VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Říjen 2010

Dáreček pro MurderLucy

30. října 2010 v 20:21 | haf |  Diplomy pro Vás
pro MurderLucy k narozkám
Tak, tímto Ti přeji vše nej k Tvým 12 narozkám a hodně štěstí a zdraví a ať Tě všichni poslouchají a ať se Ti všechno ve škole i v živote daří:-)
Metalový bůh s Tebou, haf:-)

Důkaz o tom, jak ve škole dávám pozor

29. října 2010 v 22:54 | haf |  kreslím
No, tohle je obrázek z doby, kdy mi bylo 14 a končila jsem devítku. Zázrak, že si to tak přesně pamatuju. No jo, na blbosti paměť mám a na učivo ze školy ne:-D
Tehdy jsem naprosto milovala Green Day a slibovala si, že jednou budu na tu kytaru hrát stejně dobře jako Billie Joe Armstrong (zpěvák) a dostanu se na jejich koncert a když mě vytáhnou na pódium, tak tam něco předvedu:-D No, z toho cíle ohledně té kytary jsem trošku upustila, jelikož jsem začala žrát Metallicu a zjistila jsem, že Kirk Hammett je pro mně nejlepší kytarista na světě a nikdy nebudu hrát tak dobře jako on:D A navíc, teď už nemám moc času hrát na kytaru. Věnuji se teď hlavně škole a mému druhému zájmu: jezdectví (jezdit na koni toužím už odmala, ale dostala jsem se k tomu až teď). Jestli chcete vědět něco víc, koukněte se na můj 2. blog, který je jen o koních:-)
Ale teď k tomu hlavnímu: onen důkaz o tom, jak ve škole dávám pozor:D

:D:D:D:D

Ty jo, to je škrábopis. No, dobře, přiznávám, že jsem to psala já (tak schválně, jestli to přečtete-napište mi do komentářů, co jsem tam napsala:D). Ale teď píšu mnohem hezčeji a všichni to po mně přečtou. Akorát máma ne:D


Nové CD mistra Ozzyho...

27. října 2010 v 12:48 | haf |  Black Sabbath a Ozzy
...aneb Můj první pokus o recenzi na album, které mi dneska přišlo:D
Ozzy své poslední album zahalil do tak trošku industriálního hávu, ale..
...trošku mě zklamaly pěvecké výkony. Už předtím jsem slyšela první singl Let Me Hear You Scream a moc se mi nelíbily ty refrény, kde Ozzy používá syntenzátory (či jak se tomu říká).
Od celého alba jsem čekala pěvecké výkony ála Mama, I'm Coming Home, Dreamer či Paranoid. ALE! Dostala jsem tak trošku ledovou sprchu. Na tomto albu je slyšet, že nám Ozzy stárne a už zdaleka není takový pan zpěvák jako dřív. Jaká škoda:-( Takže rada: když si kupujete dejme tomu nové CD svého oblíbence, moc od toho neočekávejte a nechte se překvapit. Jinak byste mohli být zklamáni jako já.
Nicméně, album se dá poslouchat a líbí se mi (halvně ty začátky těch pomalých balad:D-ovšem zpěv už je něco jiného...Ozzy stále zpívá dobře, ale už to tak negraduje jak třeba v Dreamer nebo Crazy Train). I když ve Sparku měli pravdu, že Ozzy už není to, co býval, tak věřím, že si nové album oblíbím.
Když jsem před 3 roky vyhrála album Venus Doom od HIM, při prvním poslechu jsem byla hluboce zklamána. Od Villeho jsem taky očekávala zpěv ála Vicked Game, When Love and Death Embracem, In Joy and Sorrow či Bury Me Deep Inside Your Heart. Ale nedočkala jsem se jich. ALE! Po několikanásobném poslechu jsem tomu albu přišla na chuť (asi jsem si zvykla nebo co:D).
Btw: Nové album mě naopak potěšilo, protože HIM se navrátili k těm vokálům ála In Joy and Sorrow, Solitary Man a The Sacrament (mimochodem-k tomu je úžasný klip:D). No, to jsme se od Ozzyho dostali až k HIM:D Ale dost řečí a pojďte si poslechnout písničky z nového alba, které mě zaujaly:

Buddhismus, severská mytologie a egyptská mytologie

25. října 2010 v 10:03 | haf |  co mě zajímá
Dělala jsem referát do občanky. Tedy, sice jsem ho ještě nepřednesla ve škole, ale předpokládám, že jednou se tak stane. Protože učitelka vyvolává každého z naší třídy, aby si přinesl buď nějakou aktualitu nebo referát a náboženství. Já si vybrala to druhé a zpracovala jsem 3 náboženství, ktará mě najvíc zajímají. Tedy, o buddhismu není jisté, zda to je náboženství. Slyšela jsem, že je to filozofie.
Nejvíc mě zajímá skandinávská mytologie. To víte, sever:D Ale bohužel jsem o tom víc nenašla. Více je toho ve Sparku-v souvislosti s Burzum se tam toho dočtete habaděj, ale jsem líná to přepisovat:D Ale pojďme k věci:

Buddismus

Buddhismus je nábožensko-filosofický systém, jehož základBuddha vytvořil Gautama Buddha pravděpodobně v 5. století před naším letopočtem v severovýchodní Indii. Jedná se o jedno z nejrozšířenějších světových náboženství, které vyznává přibližně 230 - 500 miliónů lidí.
Učení vychází z tzv. pitak, které sice byly sepsány až po jeho smrti, nicméně se lze domnívat, že v nich je obsaženo učení velmi blízké původnímu učení Buddhy.
Buddhismus je označován jako ateistické náboženství, ačkoli v mnoha textech vystupuje spousta božstev - bytostí žijící ve vyšších dimenzích existence. Na rozdíl od teistických náboženství jsou však tato božstva považována za běžné smrtelné a nevědomé bytosti podobně jako lidé nebo zvířata, pouze je převyšující svou krásou, schopnostmi a dlouhověkostí. V pozdější době došlo k vytvoření systému osvícených bytostí (bódhisattvů).
Termín buddhismus přijali buddhisté teprve nedávno. V théravádových zemích je buddhismus, tedy Buddhovo učení, nazýváno jako sásana - učení. V Tibetu je nejčastěji používán termín náboženství zasvěcených, v Číně Buddhovo učení, v Japonsku
Buddhovo učení, či méně častěji Buddhova cesta. V průběhu 19. století začali mniši různých buddhistických tradic hovořit o jediném buddhismu jako univerzálním náboženstvím, aby odvrátili útoky křesťanských misionářů a koloniálních úředníků.

Za městem

22. října 2010 v 21:23 | haf |  fotím
K tomuto článku mě přivedla Lawiane (mimochodem, fajn blog), která měla na svém blogu úžasné fotky z Olšanských hřbitovů v Praze. Já okamžitě dostala chuť vyfotit něco podobného. Nejprve mě napadlo jít taky na hřbitov, ale nakonec jsem se rozhodla pro jedno krásné a klidné místo za městem. Říkáme mu U svatého Marka díky jedné takové věci. Je to prostě takový hranatý sloup se stříškou, křížem na její špičce a po stranách jsou svaté obrázky. Poblíž je les. A já tam šla se svým čtyřnohým miláčkem a fotila. Ale ty fotky se mi jaksi ztratily z mobilu, což mě dost štve, protože byly parádní. No, příště si vezmu foťák.
Někde jsem četla, že stromy dodávají životní sílu a energii. Tak jsem to zkusila a objala jeden habr. Neuvěřitelné!!! To, co jsem cítila, když jsem strom "pustila", jsem nikdy předtím nezažila. Tak povznášející pocit...jako by ze mně bylo pryč všechno špatné. O pár chvil to ale bylo pryč, protože mně vylekalo nějaké zvíře nebo listí nebo co to bylo (já to neviděla, slyšela jsem jen hlasitý šelest v listí). A když jsem přišla domů a chtěla dát našemu hafanovi najíst, zjistila jsem, že táta schoval granule neznámo, kam. Tím mě naprosto vytočil. On totiž takhle schovává (podle sebe uklízí-pak řekne, že to tam patří) i ostatní Danteho potřeby. Vodítko, náhubek i kartáč. Ale s tímhle to už přehnal. Ale dost už těch keců a pojďme na fotky.

