VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Čučet doblba a poslouchat nehorázné žvásty...

1. září 2010 v 21:09 | haf |  žiju
...a chodit domů nehorázně unavená. Tak to se mnou bude dopadat po celých nadcházejících 10 měsíců (vyjma víkendů, nemocí, ředitelských volen a krátkých prázdnin a jiných dnů, kdy budu moct nejít do toho příšerně zpropadeného ústavu).
A jak, že dopadl můj první den ve škole(tedy po prázdninách)? Přišla jsem, čučela jsem, čekala jsem.
Tedy, přišla jsem do prvního patra, kde jsme měli třídu a čuměla jak vůl na vrata. Chodby nám vymalovali světle zelenou barvou!!! No, ta je uklidňující, aspoň ti největší debilové nebudou dělat na chodbách bordel:D Pak jsem čekala na své spolužačky (půlka třídy dorazila o půl hodiny později-jak příznačné, že?:D Protože my, co jsme přišli včas, jsme se od sekretářky při vyřizování průkazů na slevu na MHD dozvěděli, že máme přijít na 10). Samozřejmě, že jsem čekala na ty, na které jsem se i těšila:-D
Zabydleli jsme se v nové třídě, učitelka nám dala studijní průkazy a potvrzení o studiu, pokecali jsme si o tom, kdo kde byl na prázdninách a co dělal, počkali na ty opozdilce (než příjdou, než dostanou studijní průkaz a potvrzení o studiu) a alou domů.
Nejvíc jsem se ale stejně těšila na Áju, kterou jsem ale nenašla. Ale co, zítra ji uvidím;-) ALE BUDU MUSET VSTÁVAT V 6:00:'(:'(:'(:'( BOŽE, CO JSEM TI UDĚLALA, ŽE MĚ NUTÍŠ VSTÁVAT V TAK HUSNOU DOBU???!!! A CO JSEM TI UDĚLALA, ŽE NA ANGLIČTINU MÁME ZAS TU KRÁVU???!!! A já tak chtěla našeho češtináře, který hodně naučí a je prostě super:'-( My beztak díky té krávě při těch prezentacích předvedem naprosté hovno a ne jak loňské OP4, které měl náš češtinář a které tam úplně perlily. !!!MY TO TÉ UČITELCE TAK NATŘEM, ŽE JI Z TOHO ODVEZOU DO BLÁZINCE!!! !!!JAKO, ŽE JSME OP4 A BUDEM MATUROVAT (tak si to tam užijem:D)!!! Vlastně, to je docela dobrý nápad, že?:D
školka-poslední třída:D

Hahaha, ten začátek:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikolka* Nikolka* | Web | 1. září 2010 v 21:12 | Reagovat

Potřebuju prosím hlas:)
Pro?:
Nikolka* - MARY-KATE OLSEN
Kde?:
http://propagace-blogu.blog.cz/1008/1-kolo-sonc
Díky:-))
+ Hlásni pro tu dívku která se ti líbí nejvíc:)
http://nikooooolky.blog.cz/1008/miss-1-kolo

2 lucy13 lucy13 | Web | 2. září 2010 v 18:25 | Reagovat

se máte, nám vymalovali bíle a dveře sou modrý,je to depresivní, vypadá to jak nemocnice!! nebo blázinec :-P ,že by účel??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama