VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Leden 2011

Úplně drsná fotka Joeyho:-)

16. ledna 2011 v 11:14 | haf |  Slipknot
Joey
Jak jste si určitě všimli, tuto fotku mám jako avatar:D A taky mi zdobí pozadí na compu. Je tak úžasná, že ji musím dát i tady. Já ho holt miluju, s tím už se smiřte;-)

Zduř, luďkove! aneb Ostravak Ostravski u nas doma

15. ledna 2011 v 13:00 | haf |  žiju
Včera k nam přyšla neteř. Tuž to mi zkazylo plany na cely den, bo sem se chtěla učiť na maturytu. Ale dopoledne sem nebyla ve škole, bo sem chrapala až do deviti hodin. Tuž sem dopoledne čuměla na Naruta, to ja dycki, když sem cely den doma. Po paru dilach mě mama zavolala, ať uvařym cosyk na žradlo. No dobre, pry mam zrobit ovesnu kašu. Jak to tak micham, ruku už celu červenu jak vařeny rak-od pary, zazvoni zvonek. Mama přyleti k oknu jak jelen, kery byl do dupy střelen, otevře ho a tam neteř. Pry esli muže k nam.
Ja už cela rozjařena skaču jak šalena v kuchini, že sy podřystam o Narutovi:D No, podřystam. Jak přyšla, tak sme chvilu počkali, až se to žradlo uvařy, pak sme se nažrali a čuměli na Naruta. Pak se v polovině jedneho dilu seknul komputer, tak sme se na to vysraly a přemyšlaly, co budem robit.
Do paly mi vlezlo, že pujdem do knihovni a že sy tam popujčuju knižki do maturyty a hlavně vratim tu nudnu bichlu, co čitam už od Vanoc a nemužu ju dočisť, bo je zabavna tajak prezydentuv proslov na Novy rok. Tuž sme dorazyly do tej knižkopujčovni a hledali. Ja sem chtěla Romea a Juliju od Šejkspira. Guvno! Nemjeli ho tam. Tuž tak šmejdime mezy policami a co něnajděm? Denik Ostravaka-nevim ale, kere dili. To si musim pujčiť. Tuž, tak to zeberem do košika a idem do čitarni. Otevřu asy prvni dil a čitam. Čitam to šeptem aji neteřy, bo sem se stiděla to čisť nahlas. Eště by se ludě pomysleli Buh vi, co. No, ale jak sem to tam přednašela ukazkovu ostravštinu (hold Ostravakovi Ostravskemu) a jak tam byli take kidy, že sme se řechtaly na cele kolco jak kuň než uvidi Taxys a mislely sme, že se poštijeme smichi:D Tuž ludě se o nas museli misleť, že sme zdrhly z Opavi:D
Doma sem se do teho večer eště začitala a čitala sem to aji mamě. Tuž, tak sme se neřechtali ani jak ten kuň než uvidi Taxys:D
Tuž, ostravskemu kecalektu zduř!


Bleskovka 8

6. ledna 2011 v 13:59 | haf |  Bleskovky a soutěže
Jsem ve škole a nemám co dělat, tak píšu bleskovku. Ale počítejte s tím, že diplomy budou až za hoooooooooooooodně dlouho, neboť 1) se blíží pololetí a ve škole je frmol a 2) maturuju.
1) Názdááááááááárek.
2) Co Vánoce?
3) Dal/a sis nějaké předsevzetí?
4) Budeš he ho snažit dodržet?
5) Vyber si: Santa x Ježíšek
6) Miluješ ohňostroje?
7) Jíš kapra a rybí polívku?
8) Tahle bleskovka je o kravinách, že? Ale tak to je pochopitelné, když mám v tuto chvíli vymydlený mozek:D
9) Co chceš na diplom?
10) Yngwie Malmsteen s tebou;-)

Chvilka s Yngwiem

5. ledna 2011 v 11:17 | haf |  Yngwie Malmsteen
To je prostě borec!!! Kytarový bůh!!! Co se týče kladného hodnocení, hodí se k němu jen superlativa! A co se týče špatného hodnocení? To je přísně zakázáno:D Porušení se trestá smrtí:D

Do háje!!!

4. ledna 2011 v 20:56 | haf |  různé
Do háje s blog.cz!!! Nejde mi komentovat články. Před 4 hodinama jsem se o to pokoušela u Maglaiz a ukázalo se mi, že doba platnosti tohoto formuláře vypršela. Teď jsem to zkusila zase a zase se mi ukázala ta samá cypovina!!! Bože, to snad není pravda. Ani nevím, jestli za to můžou admini nebo můj počítač. Jestli admini, tak jim pěkně děkuju za kažení mé záliby v blogování a jestli za to může počítač, tak je to úplně v prdeli. Protože co se týče pc, tak jsem totálně negramotná.

Shrnutí loňského roku

2. ledna 2011 v 14:00 | haf |  žiju
No, heh, jak bych začala... Nebyl nějak moc přelomový (přelomový byl rok 2009) a ani se toho tak moc nestalo. Rok 2009 byl lepší. Ale ten loňský byl taky dobrý:-) Prostě na roky 2009 a 2010 budu vzpomínat na jako fakt suprové:-) A začněme:-)

Silvestr

1. ledna 2011 v 11:29 | haf |  žiju
Tak co, děcka, jak jste ho přežili? Já teda docela v pohodě, až na to, že jsem jak přejetá parním válcem:D No, není se čemu divit, když jsem spala 3 a půl hodiny:D
Nu, včera kolem poledne mi volala kamarádka, jestli u ní nechci přespat. Já nejdřív nechtěla, protože nevím, proč, ale v cizím prostředí se mi blbě usíná. Ale ukecala mně. Prý tam bude ještě Dáša a že můžu vzít kytaru atd. No, dobře. Jak řekla, tak jsem vykonala.
No, a udělala jsem dobře:-) Vzala jsem dárky, které jsem na Štědrý den nestihla rozdat, zabalila si věci (rodičové mně ještě ve dne ukecali, ať jdu do obchodu něco nakoupit, protože tam podle nich nemůžu přijít s prázdnou-no, stejně jsem to všechno přinesla zpět domů, protože jsme nejedli ani ty chlebíčky, co nám tam nachystali-ne, že by nám nechtunaly, ale nějak na to jídlo nebyl čas:D).
Nu, a co mně Ježíšek v podobě těch dvou nadělil? Tákže, čokoládu, svíčku, keramického kapra, keramického panáčka, který přináší štěstí (já ho jako obvykle nechala u hostitelky) a korálky na krk a náušnice.
No, a co jsme dělaly? Člověk by se divil, ale pěkný silvestr se dá užít i v klidu bez opití do němoty:-) Tak, udělaly jsme si takovou dámskou jízdu bez alkoholu:D Takže to bylo o česání, drbání a perličkování. Nu, já teda nic neuperličkovala, ale jednou se do toho pustím, to se nebojte;-) A před půlnocí jsme využily tu mou Epiphonku a muzicírovaly:D
O půlnoci jsme šli ven a zapalovali ty rachejtle. V té ulici, kde naše hostitelka bydlí, mají takový pěkný zvyk, že všichni sousedé vyjdou ven a každý si navzájem popřeje šťastný nový rok.
Pak se šlo domů a půl hodiny jsme posílali jednu sms:D To jsme nevěděli, co tam napsat:D No, nakonec jsme to nějak vykutili.
Jelikož jsme ve 2 ráno už byly hodně unavené, tak jsme šly spát. No, já bych ráda spala. A panu Hatake Kakashimu z Naruta můžu poděkovat za probdělou noc:D Já jsem se teď zase začala dívat na ty úplně první díly Naruta a ten Hatake Kakashi je tam tak sexy, vrrrr:D Nejde mi z hlavy (bacha na mně, jsem blázen, miluju postavu z anime:D). Se na to budu muset přestat dívat:D
No, usla jsem někdy kolem 5 ráno a vzbudila se v 8.30:D A pak už jsem na to spaní kašlala. Ale řekněte, nenaštvalo by vás, kdybyste celou noc probděli a ve 4 ráno začali usínat a začalo se vám chtít tam, kam i král musí jít pěšky? No mně teda jo. Nebo když konečně usnu a furt mně budí ucpaný nos a kapky na to nezabírají. Zatracený zákon schválnosti!
A jinak: všem, co tu vlezou, přeju šťastný nový rok:-)