VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Kiss-členové

26. června 2010 v 13:00 | haf |  Kiss
A když už jsme u těch Kissáků, tak bych sem přidala i něco o mých nejoblíbenějších členech. Což jsou Paul Stanley, Peter Criss, Gene Simmons a Ace Frehley. Ano, Eric Singer a Tommy Thayer jsou taky dobří, ale Peter a Ace? To je prostě klasická sestava Kiss, kterou nikdy nikdo nenahradí. Eric a Tommy jsou ve svém oboru skvělí, jen mě štve, že museli nahrazovat Petera a Aceho. V tomto případě je chlast velmi zasrané svinstvo. Ale hlavně, že Gene a Paul s Peterem a Acem nemají žádné problémy a normálně s nima mluví.
Takže, začněme:
Paul Stanley:Starchild:D
Paul Stanley (* jako Stanley Harvey Eisen 20. ledna, 1952, Queens, New York) je americký kytarista, zpěvák a zakládající člen rockové skupiny KISS. Podílel se na většině největších hitů skupiny jako např. Rock and Roll All Nite, Hard Luck Woman, I Was Made For Lovin' You, Crazy Crazy Nights a Forever."

Předtím než se na začátku roku 1970 potkali s Genem Simmonsem ve skupině Wicked Lester, hrál Paul Stanley v místní kapele s názvem Rainbow (nešlo o Rainbow Ritchieho Blackmora) a ve skupině Uncle Joe. Album, které skupina Wicked Lester nahrála nebylo nikdy vydáno, ale některé skladby, které tehdy Paul a Gene zkomponovali, se objevily v boxsetu od Kiss z roku 2001. Poté, kdy se k nim připojili Peter Criss a Ace Frehley se skupina přejmenovala na Kiss a v únoru 1974 vydala své debutové album.

Paul Stanley na koncertech vystupoval s maskou hvězdného dítěte (The Starchild) oblečený v přiléhavém oděvu a vysokých botách. Jeho postava měla zvýrazňovat zjemněný, mimozemský až oboupohlavní protiklad k agresivně působícímu démonovi, kterého představoval Gene Simmons, či mystické masce Space Ace Frehleyho.

V roce 1999 se Paul Stanley objevil v kanadském Torontu v muzikálu The Phantom of the Opera, kde si zahrál právě fantoma. Paul má vrozenou deformaci vnějšího ucha (Microtia- malé ucho). Během působení v Torontu ho kontaktovala organizace AboutFace, která podporuje a pomáha lidem s vrozenými deformacemi a požádala ho o spolupráci. Paul Stanley se potom objevil na podpůrných akcích a na videích, které byly organizovány na shromažďování finančních prostředků pro tuto nadaci.

Roku 2001 Stanleyova manželka Pamela Bowen požádala o rozvod. Mají spolu syna Evana Shana Stanleyho (*6. června 1994). 19. listopadu 2005 se oženil s Erin Sutton, 6. září 2006 se jim narodil syn Colin Michael Stanley.

Nazpíval i duet se Sarou Brightmanovou I Will Be with You - na jejím albu Symphony.

Kromě zpěvu a hry na baskytaru a kytaru píše hudbu a texty, jeho vášní je malování obrazů, zahrál si i ve filmu.

Gene Simmons:Demon
Gene Simmons (*jako Chajim Witz 25. srpna 1949, Haifa, Izrael) je americký baskytarista, zpěvák a zakládající člen hard rockové skupiny Kiss. Z koncertů je známý maskou démona, pliváním ohně, pliváním umělé krve a vyplazováním jazyku.

Narodil se v rodině maďarských Židů, kteří přežili Holokaust. V roce 1957 se se svou matkou přestěhoval do New Yorku. Poté své jméno změnil na Gene Klein (Klein je jméno po matce) a na konci 60. let ho změnil na Gene Simmons. Jeho první skupinou byla Lynx, která se později přejmenovala na The Missing Links; tuto skupinu pak rozpustil a založil skupinu Long Island Sounds. Poté navštěvoval Sullivan County Community College a působil ve skupině Bullfrog Beer. Na začátku 70. let se Stanleym Eisenem (dnes známý jako Paul Stanley) založil skupinu Wicked Lester, která nahrála jedno album, nebylo však nikdy vydáno.

Nespokojeni se zvukem kapely hledali jiné muzikanty a nakonec vzali bubeníka Petera Criscuolu a kytaristu Paula Frehleyeho (dnes známí jako Peter Criss a Ace Frehley), čímž položili základ Kiss.

S ohledem na svůj původ umí nejen anglicky, ale i hebrejsky, maďarsky a německy. Učí se japonštinu a mandarínštinu. Kromě zpěvu hraje na baskytaru, kytaru, bicí a piano. Je skladatel a spisovatel, zahrál si i ve filmu.

Kromě charakteristických písní bychom vyjmenovali ty, ve kterých si střihnul hlavní vokál: Domino, A World without Heroes, Goin´ Blind a See You Tonight.

Co se týče domněnek ohledně vymyšlení masek/make upu, při rozhovoru pro TV Gene uvedl, že byli v původní sestavě na koncertu Alice Coopera a říkali si, že by bylo úžasné, vystupovat jako 4 Cooperové, ale chtěli ještě více šokovat. Tak vznikl Démon a ostatní…

Space Ace
Ace Frehley: (toho mám nejradši, díky tomu, jak se směje:-D)
Paul Daniel Frehley (* 27. dubna, 1951, lépe znám jako Ace Frehley) je americký rockový kytarista a bývalý člen americké skupiny Kiss, která byla založena v New Yorku v roce 1973. Spolu sním ji založili Paul Stanley, Gene Simmons a Peter Criss. Hrál v ní mezi lety 1973 až 1982 a 1995 až 2002.

Ace se narodil a vyrůstal v Bronxu. Byl nejmladší ze tří dětí. Frehleyovi byli hudební rodina a tak Paul dostal svou první elektrickou kytaru k vánocům roku 1964. Na kytaru se učil hrát sám. Byl ovlivněn stylem Jeffa Becka a Peta Townshenda. (Pozn. aut.: Vidím, že máme stejný vkus, co se týče toho Townsenda:-D)

Když jeho skupina Cathedral potřebovala peníze na koncerty, tak Ace opustil střední školu. Poté se však na nátlak rodiny a přítelkyně na školu vrátil, aby dostudoval. Po dostudování měl Ace několik krátkodobých prací: pracoval i jako pošťák, dodavatel nebo messenger.

Od začátku 70. let hrál Ace v několika místních skupinách. V roce 1972 mu jeho kamarád Bob McAdams ukázal inzerát na sólového kytaristu v týdeníku The Village Voice. Bob a Ace šli tedy na 10 East 23rd Street, kde potkali trio Paul Stanley, Gene Simmons a Peter Criss. Ace (který měl jednu botu červenou a druhou oranžovou) byl na pohled méně než zajímavý, ale skupina chtěla slyšet, jak hraje. Po třech týdnech ho jmenovali kytaristou. Okolo ledna 1973 se rozhodli pro název Kiss. Ace pro skupinu navrhl logo s dvěma blesky.  Poté si rozdělili postavy a masky,  pod kterými budou vstupovat, z Ace se stal "Space Ace", jako cizí návštěvník z planety Jendell.

Ace přišel při pyroefektech při vystoupení Kiss na nápad použít kytaru vystřelující "blesk", kterou se trefuje do různých částí pódia - například světel. Nápad se ujal, i přes původní ne zrovna bezpečné pokusy

Poslední vystoupení s Kiss v jeho přítomnosti se konalo 24.2.2002, během závěrečného ceremoniálu Zimních olympijských her v Salt Lake City. Poté se vrátil k opět k sólové kariéře.

Je skladatel, kromě hry na kytaru a baskytaru při koncertech ukázal fanouškům i svůj hlas např. v písních 2000 man, New York Groove a dalších.

Peter Criss: (byl roztomilý v té masce:-D)Catman
Peter Criss (* 20. prosince 1945 Brooklyn, New York), vlastním jménem George Peter John Criscuola. Byl nejstarším z pěti dětí Josepha a Loretty Criscuolových. Peter Criss je americký bývalý bubeník hard rockové skupiny Kiss.
Patří k zakládajícím členům kapely. Působil ve skupině Chelsea. Dále založil skupinu Lips. Po jejím rozpadu dal Criss inzerát do Rolling Stone, ve kterém jako bubeník hledal originální soft i hard rockovou kapelu.Na inzerát odpověděli Paul Stanley a Gene Simmons, kteří v té době hledali nové členy pro jejich kapelu. Ace Frehley byl přijat v prosinci 1972, a kapela byla později, téhož měsíce pojmenována - Kiss.

Kiss vydali jejich debutové v únoru 1974. Během své kariéry v Kiss, byl Criss zpěvák několika pozoruhodných skladeb včetně Black Diamond, Hard Luck Woman, Dirty Livin´, Nothin' to Lose, Mainline, Strange Ways, Getaway, Baby Driver, Hooligan, Kissin' Time and I Finally Found My Way a jejich průlomového hitu Beth.

Beth si zaslouží, abychom jí věnovali pár řádků: píseň byla napsána ještě v době, kdy byl Peter členem sk. Chelsea. Hudbu napsal během cesty vlakem z New Yersey do New Yorku, kde skupina zkoušela. Na písni (a mnoha dalších) spolupracoval se Stanem Penridgem, kolegou ze sk. Chelsea. Původně měla patřit Becky (Beck i v názvu), manželce kolegy Mika Brandova, která mu často volala do zkušebny a ptala se kdy přijde domů… Jméno bylo ale nakonec změněno. Píseň byla na poslední chvíli přidána na album Destroyer. Podle Billa Aucoina, manažera Kiss v té době, Gene Simmons s Paulem Stanleym nechtěli Beth, na albu, protože nebyla typickou kissáckou písní. Bill však trval na zachování songu na desce.
I když byla píseň nakonec schválena, dostala se stejně až na B-stranu. Oproti názorům Paula a Gena ji přijaly rozhlasové stanice s nadšením, a to zejména v Atlantě a Georgii, začali ji dokonce hrát víc než Detroit Rock City, tím se rychle, nicméně opravdu nečekaně proslavila. Kiss a Casablanca Records znovu vydávají Beth, na A-stranu s Detroit Rock City na B-straně, a byla nyní daleko úspěšnější.
V roce 1977, Kiss obdrželi cenu People´s choice Award pro píseň Beth, jednu z mála, kterou kapela v tehdejších dobách získali. Je to také jediná píseň Kiss, u které chybí jakékoli instrumentální vystoupení některého člena kapely. Criss zpívá pouze na hudební podklad klavíru a smyčcového orchestru, což byl v té době ostrý odklon od hard rockově orientované skupiny.


Nosil masku Cat/Catman (v českém překladu kočka). Ve skupině působil v letech 1973-1980, 1996-2001 a 2002-2004.

Pro problémy s alkoholem (tak jako Ace Frehley) byl ze skupiny vyloučen a nahrazen Ericem Carrem a dále Ericem Singerem. Na čas se ke skupině vrátil, dále hostoval, aktuálně (2010) se skupinou vystupuje E. Singer.


Crissova sólová alba:
Peter Criss (1978)
Out of Control (1980)
Let Me Rock You (1982)
Cat #1' (1994)
A musím sem přihodit ještě něco o Ericu Carrovi. Protože to, co jsem se o něm teď dozvěděla, mě docela šokovalo. (Je to už sice stará informace, kterou skalní fanoušci jistě vědí, ale já to nevěděla a prostě mě to šokovalo.) Chtěla jsem se podívat, pod jakou maskou vystupoval Eric Carr, a tak jsem koukla na stránky Kiss Army a dočetla jsem se tam tohle:
Eric Carr:
Paul Charles Caravello (12. července 1950 - 24. listopadu 1991), známý jako Eric Carr, byl americký hudebník v letech 1980 až 1991 bubeníkem hardrockové skupiny KISS.

Eric Carr se do skupiny dostal začátkem 80. let, když se KISS rozhodli vyhlásit veřejný konkurz, kterým chtěli získat náhradu za problematického Petra Crisse. Posledním albem, na jehož nahrávaní se Criss se skupinou zúčastnil bylo Love Gun z roku 1977. V době své návštěvy konkurzu se Paul Caravello živil opravováním kachlí a přitom hrával na bicí v různých skupinách. Byl posledním z uchazečů a poté, co předvedl svůj výkon, požádal Paula Stanleyho, Gena Simmonse a Ace Frehleyho o autogramy. Doufal, že má aspoň nějakou šanci, že bude vybrán. Poté, co se stal členem skupiny, začal používat pseudonym Eric Carr. První maskou, kterou ve skupině měl byl "The Hawk" (sokol, jestřáb), ale změnil si ji na "The Fox" (liščí masku).

První albem, který se skupinou Kiss nahrál bylo album Music From "The Elder", soundtrack k neexistujícímu filmu. Toto album bylo úletem skupiny k mystickému art rockovému hudebnímu stylu. Byl autorem skladby Under the Rose, s refrénem ve stylu gregoriánského chorálu. Eric byl i spoluautorem několika skladeb na albech Lick it Up, Animalize a Crazy Night.

Fanoušky je často hodnocen jako jeden z nejlepších bubeníků v historii skupiny, pro jeho intenzivní a přesný styl hry, odlišný od jemnější, jazzem ovlivněné Crissovy techniky. Carrův styl hry na bicí je lépe identifikovatelný na nahrávkách dalšího alba skupiny Creatures of the Night z roku 1982. Nebyl jen hráčem na bicí, ale jednalo se i o zpěváka, ovládal i jiné hudební nástroje jako je kytara, basová kytara a klavír. Nazpíval i novější verzi skladby Beth, která byla nahraná pro jejich kompilační album Smashes, Thrashes & Hits z roku 1988. V roce 1989 nazpíval svou skladbu Little Caesar na album Hot In The Shade. Carrovo poslední koncertní vystoupení s KISS bylo 9. listopadu 1990 v Madison Square Garden (New York).

Během koncertního turné k albu Hot in the Shade začal mít Eric zdravotní problémy. Byl mu diagnostikován nádor na srdci. Podstoupil operaci, při které mu byly odstraněny tumory na pravé srdeční komoře a na plicích. Oproti radikální léčbě se Ericův zdravotní stav nezlepšoval a 24. listopadu 1991 zemřel ve věku 41 roků. Stalo se to ve stejný den, kdy zemřel i umělecký vedoucí - zpěvák - skupiny Queen, Freddie Mercury.

Jeho poslední nahrávka s KISS byla skladba God Gave Rock 'N Roll To You II., ke které nazpíval vokály. U bicích nástrojů ho nahradil Eric Singer, který předtím hrál ve skupině Paula Stanleyho. Také se objevil na videu natočeném k této skladbě. Po jeho smrti se stal Eric Singer dalším z bubeníků skupiny KISS. Jako pocta byla Carrovi věnována poslední skladba alba Revenge s názvem Carr Jam 1981. Je to improvizované sólo na bicí, které bylo nahrané během výroby alba Music From The Elder. Kytarový part Ace Frehleyho byl v původní nahrávce sólem, které nahrál Bruce Kulick.

Na internetu je k vidění několik video nahrávek z pobytu stráveného v nemocnici, Eric v nich posílá pozdravy a vypráví o zážitcích se skupinou Kiss.
Během pobytu v nemocnici dostal Eric tisíce dopisů od svých fanoušků, na některé již nestihl. odepsat. Na všechny jeho dopisy odpověděli jeho rodiče s poděkováním!
Je pochován na hřbitově Cedar Hill ve městě Newburgh, ve státu New York.
The Fox
Toto video mám fakt ráda:D (já si na těch videích trénuju angličtinu:D)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Synyster Synyster | Web | 30. června 2010 v 19:15 | Reagovat

no jo Kissáci...toť nestárnoucí legenda ;-) ti nikdy neomrzí :-)

2 haf haf | Web | 30. června 2010 v 20:03 | Reagovat

[1]: Tak jasně, ty jejich show:D Koho by omrzely ohňostroje a ty krávovinky, co Paul dělá při I Was Made For Loving You a ty krávovinky, co dělá Gene?:D A to, jak se Ace směje...to nemá chybu:D CHCI HO POTKAT!!! A zazpívat si s ním 2000 Man:D

3 Coach Handbags Coach Handbags | E-mail | Web | 12. září 2012 v 8:49 | Reagovat

Hi, thank you so a great deal for these ideas!

4 Gucci Outlet Gucci Outlet | E-mail | Web | 12. září 2012 v 13:08 | Reagovat

This blog site is great. How did you come up witht he idea?

5 Cheap NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys | E-mail | Web | 15. září 2012 v 13:06 | Reagovat

It really is good to possess the capacity to examine a great high quality article with practical specifics on topics that plenty are interested on. The stage that the information indicated are all first hand on reside experiences even guide a lot more. Proceed performing what you do as we really like readi?-

6 Coach Outlet Store Coach Outlet Store | E-mail | Web | 15. září 2012 v 15:27 | Reagovat

Positive glad that I navigated in your web page by accident. I'll be subscribing to your feed in order that I can get the latest updates. Appreciate all of the details right here

7 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 17. září 2012 v 14:40 | Reagovat

Hi! Your publish rocks and can be a great study!

8 Coach Outlet Store Coach Outlet Store | E-mail | Web | 17. září 2012 v 16:22 | Reagovat

You guys have a wonderful website intending the following, KIU!

9 Coach Outlet Stores Coach Outlet Stores | E-mail | Web | 18. září 2012 v 6:42 | Reagovat

I admire the valuable info you offer you inside your articles. I'll bookmark your website and have my kids examine up the following typically. I am really confident they will understand a lot of new stuff below than anybody else!

10 Burberry Outlet Burberry Outlet | E-mail | Web | 18. září 2012 v 8:16 | Reagovat

Incredibly cool! I assistance your view!

11 Replica Handbags Replica Handbags | E-mail | Web | 18. září 2012 v 18:13 | Reagovat

I thought that was extremeley exciting. Many thanks for your unusual details. I'll maintain using this.

12 Coach Outlet Store Coach Outlet Store | E-mail | Web | 19. září 2012 v 6:19 | Reagovat

great advice and discussing,I'll get this amazing for me .thanks!

13 Cheap Jordans Cheap Jordans | E-mail | Web | 19. září 2012 v 14:56 | Reagovat

Cheers for the info. Greatly appreciated.

14 Coach Outlet Store Coach Outlet Store | E-mail | Web | 20. září 2012 v 5:47 | Reagovat

It's a good stage!

15 Coach Handbags Coach Handbags | E-mail | Web | 21. září 2012 v 5:59 | Reagovat

That is definately one of the best blogs I've sen in ages online. Maintain up the excellent posts.

16 Ugg Boots Ugg Boots | E-mail | Web | 22. září 2012 v 6:09 | Reagovat

Excellent weblog, many thanks a lot for your awesome posts!

17 Coach Outlet Online Coach Outlet Online | E-mail | Web | 24. září 2012 v 5:21 | Reagovat

I wants to thank you with the endeavors you have produced in publishing this article. I am trusting the same greatest work from you within the future as well. In fact your fanciful writing abilities has inspired me to start my own weblog now. Truly the blogging is spreading its wings rapidly. Your generate up is a fine example of it.Thanks yet again for discussing this cost-free on the web!

18 hermes outlet hermes outlet | E-mail | Web | 27. září 2012 v 4:43 | Reagovat

Good suggestions and discussion, I will get this amazing for me. Thank you!

19 Cheap Ugg Boots Cheap Ugg Boots | E-mail | Web | 28. září 2012 v 17:41 | Reagovat

This really is genuinely excellent news. Thank you for sharing it with us!

20 Gucci Outlet Online Gucci Outlet Online | E-mail | Web | 7. října 2012 v 13:54 | Reagovat

Hi there might I reference some of the insight here in this blog site if I reference you with a link back again on your site?

21 Cheap Coach Handbags Cheap Coach Handbags | E-mail | Web | 14. října 2012 v 0:06 | Reagovat

That is some inspirational stuff. Never knew that thoughts might be this varied. Many thanks for all of the enthusiasm to offer such beneficial data right here.

22 Uggs For Cheap Uggs For Cheap | E-mail | Web | 14. října 2012 v 15:16 | Reagovat

Very first factor , A large thank you for you to open my eyes.

23 Uggs Sale Uggs Sale | E-mail | Web | 14. října 2012 v 18:36 | Reagovat

Cheers for this content, guys, continue to keep up the good work.

24 Burberry Outlet Online Burberry Outlet Online | E-mail | Web | 28. října 2012 v 12:52 | Reagovat

great advice and discussing,I'll get this amazing for me .thanks!

25 Cheap NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys | E-mail | Web | 29. října 2012 v 23:06 | Reagovat

Me and my friend were arguing about an problem similar to this! Now I realize that I had been correct. lol! Thank you for that information you article.

26 Canada Goose Sale Canada Goose Sale | E-mail | Web | 30. října 2012 v 12:24 | Reagovat

Incredibly cool! I assistance your view!

27 Ugg Boots Sale Ugg Boots Sale | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 6:50 | Reagovat

Ok. I believe you are appropriate!

28 Ugg Boots Sale Uk Ugg Boots Sale Uk | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 9:19 | Reagovat

Here is an area that might be of help for you!

29 Cheap Uggs Cheap Uggs | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 16:33 | Reagovat

I admire the valuable info you offer you inside your articles. I'll bookmark your website and have my kids examine up the following typically. I am really confident they will understand a lot of new stuff below than anybody else!

30 Ugg Boots Outlet Ugg Boots Outlet | E-mail | Web | 6. listopadu 2012 v 11:06 | Reagovat

Cheers for the info. Greatly appreciated.

31 Gucci Outlet Online Gucci Outlet Online | E-mail | Web | 7. listopadu 2012 v 3:15 | Reagovat

Sweet write-up.

32 Burberry Outlet Burberry Outlet | E-mail | Web | 9. listopadu 2012 v 5:01 | Reagovat

I wants to thank you with the endeavors you have produced in publishing this article. I am trusting the same greatest work from you within the future as well. In fact your fanciful writing abilities has inspired me to start my own weblog now. Truly the blogging is spreading its wings rapidly. Your generate up is a fine example of it.Thanks yet again for discussing this cost-free on the web!

33 Canada Goose Parka Canada Goose Parka | E-mail | Web | 9. listopadu 2012 v 16:46 | Reagovat

Very good brief and this post helped me alot. Say thank you I searching for your facts.

34 Uggs On Sale Uggs On Sale | E-mail | Web | 12. listopadu 2012 v 17:52 | Reagovat

Thank you for your well-thought content. I'm really at perform proper now! So I ought to go off with no reading through all I'd like. But, I place your web site on my RSS feed in order that I can read mor

35 Coach Outlet Coach Outlet | E-mail | Web | 12. listopadu 2012 v 21:49 | Reagovat

That is definately one of the best blogs I've sen in ages online. Maintain up the excellent posts.

36 Ugg Boots On Sale Ugg Boots On Sale | E-mail | Web | 14. listopadu 2012 v 5:29 | Reagovat

Great post! I'll subscribe proper now wth my feedreader computer software!

37 Discount Ugg Boots Discount Ugg Boots | E-mail | Web | 14. listopadu 2012 v 11:52 | Reagovat

Hello there, I should say it is a clever posting. I'll certainly be seeking in on this web site yet again soon.

38 Gucci Outlet Online Gucci Outlet Online | E-mail | Web | 15. listopadu 2012 v 15:22 | Reagovat

Incredibly inspiring article, Thank you !?!

39 Ugg Boots On Sale Ugg Boots On Sale | E-mail | Web | 16. listopadu 2012 v 7:49 | Reagovat

Cheers for this content, guys, continue to keep up the good work.

40 Coach Handbags Coach Handbags | E-mail | Web | 20. listopadu 2012 v 18:44 | Reagovat

Positive glad that I navigated in your web page by accident. I'll be subscribing to your feed in order that I can get the latest updates. Appreciate all of the details right here

41 Michael Kors Outlet Michael Kors Outlet | E-mail | Web | 21. listopadu 2012 v 11:50 | Reagovat

I found your blog site on google and check several of the early posts. Continue to keep up the good work. I just added up your RSS feed to my MSN News Reader. Looking forward to reading through far more from you later on!

42 Cheap Coach Bags Cheap Coach Bags | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 0:23 | Reagovat

I admire the valuable info you offer you inside your articles. I'll bookmark your website and have my kids examine up the following typically. I am really confident they will understand a lot of new stuff below than anybody else!

43 Cheap Ugg Boots Cheap Ugg Boots | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 22:31 | Reagovat

Yes! I agree what you say!

44 Ugg Sale Ugg Sale | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 11:45 | Reagovat

i genuinely like your world-wide-web internet site. Its really informative. Goodbye!

45 Ugg Boots On Sale Ugg Boots On Sale | E-mail | Web | 26. listopadu 2012 v 12:29 | Reagovat

That is some inspirational stuff. Never knew that thoughts might be this varied. Many thanks for all of the enthusiasm to offer such beneficial data right here.

46 Uggs On Sale Uggs On Sale | E-mail | Web | 27. listopadu 2012 v 11:48 | Reagovat

Curious to determine what all you intellectuals need to say about this?-?-.

47 Coach Outlet Store Online Coach Outlet Store Online | E-mail | Web | 27. listopadu 2012 v 20:40 | Reagovat

What a excellent resource!

48 Uggs Outlet Uggs Outlet | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 15:09 | Reagovat

I thought that was extremeley exciting. Many thanks for your unusual details. I'll maintain using this.

49 Ugg Boots Uk Ugg Boots Uk | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 20:39 | Reagovat

This really is genuinely excellent news. Thank you for sharing it with us!

50 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 23:14 | Reagovat

That is definately one of the best blogs I've sen in ages online. Maintain up the excellent posts.

51 Coach Outlet Coach Outlet | E-mail | Web | 6. prosince 2012 v 18:23 | Reagovat

*!*#Here is an area that might be of help for you!

52 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 10. prosince 2012 v 13:52 | Reagovat

*!*#One more new write-up with powerful points, I've been a lurker below for any brief time but wish to become a great deal much more engaged inside long term.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama