VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Po dlouhé době...výlet s třídou:D

4. června 2010 v 19:39 | haf |  žiju
Nooo, to se podívejme, já byla na výletě se svojí třídou. Kolik, že to je let, co jsem byla na něčem takovém naposledy? Ehm, že by...4 roky? Panečku, ten čas letí... To jsme byli v Tarzanii v Trojanovicích (Tarzanie je lanové centrum a Trojanovice je obec za Frenštátem pod Radhoštěm).
No, takže začněme: Včera ráno jsme v Ostravě Svinově nastoupili na vlak. Naším cílem byly chatky ve Frenštátu pod Radhoštěm (jaká náhoda, že). Přijeli jsme, ubytovali jsme se a šli se podívat na skokanské můstky. Byla to...ŠTREKA SMRTI!!! A ještě víc smrtící byl ten můstek. Teda, ten největší. Byl tak vysoký, že jsem se na něj bála vylézt (součástí exkurze na skokanské můstky byl také výstup nahoru). Ejhle, nová věc, co jsem o sobě nevěděla: mám panický strach z výšek. Vždycky jsem to sice nějak dala a loni jsem dokonce vyjela výtahem na Eiffelovku, ale je rozdíl mezi věží, kde máte takový zábrany, že prostě spadnout nemůžete, a mezi mega vysokým (teda, Eiffelovku nepřevýší, ale i tak je to výška:D) skokanským můstkem, kde je jen zábradlí (a ty schody jsou ještě příkré). Nu, pak jsme shlédli střední a malý skokanský můstek. Z toho malého dokonce skákali malí skokani (možná budoucí vítězové Olympiády:D). Pak proběhla fotosession na stupních vítězů. Jako trofej posloužila polámaná lyže, která tam ležela:D (fotky nemám, protože jsem to nefotila).
...
...
...
...
...
...
Cestou zpátky do chatek jsme potakli ovečky:D Takže jsme je musely nakrmit:D
No, domlouvaly jsme se, že uděláme grilovačku, ale nikdo neměl nic na grilování:D Takže učitelka šla shánět párky a vše potřebné na "barbecue":D Čas jsme si krátili nečekanou věcí. Nevím, jak zbytek třídy, ale skoro všichni jsme se sešli u nás v chatce a hráli jsme na kytaru a zpívali:D (já a Káča jsme střídavě hráli na mou Epiphonku). Mám i video, ale nechtějte po mně, ať ho tu dávám:D 1) má to otřesný zvuk a 2) i tak, ten zpěv byl hrozný (nic ve zlém, holky, zpívaly jste líp jak já sama:D)
...
Pak byla grilovačka a pak se šlo spát (teda, u nás v chatce se ještě do půlnoci hrála hra Activity:)). Já se tak ve 3 ráno vzbudila, podívala jsem se kolem sebe a říkám si: Spí jak bábetka (bábetko je slovensky mimino):D
...
Vstaly jsme tak v 8 hodin a do hodiny a půl jsme si musely sbalit všechny věci a dát chatky do původního stavu. No, pak jsme šly na malou exkurzi na frenštátské náměstí. Hlavním cílem byl rozchod, během kterého jsem s partou holek ze "své" chatky proletěla jedny potraviny.
Pak nás čekaly expozice ve Frenštátském muzeu. Řeknu vám, fakt paráda. Byly tam ukázky hlavně ze života v 19. století. Byl tam ukázán kroj, pak kultura, textilní průmysl (hlavně tkalcovksé stavy a jak se dělal modrotisk), příroda, turistika, pak tam byla galerie... Ta příroda byla úžasná. Byly tam hlavně vycpaná různá zvířata jako vydry, kuny, veverky, ptáci (nejvíc se mi líbil obrovský tetřev hlušec a krkavec) a hmyz (brouci a motýli). Taky jsem poprvé viděla plcha. Je fakt roztomilý:) Připomíná mi osmáka degu:)
...
...
...
Výlet byl zakončen opět rozchodem, během kterého jsme stihly proletět Korunu:D
Pak už jsme jen šli na vlakové nádraží a tam sedli na vlak domů. Já nevím, čím to je, ale mě se víc líbí jezdit vlakem než autobusem:D Asi to je tím, že v buse sedím každý den a vlakem jsem jela tak 3x v životě:D
Zde se podívejte na virtuální ukázku expozicí z muzea. Je to i komentované, ale bohužel jen v angličtině:(
Abyste věděli, jak jmenovaná zvířata vypadají:
...
...
...
...
...
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 teentroubles teentroubles | Web | 4. června 2010 v 19:41 | Reagovat

Ahoj. Mám nový blog o problémech teenegerů a moc bych ocenila, kdyby si se podívala a napsali mi tam příspěvek. Omlouvám se za reklamu, ale si evidentné taky teeneger tam mne moc zajímá tvůj názor. Teprve jsem začala a tak mě to moc potěší a doufám, že se to ještě rozběhne. Moc se mi líbí tvůj blog :) jen tak dál.

xxx Katy

2 Cherrylka Cherrylka | Web | 4. června 2010 v 19:44 | Reagovat

ty bydlíš ve frenu? ja kousek od neho :D nebo jste tam byli na vylete? :-D

3 haf haf | Web | 4. června 2010 v 19:46 | Reagovat

[2]: Na výletě. Bydlím v Brušperku.

4 lucy13 lucy13 | Web | 6. června 2010 v 10:10 | Reagovat

Wow,moc pěkné :-D  :-D  :-D ,tam by sme taky se školou mohli, no ale jedem do Českýho ráje, teda oni jedou. Já jak víš mám černej kašel takže nikam nejedu :-(

5 anskull anskull | Web | 13. června 2010 v 9:22 | Reagovat

taky máš moc hezkej blogís...určoo:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama