VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Listopad 2010

Londýn!!!

29. listopadu 2010 v 13:37 | haf |  žiju
Letošní rok jako by se mi někdo snažil pomoct od stresu z maturity nebo co:D Nejdřív začnu chodit na koně, pak prožiju úplně nejlepší oslavu narozek, co jsem kdy zažila, pak se dozvím o těch bomba kapelách a dneska? Dneska jsem myslela, že budu skákat metr vysoko. V češtině nám totiž učitel říkal, že je možnost jet do Londýna a to jen za 1500 Kč!!! Jen se musíme snažit v angličtině:D Tak jo, no. Sednu si doma s knížkou a budu se učit, až se mi bude kouřit z hlavy:D Ta námaha mi za to stojí. Jedem tam rovnou na týden!!!
Vzhledem k tomu, že už jsem v Londýně byla (viz. zde: http://theblogofme.blog.cz/0904/i-love-london#pridat-komentar) a bylo tam nádherně, tak se tam neskutečně těším:-) A navíc je to za pakatel (minule mě to stálo 8000 a byli jsme tam 3 dny a den v Paříži). Platí to totiž škola, my si jen zaplatíme vstupy nebo co to.
!!!ALE JÁ SE TAM TĚŠÍM ÚPLNĚ JAK MALÉ DĚCKO!!!:D:D:D:D

Toto je double decker bus před Houses of Parliament (sídlo britské vlády). Aspoň myslím, že je to Houses of Parliament:D

Jörg ze Stratovarius má rakovinu!!! A něco o návratu System of a Down

26. listopadu 2010 v 21:45 | haf |  jiné kapely
Projíždím si tak blog Filipknota a na co nenarazím. Kterou zprávu si chcete přečíst dřív? Tu špatnou nebo tu dobrou?
Tak dobře, začněme tou špatnou, ať to máte rychle za sebou:-(
Metalovou scénu letos stíhá jedna rána za druhou. Tu poslední hlásí STRATOVARIUS. "Jörg Michael má rakovinu," informoval o nečekané diagnóze německého bubeníka natvrdo klávesák Jens Johansson. "Nedávno si na krku objevil malou bulku, tak s ní zašel k doktorovi, a ti se rozhodli pro operaci. Našli něco, čemu říkají ´zhoubný nádor na štítné žláze´. Celou štítnou žlázu mu museli odoperovat, aby měli naději, že dostali ven opravdu všechno. Teď bude Jörg muset podstoupit proces ozařování. Ale je bojovník. Mluvili jsme s ním a rozhodně to tu nehodlá ještě zabalit." I přes tyto vážné zdravotní potíže svéh

o bicmana se STRATOVARIUS rozhodli absolvovat naplánované turné s HELLOWEEN. "Jörg nám dal jasně najevo, že nechce, abychom stornovali jediný koncert," píše Johansson. Turné tak s kapelou odjede Alex Landenburg, působící momentálně v AXXIS a MEKONG DELTA.
Jörg Michael (Stratovarius)


Jo, tam byli úžasní:-)

A ta druhá zpráva:

O comebacku System of a Down se toho napovídalo už hodně, ale tentokrát to vypadá pro fanoušky opravdu nadějně. Podle francouzského rádia RTL2 kapela příští rok opět obnoví svou činnost a vyrazí na světové turné. Na svém blogu to alespoň tvrdí jeden z jeho zaměstnanců. Podle něj by System of a Down měli vystoupit 6. června Paříži, přičemž by to měla být jedna ze zastávek oné koncertní šňůry. Oficiální vyjádření ze strany skupiny by podle všeho mělo přijít již příští týden.
System Of A DownPS: přiznávám, že se mi to nechtělo psát, tak jsem to zkopírovala od Filipknota. Doufám, že Ti to nevadí.

První kapely, co budou na Masters of Rock 2011

26. listopadu 2010 v 21:25 | haf |  Masters of Rock
Zatím to není oficiálně potvrzené, ale po netu kolují tyto:
Guano Apes
Hammerfall
Overkill
UDO
Blind Guardian
Moonspell
Rhapsody Of Fire
Amorphis
Eluveitie+Finntroll
Delain
Oomph!
Ross The Boss
Agent Steel
Tři sestry a orchestr
Harlej

Co se týče těchto kapel, dostali mě Guano Apes. Teď je už neposlouchám, ale poslouchala jsem je tak v 15 letech a úplně jsem je milovala. !!!JÁ JE MUSÍM VIDĚT, DYŤ JE TO KAPELA MÉHO MLÁDÍ!!!:-D Tehdy jsem ani náhodou netušila, že budu mít možnost je vidět:-D

A co se týče místa konání MORu-nejvážnějším kandidátem jsou Otrokovice. Ale dost mě to štve, že není vůbec jisté, jestli MOR bude i nadále ve Vizovicích. A musím i dár pár facek za to, že jsem tu o tom nedala více info (zde).

Diplomy za bleskovku 7

22. listopadu 2010 v 15:54 | haf |  Diplomy pro Vás
Tak, doufám, že se mi povedly:-)
pro Jane za bleskovku 7
pro D. za bleskovku 7
pro lucy 13 za bleskovku 7

pro Dark-WerroniCu za bleskovku 7

Zdroj Skinnyho fotky: deviantart.

Stužkovák:-D

20. listopadu 2010 v 12:23 | haf |  žiju
Tak, včerejšek byl totálně skvělý. Začal takhle: první známka skvělého (nebo taky škaredého) večera mohla být už ta, že mamka předevčírem dělala pomazánku na jednohubky a já ji včera ráno brala do školy s tím, že ji tam předám holce, která tu mňamku udělá (a že se povedla:-)).
Celé odpoledne ale vypadalo, jako by se nic nemělo stát. Vstávání v 5.00 (neboť jsme měli výuku na 7.00-jak odporné!!!:-!:-D). Písemka z matiky, na kterou jsem se den předem připravovala a věřila si, že to dám na lepší známku než na 4, angličtina, při které mě totálně vytočila učitelka, zeměpis, ze kterého jsme taky psali a já bláhová myslela, že to dám na 1, což se nestane ani nááááááááhodou, čeština, při které jsme se opět dozvěděli peprné zážitky z učitelova života a občanka, při které jsem měla referát o severské mytologii, které se všichni, až na učitelku, smáli (ta to považovala za zajímavé). Prostě normální den.

SLIPKNOTI, POMSTĚTE SE!!!

12. listopadu 2010 v 16:14 | haf |  Slipknot
Pomstěte se za Paula těm hajzlům co mu z jeho hrobu ukradli dary, které dostal po smrti!!! Neuvěřitelné!!! Jako by nestačilo, že Paul zemřel!!! Někteří lidi jsou nehorázné svině!!!
S mámou jsem o tom mluvila a ji napadlo, že to mohli být buď vandalové nebo jejich pošahaní fanoušci. Ale pravý fanoušek Slipknot by ty dary měl nechat tak. Že se nestydí, okrást basáka z mojí srdcovky!!! Ku... jedny!!! To se dělá?
A víte, co je zvláštní? Že Slipknot oficiální video k Before I Forget nahráli bez masek.

BLeskovka 7

11. listopadu 2010 v 18:43 | haf |  Bleskovky a soutěže
Tak jo, no. Napadla mně další bleskovka:-)
1) Čágo bélo, šílenci:D
2) Co škola?
3) Těšíš se na maturitu, státnice, či jiné ukončení studia?
4) Líbí se ti Finsko?
5) A umíš aspoň pár slov finsky?
6) Co říkáš na Obraz Doriana Graye (omlouvám se, jestli jsem to napsala špatně-já si totiž furt nemůžu zapamatovat, jestli se to píše s a nebo s e) od Oscara Wilda?
7) Tvůj nejoblíbenější herec a herečka?
8) Tvá nejoblíbeněj´ší skupina?
9) Tvá nejoblíbenější barva?
10) Tvá nejoblíbenější činnost?
11) Tvé nejoblíbenější zvíře?
12) Vyber si: Tarja Turunen nebo Anette Olzon?
13) Co nebo koho chceš na diplom?
14) Moikka:-)

Nathan Jonas Jordison

5. listopadu 2010 v 17:34 | haf |  Slipknot
Nějak mi tenhle týpek s nádherným jménem (myslím to křestní-Nathan), příjmením a vizáží v poslední době učaroval. Ale především je to mistr ve svém oboru. Skvělý bubeník ze skvělé kapely, která je v poslední době mojí srdcovou záležitostí:-) Myslím, že to bude díky MurderLucy, která Joeyho neskutečně žere:D A tak sem dávám jeho životopis:-)
ách, on se tak nádherně směje:-D
:)

Cradle of Filth vydávají nové album

1. listopadu 2010 v 22:21 | haf |  Cradle of Filth
Ano, moji milánkové. Fanoušci COF už to jistě zaregistrovali. Já jsem taky věděla, že nahrávají novou desku, ale o tom, kdy ji vydají, jsem neměla ani páru (to je tak na pár facek:D).
Dneska jsem si koupila Spark. Otevřu ho a co nevidím. Cradle of Filth právě dneska vydávají album Darkly Drakly, Venus Aversa. Nu, nechám se překvapit, jaké to bude po stránce zvukové. Prý jde o "pokračování Gospeed on the Devil's Thunder". Odehrává se zde příběh Lilith, první Adamovy ženy, která se snaží najít cestu ven z pekla. Nahrávka je podle kapely rychlejší, ale zato elegantnější, symfoničtější (jsou použity orchestrální pasáže).
No, a proč ten název? Deska se původně měla jmenovat Venus, ale jelikož HIM vydali cd s názvem Venus Doom, tak se název změnil na Darkl, Darkly Venus Aversa. A to slovo Aversa znamená něco jako sexuální zvrhlost, takže je pravým opakem Venus (Venuše).
No, a teď se podívejte na obal nového alba a fotky k albu (protože jsem z nich měla záchvaty smíchu:D)

Škola x blázinec...

1. listopadu 2010 v 17:02 | haf |  žiju

...aneb Po dnešku v tom nevidím rozdíl

Fíha, učitelé ve škole se snad zbláznili. Jen, co skončily prázdniny, nám toho dali úplně nad hlavu. Dvě těžké písemky, pak zkoušení a slohovka, o které jsem se dozvěděla teprv dneska (neboť když to učitel zadával, nebyla jsem ve škole-a mně nikdo neřekne ani ň-jasně, proč by se namáhal, že?). Jasně, ono by se to dalo zvládnout, ALE KDYBY TO NEBYLO NA ZÍTRA!!! Fuj!!! Jsem zvědavá, jak to zvládnu, protože se ještě chci učit na tu zas...ou a zpropadenou a vůbec né důležitou věc. Věc jménem maturita.
Nu, Metalový bůh s Vámi a se všemi maturanty 2011. Vaše haf!