VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Prosinec 2010

Oh Christmas tree, oh Christmas tree, I think I'll set mine on Fire

28. prosince 2010 v 10:01 | haf |  Slipknot
Nesnášíte Vánoce? Udělejte si je jako Slipknot:D Btw: Paule, tys mně dostal:D Ach jo, škoda, že takové koledy nám už nezazpíváš:'-(

Nicota

25. prosince 2010 v 13:29 | haf |  píšu
Tak, a další báseň, kterou jsem napsala, když mi bylo 16. A taky jsem ji našla při dnešním úklidu. Jó, já vždycky, když dělám ve svém pokoji větší úklid, tak najdu nějaké staré "poklady" z mé tvorby:D

Hřbitov

25. prosince 2010 v 13:21 | haf |  píšu
Tuto básničku jsem napsala asi loni, když mi bylo 16 let. Tak se nedivte, že je to nic moc:D Našla jsem ji, když jsem si dneska uklízela pokoj. Jo, teprve dneska jsem dokončovala vánoční úklid:D Jó, ta moje lenost... strašný a velký to nepřítel.

Tak šťastné a veselé všem mým spřáteleným blogům a těm, co tu skončí:-)

24. prosince 2010 v 14:12 | haf |  různé
Tak, doma sice máme "menší shon", ale už jsem nutně potřebovala přestávku, tak než mně zase zapřáhnou, tak vám popřeju šťastné a veselé Vánone, bohatého Ježíška (a ať vám nadělí to, co si nejvíc přejete;-)), šťastný Nový rok, hodně lásky a ať vás učitelé ve škole/nadřízení v práci jen a jen poslouchají:-)
Tak, a teď dárečky:

MOR bude ve Vizovicích!!!

22. prosince 2010 v 18:12 | haf |  Masters of Rock
Tak je rozhodnuto. MOR BUDE VE VIZOVICÍCH!!! Domov, sladký domov:-)


Bullet For My Valentine-Waking the Damon

21. prosince 2010 v 18:05 | haf |  Bullet For My Valentine
Tahlencta písnička mně dostala už na první poslech. A tenhlencten klip mně dostal na první pohled. Drsné, hlavně, když se člověk najde i v tom klipu:-( Taky bych JIM to udělala, ale seru na NĚ. Proč se JIMI zaobírat, když můžu dělat mnohem lepší a zábavnější věci, že?


Jako krev

18. prosince 2010 v 13:46 | haf |  píšu
Tak, je tady další z mých pokusů o poezii. Tentokrát jsem se inspirovala textem Wait And Bleed od mých miláčků Slipknot. Neuvěřitelné, k čemu jejich texty dokážou inspirovat:D Ale prostě, když jsem si přeložila People=Shit, tak jsem v sobě měla tolik pocitů, ani jsem to nijak nedokázala vyjádřit, to, co cítím. Vím jen, že ta píseň je NEHORÁZNĚ SKVĚLÁ a připadám si, jak bych se Slipknotům dostala pod tu povrchovou slupku, která obklopuje všechny kapely, zpěvačky a zpěváky, než je poznáte hlouběji. A hlouběji je poznáte, když se podíváte na zub jejich textům, nejlépe, když to jsou texty ze života. Ale dost keců a pojďme se podívat na zub té básni.

Můj první diplom s Knůtkama:)

17. prosince 2010 v 17:51 | haf |  Diplomy pro mně
Ty jo, ááách. Ten je vážně úžasný! Vlezu na blog jen tak, že si zkontroluje, jestli někdo nenapsal komentář a buch! Komentář a pořádný:D (oznámení, že mám diplom) To potěší:) Líbí se mi, jak ta barva toho písma ladí s Coreyho maskou:D Fakt jako, Slipknoti jsou moje srdcovka:) Děkuji moc:)
za bleskovku:)
Corey se fajně "směje":D Joey je jako obvykle úžasný, Clown má dobrou tu hubu...no, prostě, oni jsou úžasní VŠICHNI. Jsou originální díky těm trojím bicím, dj, ale nej je COREY. Hlavně proto, že má originální hlas a je to Pan Zpěvák:-)

Nenávist aneb Pokus o báseň obsahující metafory

10. prosince 2010 v 15:43 | haf |  píšu
Vezmu žiletku a protnu zápěstí,
jediné, co pomáhá.
Stydím se, jaké neštěstí,
svléknu svou duši donaha.

Co tu chceš, zmrde?
Táhni mi, kurva, z očí!
Jak dlouho to ještě trvat bude?
Svět kolem se točí.

Točí se a jsem jediná.
Sere mě to, ale neodvážím se
k útoku. Do hajzlu! Proč nikdo nevnímá?
A svět točí se, točí se a točí se.

Zmrde! Co ode mně chceš?
Tak odporný, jen ničí.
Táhni, z kurvy synu, běž!
Odporný had, co syčí.

Nikdy mi neřekli, co to znamená, když je člověk sám.
Je to, jako by mně střelili pistolí,
zasadili mi pěknou řádku ran,
které se nikdy nezhojí.

Nejsem jak oni, tak zurvená.
Nechápu ty jejich postoje.
Jen mě zničily. Jsem jiná.
Lidi jsou sračky, tak to je.

Tak vezmu žiletku a protnu zápěstí (snad bude konec),
jediné, co pomáhá (všeho utrpení).
Stydím se, jaké neštěstí (snad se dostanu do ráje),
svléknu svou duši donaha (lidi jsou sračky, tak to je).

Fíííííha. Tak tohle jsem sesmolila dneska v hodině strojů, přes přestávku a na začátku češtiny (zaplať Pánbůh, že češtinář zrovna zapisoval něco do třídnice, bo kdyby si mně všimnul, tak by zas měl kecy, že nedávám pozor-totok je u nás velmi neobvyklé, takhle přísní učitelé:D).
Jde o  báseň z mého života, proto ty metafory. Je těžké psát o svých vlastních hnusných (ale opravdu velice odporných) zážitcích, ale zase to chci publikovat (zajímavé, že kdysi jsem o tom chtěla napsat do Bravíčka). A proto obdivuju Slipknoty, že to dokážou. Mimochodem, ta báseň je inspirovaná právě texty Slipknotů, hlavně People=Shit, ale je v tom i trochu Duality. Připadá mi, že jak jsem si stáhla a přeložila ty jejich texty, tak jsem se Slipknotům dostala pod slupku. Že jsem se nějak dostala do jejich nitra, což se mi u žádné kapely ještě nepodařilo. A miluju je:-) Protože mi ty jejich texty naprosto učarovaly ze dvou důvodů: 1)našla jsem se v nich a možná jsem blázen, ale udělala jsem si o Coreym obrázek, jaký by asi mohl být:D; 2)je to metalová kapela a texty jsou originální a jsou o životě (a ne třeba o náboženství, kalbách, lásce, mystických věcech a Satanovi) a to mi na nich příjde naprosto úžasné, skvělé, famózní, fantastické, bombovní....AAAAAAAAAARGH!!!:D

Shawn a Chris

9. prosince 2010 v 16:00 | haf |  Slipknot
:-)
Drsná to fotka:-)

Zapomněli jsme na Johna Lennona nebo ne?

8. prosince 2010 v 18:42 | haf |  jiné kapely
Čau, děcka, to jsem dlouho nic nenapsala, co? No, řekněme, že poslední článek je z.............. jo, už to mám. Z pondělka. To je tak dlooooooouho. No, ale k tomu hlavnímu. Ráno vstanu do školy, jdu se nasnídat, v kuchyni zapnuté rádio. Co v něm neslyším: výročí úmrtí Johna Lennona. Říkám si: Páni (tenhle člověk mi není zas až tak lhostejný, písničky Beatles mám ráda-když už je "in" to retro, tak proč neposlouchat Beatles, že?:D To je samozřejmě myšleno jako ironie).
No, ale ráno jsem neměla moc času nad tím uvažovat (to víte, škola). Ale měli jsme angličtinu. Učitelka (mimochodem, strašná kráva) říká: "Otevřte si učebnici na té a té straně." Otevřu ji a koho tam nevidím: John Lennon! Říkám: "Paní učitelko, víte, že dneska je výročí smrti Johna Lennona?" A ona na mně vykulila oči a prý: "Fakt? Zrovna dneska?"
A od té doby mi v hlavě zní Imagine All The People.
Pro mně jsou Beatles skvělá kapela. Kapela, která začala třetí revoluci v hudbě (tou první byl jazz, druhou rock and roll, třetí BIGBEAT, čtvrtou metal, pátou punk a poslední grunge). Chtěla bych zažít nějakou novou hudební revoluci (vznik stylu, který bych milovala). Ale pořádnou.
A co Beatles a John Lennon říkají Vám?

Cradle of Filth-Forgive Me Father (I Have Sinned)

6. prosince 2010 v 22:28 | haf |  Cradle of Filth
Dani mile překvapil s těma vokálama:-) A ač jsem říkala, že na těch nových promo fotkách vypadá jak debil, názor musím změnit a omluvit se vizážistům COF. V tom klipu vypadá prostě skvěle (co dokáže kamera...:D). V písni mi trochu vadí ty ženské vokály (v Gothic Romance jsou lepší, ale kde jsou ti staří dobří COF z éry Dusk and her Embrace? Ale to je jedno.). A ještě něco: Martin Škaroupka je prostě BOREC!!! Jakožto správný vlastenec jsem na něj hrdá:D
A teď už Vás nebudu napínat a dám sem klip, ať ho taky posoudíte:-)

PS: Ten závěr mě rozesmál:D A Dani je sexy, když si olizuje rty a bez toho šíleného make upu:-)

Slipknot-People=Shit

6. prosince 2010 v 15:45 | haf |  Slipknot
Tak v tomhle textu jsem se úplně našla. Díky tomuto textu Slipknoty miluju ještě více. Nevím to teda jistě, ale myslím si, že to je o tom, jak byl Corey šikanovaný. A já, bohužel, zatraceně dobře vím, jak se cítí oběť šikany. Pocítila jsem to na vlastní kůži. Já nevím. Chci o tom vykládat, ale zase bych asi až moc odkryla své soukromí. Kdybych měla o tom zpívat, asi bych si taky nasadila masku jako Slipknoti. Ale Slipknot nemají masky kvůli přílišnému odkrývání svého soukromí. Nosí je jako symbol jakési přetvářky-každý v sobě ukrývá nějaké tajemství nebo dokonce jinou osobnost, než se zdá býti (aspoň podle Sida Wilsona a Clowna).
Není nad to se opravdu, ale OPRAVDU najít v textu své oblíbené písničky. Připadalo mi, že je to o mně. Píseň People=Shit jsem si i přeložila.Slipknot-The Nameless

6. prosince 2010 v 15:28 | haf |  Slipknot

Slipknoti jsou naživo prostě BOMBA!!! Která neustále vybuchuje!!!

Slipknot-Spit It Out

6. prosince 2010 v 15:22 | haf |  Slipknot
Tak to jsem nestíhala číst ten text:D Ale to video je KURVA DRSNÉ!!! Chci taky na koncert Slipknotů:D

Slipknot-Scream

6. prosince 2010 v 15:17 | haf |  Slipknot


Slipknot-Duality

5. prosince 2010 v 17:10 | haf |  Slipknot