VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Zapomněli jsme na Johna Lennona nebo ne?

8. prosince 2010 v 18:42 | haf |  jiné kapely
Čau, děcka, to jsem dlouho nic nenapsala, co? No, řekněme, že poslední článek je z.............. jo, už to mám. Z pondělka. To je tak dlooooooouho. No, ale k tomu hlavnímu. Ráno vstanu do školy, jdu se nasnídat, v kuchyni zapnuté rádio. Co v něm neslyším: výročí úmrtí Johna Lennona. Říkám si: Páni (tenhle člověk mi není zas až tak lhostejný, písničky Beatles mám ráda-když už je "in" to retro, tak proč neposlouchat Beatles, že?:D To je samozřejmě myšleno jako ironie).
No, ale ráno jsem neměla moc času nad tím uvažovat (to víte, škola). Ale měli jsme angličtinu. Učitelka (mimochodem, strašná kráva) říká: "Otevřte si učebnici na té a té straně." Otevřu ji a koho tam nevidím: John Lennon! Říkám: "Paní učitelko, víte, že dneska je výročí smrti Johna Lennona?" A ona na mně vykulila oči a prý: "Fakt? Zrovna dneska?"
A od té doby mi v hlavě zní Imagine All The People.
Pro mně jsou Beatles skvělá kapela. Kapela, která začala třetí revoluci v hudbě (tou první byl jazz, druhou rock and roll, třetí BIGBEAT, čtvrtou metal, pátou punk a poslední grunge). Chtěla bych zažít nějakou novou hudební revoluci (vznik stylu, který bych milovala). Ale pořádnou.
A co Beatles a John Lennon říkají Vám?

Písnička, kterou umím na kytaru:

Tu taktéž umím na kytaru:

Tuto zpívala Marta Kubišová v české verzi:

Vážně nádhera:-)

A tyhle už neumím:D

Klasika:-)

A písnička, která mi celý den zní v hlavě (ta tu nesmí chybět:D)

No, úplně mi to připomnělo lekce angličtiny. A pohled na hodiny mi připomíná, že už bych se fakt, ale fakt měla jít učit na maturitu. Tak se mějte krásně a skládejte básně.
Vaše haf;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama