VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Únor 2011

Pozastavení

27. února 2011 v 20:22 | haf
Ahoj, lidi, tak je to tady. První pozastavení tohoto blogu. A děje se to z toho důvodu, že zítra odjíždím na poznávací zájezd do Londýna a budu tam tak týden. No, až se vrátím, tak určitě napíšu, jaké to tam bylo a dám sem fotky (a že jich bude;-) máme totiž fotit jak blázni a pak z toho udělat prezentaci na projektový týden-lidi, držte mi palečky, ať vyhraju:D). Ale prozatím se musím omluvit a poprosit moje drahé sb, ať si mně nemažou.
Tak se tu mějte fajnově a ahoj za týden. Vaše haf:-)

Pokus o umělecké fotky mého okolí

27. února 2011 v 12:38 | haf |  fotím
Už dlouho jsem tu nepřidala žádnou ze svých fotek. No, a je to třeba napravit.
Tak vám tak koukám do foťáku a co tam nevidím. Fotky, které jsem fotila tak v prosinci, když jsem byla za městem na procházce se svým čtyřnohým miláčkem:-) Fotky jsou tím pádem trochu starší, ale myslím si, že jsou pěkné, a tak vám je sem dávám:-)

Ignorovat tento článek:D

25. února 2011 v 16:20 | haf |  žiju
Lidičkýýý, mně se povedlo vyřešit problém s přidáváním obrázků sem, který mně včera tak naštval:D (když si tuto stránku otevřu v exploreru, tak tu nějak chybí ta horní lišta). No, dozvěděla jsem se, že přes mozillu firefox to jde. Ale kde ji mám vzít, že? (Stahovat se mi to nechtělo, protože jsem se to dozvěděla až večer a já včera neměla čas moc dlouho vysedávat na netu.) A dneska si tu mozillku stáhnu, najedu sem a...ono to jde!!! Jo, kyuubi je nej:D Já vím, plácám blbosti, ale mile mně to potěšilo, protože jsem zde chtěla přidat další své umělecké dílko aneb další postavu k Osudu:D
Btw, tento článek vám sem za malý moment hodím (ale ještě před tím udělám pár nových rozcestníků, když už tu jsem a když už jdem blázen do Japonska:D);-)

Jak Jashin k tomu příjde:D

21. února 2011 v 13:43 | haf |  žiju
Dneska jsem se po dlouhé době viděla s Luellou-chan. A fakt to stálo za to. Ještě teď se klepu od záchvatů smíchu:D Lidi, co my jsme dělaly:D Jdu na chodbu s tím, že navštívím Áju a právě Luellu-chan. Ty dvě už mi šly naproti-šly směr bufet (což u nich není normální:D). Tak jsem si vzala peníze a šla s nima. Lidi, tam jste měli být s náma:D Hláška, že Ája si představila Luellu při tanci s houpajícím se mužským přirozením, mluví asi za vše:D Nebo Ája Luellu přirovnávala k Orochimarovi. Anebo rozšířila svou hlášku o tom, že Orochimaru bude kytarista Tokio Hotel:D (Ale víte, co? To Tokio sedí:D) Prý, že já budu Bill Kaulitz a Luella-chan bude Orochimaru a bude kytaristou Tokio Hotel:D Já a Bill Kaulitz? S tím jdi do řiti, Alenko z říše divů:D No, Jashine, ty to vidíš (na Kabu v Brně jsem ti měla být obětována:D) Kam to my Japonofilové spějeme:D A nejlepší bylo, jak jsme měli zpívat písničku z Pokémonů. Nejdřív jsme zpívali česky. Potom jsme to daly odznova, až na to, že já zpívala anglicky a Luella dostala záchvat smíchu:D A pak jsem dostala nápad, že Ája to bude zpívat česky, Luella anglicky a já do toho přidám Fighting Dreamers z Naruta:D Tvl, já měla zapnout nahrávání, bo to fakt nemělo chybu:D Ája zpívala a my měli záchvat smíchu, až jsem brečela:D Kurňa, jak mně se nechtělo na hodinu:D Těším se na zítřek, určo za váma zas příjdu, holky;-)Mám vás strašně moc ráda:-)

Šťastné narozeniny, Kurte:-)

20. února 2011 v 13:41 | haf |  Nirvana

Miluju ten jeho úsměv. Miluju ten jeho rošťácký pohled, když se směje. Miluju jeho písničky. Miluju ho celého. Když se žekne Seattle, co se mi vybaví? Nirvana. Když se řekne grunge, co se mi vybaví? Nirvana. Když se řekne 90. léta, co se mi vybaví? Nirvana. Když se řekne Nirvana, kdo se mi vybaví? Kurtík:-) Je pro mně neskutečnou modlou. Hudba Nirvany prostě...léčí. Léčí z depresí a podobných psychických stavů. Až je to divné. Že Kurt skončil takhle a přitom jeho hudba je lékem. Ale děkuji ti, Kurte.
Až si říkám, jestli by nebylo lepší, kdyby Nirvana zůstala pouze záležitostí seattleské hudební scény. Kdyby ano, Kurt by žil. Celosvětovou slávu nesnesl. Ale...já bych měla ještě jednu možnost. Prostě kdybych byla známá po celém světě, rozhodně bych nezačala brát drogy. A nedala se otravovat paparazzi. Snažila bych se být jakýmsi undergroundovým umělcem známým po celém světě:D (paradox, že?). Já vím, ono se to lehce řekne, ale hůř udělá.Prostě chci, aby Kurt žil. Naklonujte ho, mně je to jedno, jak ho oživíte. Chci vidět koncert Nirvany s Kurtem naživo a ne jen v rámci videí na youtube. Chci tu energii zažít na vlastní kůži. (Já bych tu měla tlachat o Kurtovi a ne o sobě, že?)
Dobře tedy. Pojďme ke Kurtovi. Anebo rovnou k celé Nirvaně. Proč ne, že?
Tak tu jsou moje nej písničky (klasiky:D). Jak jinak ho v den jeho narozenin poctít než posloucháním písniček Nirvany či koukáním na videa s Nirvanou:-)