1993 vydala poslední studiové album in Utero, které se neproslavilo v takové míře jako Nevermind, ale vyšly z něj později hity jako "Heart-shaped box", "Rape me" nebo "Pennyroyal Tea".
24. února 1992 se Kurt Cobain na Waikiki (Havai) oženil se zpěvačkou Courtney Love ze skupiny Hole. Několikrát byl hospitalizován kvůli těžké závislosti na heroinu. 8. dubna 1994 byl nalezen ve svém domě mrtev, ale pravděpodobně se zabil o tři dny dříve, tedy 5. dubna. Policie bez většího vyšetřování konstatovala smrt vlastním přičiněním. Měl kulovnicí prostřelenou hlavu, zároveň byla ale v jeho krvi nalezena smrtelná dávka heroinu. Vzhledem ke zvláštnímu způsobu (podle některých neproveditelnému), jakým měla být sebevražda vykonána, se brzy poté vynořila řada spekulací o tom, že nespáchal sebevraždu, ale byl zavražděn. U jeho těla byl nalezen dopis na rozloučenou pro manželku Courtney a jeho dceru Frances adresovaný imaginárnímu kamarádovi z dětství Boddahovi: "miluju vás, miluju vás." V dopisu kromě jiného uvedl: "It's better to burn out, than to fade away." - "Je lepší shořet, než vyhasnout."

Diplom od Misky

2. května 2010 v 12:01 | haf |  Diplomy pro mně
za 617. bleskovku;-)
od misky

Bleskovka 5

1. května 2010 v 11:37 | haf |  Bleskovky a soutěže
Vidíte tu změnu? Slovo "bleskovka" jsem nenapsala s dvojitým w:D A Proč? Jednoduše, už mě to nebaví. Ale přistupme k tomu hlavnímu:
1) Nazdáááárek:D
2) Co děláš?
3) Jak ses vůbec dověděl/a o tomto blogu?
4) Baví tě vyplňovat takové blbosti?
5) Jaké je tvé nej "SB"? (dobře, nemusíte psát, že já:D)
6) Cos dělal/a včera?
7) Jaká je podle tebe puberta?
8) Baví tě něco na tomdle blogu? Jestli jo, tak co tě tu baví nejvíc?
9) A baví tě psát na blog? (nemyslím jako třeba závislost na netu, ale prostě jako kreativní činnost)
10) Chceš ještě jednu otázku?11) Konééééc, zdar!12) Nééé, dělám srandu:D Co chceš na diplom?
13) Tak teď už fakt: nazdar:)