VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Duben 2011

Poslední den ve škole

29. dubna 2011 v 22:21 | haf |  žiju
Tedy poslední den, kdy jsme se normálně učili. No vlastně, my se domlouvali na věcech ohledně maturity, vraceli učebnice a myli skříňky. A já celé dopoledne dodělávala sako (stejně ještě není hotové, musím tam v podšívkovém rukávu sešít přední šev, vyšít do saka dírky, přišít tam knoflíky a vyžehlit ho). Ale řeknu vám...mně se z té školy nechce. Fakt. Mně se nikdy nechtělo ze školy (teda ve druháku jo, to jsem si sama zařídila přestup na tuto skvělou školu, kam teď chodím). Mám tam své nejlepší kamarádky. Ája, se kterou je nejvíc sranda a která mě dokáže podržet a nevykašle se na mě. Prožily jsme toho spolu opravdu hodně. A pak Luella-chan, která mě přivedla ke shounen-ai a yaoi. Na tom skypu vždycky umírám smíchy:D A nejenom na skypu se hodně nasmějem. A když se sejdem my 3 dohromady (já, Ája a Luli-chan), tak to se celá škola či jiná budova, kde jsme, otřásá v základech:D
Ale jinak, tahle škola mi toho dala mnohem víc než nejlepší přátele. Spoustu cenných zkušeností do života (třeba už více znám Ostravu:D). Hodně mi zvedla sebevědomí. Před dvěma lety jsem byla...introvert, který se bál podívat na cizího člověka. Teď už taková nejsem, jsem veselá, praštěná a...prostě to bude díky těm záchvatům smíchu, které zažívám s Luli a Ájou:D Fakt, jsem ráda, že jsem přestoupila na tuhle školu. Protože kdybych to neudělala, tak bych vás nikdy nepoznala, holky=) MVSMR=)
Další skvělá zkušenost do života byl letošní výlet do Anglie (já se fakt musím dokopat k tomu dát tu zbytek těch fotek a napsat o tom report). Fakt, v cizím jazyce si nejlépe pokecáte s rodilým mluvčím. A ty památky v Lodnýně, no krása=)
Pak taky nezapomenu na náš školní výlet ve třeťáku. Jeli jsme do Frenštátu pod Radhoštěm a byl to fakt ten nejlepší zážitek z celého loňského školního roku. Nikdy nezapomenu na to, jak jsme zpívali u té kytary a jak jsme hráli Activity...u pantomimy člověk kolikrát umírá smíchy:D A to Frenštátské muzeum bylo taky úžasné. Prostě mě to baví, chodit do muzeí (tak samo do galerií, hradů a zámků...prostě poznávat historické artefakty).
A taky nezapomenu na to, jak jsme se po loňském Novém roce sešli ve třídě a v ten den zrovna většina lidí měla na sobě palestinu. Tak jsme se vyfotili ála teroristi:-D Nebo na ten Pájin nakažlivý smích=) Když jsem ji potkala poprvé, tak mi připadala jako takové sluníčko=) A když už jsme u toho prvního setkání s mými nynějšími spolužáky, tak nikdy nezapomenu na to, jak jsem ke Kači přišla z otázkou: "Ty taky nosíš glády?":D Tvl, musela si o mně myslet, že jsem nějaká pozérka:D A Kača: "Jo, a tady Pája taky. Ale ta jen v zimě.":D No Kristova noho, teď, když si na to vzpomenu, tak mě berou mory:D
A nebýt přestupu na tuto skvělou školu, tak bych nikdy nepoznala Hell. To je taky skvělá slečna=) S tou jsou super pokecy o metalu a škole a navíc krásně fotí=)
No a nebýt této školy, tak bych se asi nikdy nedozvěděla o Hello Language School, kam se chystám jít po matuře. Ale...já mám z toho takové neutrální pocity. Prostě tam musím a nic z tím nenadělám. ALE JÁ ZATRACENĚ NECHCI Z TOHO NAŠEHO BLÁZNIVÉHO ÚSTAVU PRYČ!!! Bude se mi stýskat:'-(
Uf, tak jsem po dlouhé době zas něco napsala:D No nic, já jdu čumět na Naruta, mějte se=)
Vaše haf, momentálně nerozeznatelně naladěná

Scorpions opět u nás v Ově:-D

21. dubna 2011 v 14:17 | haf |  různé
Jéj a jak já jsem za to ráda:-D Sice už to nebude zadáčo jak na té předvolební kampani pana Paroubka, ale za 690, to není zas tak moc na takovou legendu (myslím, že na ty Kissáky za 990 Kč to taky bylo za hubičku, když si vezmeme tu spoustu pyrotechniky a to, že do Evropy přijeli až z Ameriky). A teď bližší info:

Rock na Bazalech se Scorpions


3.června 2011 zavítá do české republiky další velká hvězda rockového nebe. Na proslulém fotbalovém stadionu v Ostravě se totiž uskuteční akce s názvem Rock na Bazalech, jejíž hlavní hvězdou bude legendární kapela Scorpions!
Akce začíná už od 16:00 a bude mít spíše podobu festivalu, neboť už od těchto odpoledních hodin budou publikum bavit kapely jako Malignant Tumour, Doga, Citron a Vypsaná fixa, až do příchodu hlavních hvězd v samotném závěru večera.
Vstupenky na tuto akci jsou již v prodeji za 690 Kč v sítích Ticketportal.
Btw, zítra to bude rok, co jsem je v té Ově viděla:-D

zdroj: http://rockem.cz/rock-na-bazalech-se-scorpions

Pokus o fejeton

6. dubna 2011 v 21:20 | haf |  píšu
Jo. Já píšu i něco jiného než yaoi povídky:D No, zítra v češtině budeme psát fejeton a já nemám ani šajnu o tom, jak se to píše:D Tak jsem si prošla pár těchto slohových útvarů a samozřejmě jsem si zjistila i znaky fejetonu, ale nejlepší je, když si to člověk zkusmo napíše sám. No, mně připadá, že jsem sklouzla spíš k vypravování, ale tak posuďte sami;-) Přece jen, fejeton jsem psala poprvé v životě. Ale zas si myslím, že špatné to není (to bych to sem nedávala:D), i když je to možná spíš vypravování:D
Stres, únava, otrávenost a v hlavě jediná otázka: "Co když to nezvládnu?" Taky se vám tahle slova zatemňují mozek při pomyšlení na maturitu? Mně rozhodně ano. A tak každý den po škole usednu k počítači, vypracovávám si maturitní otázky, čtenářský deník, ročníkovou práci, projekt do angličtiny, tohle a támhleto, až mi z toho jde hlava kolem. A ještě do ní nasoukat všechny ty informace! Za pouhý měsíc! Jenže to by nebyl náš domov, abych se mohla v klidu připravovat. Jen, co dorazím do svého milovaného bydla, odhodím tašku do kouta s tím, že nač ji uklízet, když se mnou zítra poputuje do ústavu vzdělávání pro mladé? Najdu notebook, zapnu jej a otevřu maturitní otázky. Najednou slyším z kuchyně mámu:
"Jani! Nemáme rohlíky, pečivo a maso na zítřejší oběd. Chybí jogurty, mléko, šampony a mýdlo. Jo, a dochází zubní pasta a prášek na praní."

Diplom od IvčiSammet za bleskovku č. 3

6. dubna 2011 v 21:17 | haf |  Diplomy pro mně
Děkuji! Je úžasný! Twisted Sister naprosto miluju:-)

Novinky ze života a hudby

5. dubna 2011 v 18:52 | haf |  žiju
Zdravím ze zákoutí mého útulného cáklého městečka. A cože jsem se tak najednou z ničehož nic ozvala? No, ono to s tou maturitou nevypadá zas tak valně. Naše matikářka mi dala za 5 na vízo (já vím, můžu si za to sama) a já mám tím pádem trošku víc času na naučení se na maturitu (no, půjdu k ní až v říjnuO_O). Ale, tak mě napadlo, že vám napíšu, co je nového;-) No, kromě Londýna, pro teď podělané maturity a mé závislosti na Japonsku, yaoi a Narutovi asi nic moc, no. Jo vlastně. Na MOR budou Twisted Sister. No, ve Sparku mají lístek za 900, takže ještě mi zbývá ukecat...asi Synthetic Darkness (na nikoho jiného to nevidím) a jet a...možná vám pak zamávám z davu a se sloganem WE'RE NOT GONNA TAKE IT napsaným na čele:D Jo, a ještě něco: objevila jsem Skid Row. Ty z New Jersey. Já pošuk si myslela, že v nich hrál Gary Moore:D To jo, ale on hrál v jiných Skid Row a ti jsou z Velké Británie:D
A tak sem dávám moje nejmilejší písničky:-)