VŠECHNY POVÍDKY O POSTAVÁCH Z NARUTA A YAOI POVÍDKY PŘESUNUTY NA MŮJ 2. BLOG S YAOI POVÍDKAMA

Září 2011

Hudební ticho

20. září 2011 v 21:22 | haf |  jiné kapely
Jo, téma týdne je ticho. A jelikož nemám co dělat, přidám sem písničky, které s tichem nějak souvisí a které se mi kdysi líbily. Třeba na Reklamě na ticho od Teamu jsem vyrostla:-)

Co život včera dal

4. září 2011 v 10:32 | haf |  žiju
Ahoj, dlouho jsem se neozvala. Já vím, že to tu zanedbávám, ale nic neslibuji, protože tak to tu bude pravděpodobně i nadále:D Omluvte mě, prosím. Ale nebojte se, na metal a rock jsem nezanevřela, to bych se musela jít rovnou odstřelit. Jak bych mohla zanevřít na něco, čím jsem v podstatě odkojená? Důkazem mé oddanosti se stal včerejšek, kdy jsem se s našima dohadovala, jestli půjdem na letošní Hornické slavnosti do Staříče nebo ne:D No, nakonec jsem byla smířená s tím, že asi ne a protože měl synovec nějaký závod u nás na hřišti (je hasič), sebraly jsme se s mamkou a šly nakonec tam a mínily tam strávit zbytek dne. Jenže, když Patrik dozávodil, volal mi taťka, že kde jsem, že se na ty slavnosti fakt chystá. Já jak u vytržení jsem sebrala kolo, na kterém jsem tam přijela a jela dom se nachystat. V 5 jsme vyrazili směr Staříč-fotbalové hřiště a těšili se na Argemu a AC/DC revival (pochybuju, že se na pravé AC/DC někdy dostanu). Mezi těmahle dvěma kapelama jsme si ale ještě užili koncert Janka Ledeckého s kapelou Žentour. Jejich písničky sice nijak zvlášť neznám, ale Janek tam měl autogramiádu, tak proč si nezajít pro podpis, že? (Tak mám oproti loňskému ročníku slavností nějaký suverýr, tehdy jsem byla pitomá, že jsem se s těma Citronama nevyfotila, když jsem je potkala u místností, kam i král chodí pěšky:D)
A další rozdíl oproti loňskému roku: letos vyšlo počasí a bylo krásně a nelilo jak z konve a tím pádem mi nezrezivěl deštník:D
A pod perexem najdete fotky a video:)