Cestou tam jsem potkala dvě nádherné kaple:
...
...

!!!PAUL STANLEY JEN A JEN PRO MNĚ!!!:D

20. října 2010 v 21:46 | haf |  Diplomy pro mně
Je od Luelly-chan za spřátelení a je BOŽÍ, ÚŽASNÝ, DOKONALÝ, SUPER, NÁDHERNÝ, FAMÓZNÍ, FANTASTICKÝ A...takhle bych mohla pokračovat do nekonečna:D No, prostě, díky Ti, že sis udělala čas a udělala mi tenhle BOMBOVNÍ DIPLOM!!!:-*:-D
AHHHHHHHHH *(zasněný výraz)* *(úžasem omdlévá)*:D
No, řekněte, není skvělý?:-*:-D
od Luelly-chan za spřátelení
Jááj, já ho chci na plakát:D

Co poslední dobou poslouchám?

18. října 2010 v 20:18 | haf |  videa
Co poslední dobou miluju? No, je toho dost, tak pojďme na to:

No, AC/DC poslouchám zrovna teď, ale jsou tak super, že je tu musím dát:D Jsou to borci. Žeru Angusovu kytaru (zvuk i vzhled):D


Tohle mě každé ráno budí. Sedí to, že? Wake up dead... Ale Mustain je výborný kytarista. No jo, byl v Metallice. Tam jsou samí skvělí hudebníci. A ty bicí, to je nářez!!! Ale za nejlepšího trashového bubeníka považuju Dava Lombarda ze Slayer. Ty jsem poslouchala nedávno. Prostě trash 4ever:D


Mimi xD

14. října 2010 v 21:20 | haf |  žiju
Tak nám přibyl nový přírůstek do rodiny. Je ze mně 6 násobná teta. Malý se jmenuje Petr a dneska kolem 19.30 se narodil ségře:-) Víc se dozvím, až za ní pojedem;-) Ale nevím, proč se mi furt plete, že se jmenuje Daniel:D Asi proto, že se tak měl jmenovat a mně se to jméno líbilo víc než Petr:D Petr se jmenuje můj o 14 let starší bratránek (jeho brácha je o 15 let starší jak já a jmenuje se Pavel):D

Ztráta

14. října 2010 v 21:15 | haf |  píšu
jednoho dne z rána se probudila. Na nočním stolku vedle postele měla jeho fotku. Zvedla ji a vpila se pohledem do těch nádherných čokoládových očí a vlnitých vlasů černějších než uhel. Dneska se s ním setká. Již dopoledne. Půjde k němu domů a řekne mu, jak moc ho miluje. Ó, tolik se na něj těší!
Ten pocit štěstí se ani nedá popsat slovy. Jako laň vyskočí z postele, nasnídá se, obleče se a vyrazí.
Už se jí nemohl dočkat. Již od rána měl tak skvělou náladu, že mu ji všichni mohli jen závidět. Ani se moc nepřipravoval, jen se obléky, umyl a přichystal malé pohoštění.
Čekal. Čekal na moment, kdy se na mobilu ukáže čas 11.00. Dobu si krátil poslechem rádia.
Jedenáct hodin. Ona nikde. Počkal ještě hodinu. Nic. Uběhly další dvě hodiny a on byl stále sám. Nestalo se jí něco? Pomyslel si.
Najednou se v rozhlase ozvala zpráva: "Na Opletalově ulici se stala tragická nehoda. Dívku srazil vůz, řízený opilým řidičem. Na místě je policie, hasiči a sanitka."
"!!!NE!!!" vykřikl a jako blesk vyletěl z domu. Hlavou se mu míhaly myšlenky na nejhorší.
Doběhl k místu události. Spatřil její křehké tělo ležící na zemi. Její blonďaté vlasy, tak hebké na dotek. Vlasy, které tak miloval. Rty, které uměly líbat nejlíp na světě. Rty, jenž se teď tak strašlivě nehýbaly a mlčely hůř než samotné ticho.
Přiběhl k ní a chytil ji za ruku.
"Miláčku. Neboj, jsem u tebe."
"Lásko..."
"Nic neříkej. Jsi slabá. Neumírej! Nesmíš umřít! Rozumíš? Musíš bojovat!"
"Chci jen, abys věděl, že Tě miluji a navždy budu. Teď se musíme rozloučit. Uvidíme se v nebi. A...Ahoj," a její nádherné mandlové oči se na něj naposledy zadívaly. Mandlové oči, ze kterých se dala vyčíst ta nejkrásnější slova ve vesmíru. Najednou vyhasly. Poslední jiskřička života z nich vyprchala jako nějaká prachobyčejná pára.
A on? jen tam tak stál a loučil se s ní. Potoky slz se mu řítily po tváři na zem rudou jako růže. Zem zbarvená kalužemi krve, té odporně smutné tekutiny.
Plakal. Plakal jako nikdy před tím. Plakal, div, že si oči nevyplakal.
Ale co bude dál?

Pomozte vlkům!!!

13. října 2010 v 20:51 | haf |  různé
Tento článek jsem našla u Luelly-chan.

!!!TO CELÉ SI ZKOPÍRUJTE NA BLOG!!!
Vlci se každého dne bojí, bojí se jít i na procházku. Už jen spatří člověka a je to takhle...

Angličtina=děs běs!!!

13. října 2010 v 11:52 | haf |  žiju
Už jsem se rozhodla. CO se týče maturity z angličtiny, vyberu si základní úroveň. Ta vyšší je těžká jak svině. Obě verze se skládají z didaktického testu (ten jsme dělali v pondělí a nebyl zas tak těžký), poslechu a čtení. Máte tam dohromady přes 80 úkolů!!! To je šílené!!!

Státní maturita? Ehm...

11. října 2010 v 18:20 | haf |  žiju
Tak už jsem doma. Tedy, jáb jsem doma už hodinu, ale teď jsem ještě "obědvala":D
Ale dneska ta škola byla na houby. No, ne, že bychom měli Bůh ví, jak hrozné předměty (kéž bychom měli dneska normální vyučování, to bych stihla i koně:D), ale byly generálky na státní maturity. V celé budově muselo být ticho jak v hrobě a tašky jsme museli mít vepředu před tabulí a u sebe jsme mohli mít jen psací potřeby a pomůcky jako Pravidla českého pravopisu nebo slovník (psali jsme z češtiny a jazyků).

Diplomy

9. října 2010 v 21:30 | haf |  diplomy

Diplom pro Luella-chan za spřátelení

7. října 2010 v 22:26 | haf |  Diplomy pro Vás
Moikka! Tak tu mám další diplom a opět za spřátelení:D Musím udělat nějakou jednoduchou bleskovku, ať nedělám diplomy jen za spřátelení:D Ale s touhle blogerkou se dokonce znám osobně ze školy:D
...
Omlouvám se za tu chybu. Mělo tam být malé ch, ale všimla jsem si toho až teď a už je pozdě:-(


O jednom klukovi

5. října 2010 v 20:19 | haf |  píšu
Už od puberty se řežu. Nevím ani, proč jsem s tím doposud nepřestal. Asi mě to uklidňuje. Vím, že se můžu zabít, ale přestat s tím? Nemůžu. Začít bylo tak lehké. Jako každý emo boy, i já jsem měl problémy.
Neřežu se proto, že bych to považoval za stylové. Ubližuji si, neboť mě k tomu donutili oni. To kvůli mým spolužákům jsem měl depky, díky kterým jsem si sáhnul až na úplné dno. Chtěl jsem jim vysvětlit, o čem emo je, ale stejně to mepochopili.